sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 1)

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Kobieca wyprawa do sex shopu i chichotanie nad gadżetami erotycznymi to motyw znany z niejednego filmu czy serialu. Dziwnym trafem nie widzieliśmy jeszcze podobnej sceny z udziałem mężczyzn. Czy zabawki dla panów to wciąż temat tabu?

Według ankiety przeprowadzonej w 2014 roku przez magazyn „FHM”, aż 78% spośród 5000 badanych mężczyzn wyznało, że kupiłoby gadżet erotyczny do użytku solo. Nic dziwnego, od dłuższego czasu czołowi producenci prześcigają się w produkcji gadżetów dla panów, zaprzeczając mitowi, jakoby zabawki dla dorosłych skierowane były głównie do kobiet oraz edukując nowe rzesze konsumentów. W Kinky Winky jesteśmy zdania, że każdy, kto ma ciało, może używać gadżetów erotycznych, niezależnie od tego, co producent napisał na opakowaniu, jednak temat nie dawał nam spokoju. Postanowiliśmy więc rozprawić się z „niszą”, jaką są gadżety erotyczne dla mężczyzn! Bo jedno wiemy na pewno: sięgnięcie po zabawkę erotyczną pomaga na nowo odkryć ideę orgazmu, poznać nową drogę do przyjemności.

akcesoria dla mężczyzn

TO NIE MUSI WYGLĄDAĆ JAK PENETRACJA!

W Kinky Winky wiemy, że nie wszyscy mężczyźni mają penisy. Płeć przypisywana jest w oparciu o szczegóły anatomiczne, głównie wygląd genitaliów, nie zawsze jednak pokrywa się z płcią, z którą dana osoba się identyfikuje. Korekta płci, w tym zmiana wyglądu narządów płciowych, to sprawa bardzo indywidualna i zależy od indywidualnego wyboru. Bywa, że mężczyźni, którzy urodzili się z waginą, z różnych powodów nie decydują się na korektę genitaliów. Są również osoby bigenderowe, które funkcjonują pomiędzy dwiema płciami wymiennie. Właśnie dlatego nie przypisujemy gadżetów w naszym asortymencie do konkretnej płci. Poza tym nie musimy używać zabawek erotycznych do symulowania stosunku!

Użyj gadżetu do odkrywania nowych, zaskakujących stref erogennych swojego ciała. Masz ich więcej, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić! Możesz przesuwać wibratorem wzdłuż kręgosłupa, pod kolanami, po wnętrzach dłoni, podeszwach stóp, czy wokół sutków. Eksploruj fantazje, pobudzając najważniejszą sferę erogenną Twojego ciała – mózg i użyj realistycznie wyglądającego dilda do felletio! Wypróbuj różne rodzaje stymulacji – zewnętrznej i wewnętrznej, różnymi narzędziami. Nie musisz też wcale naśladować stosunku penetracyjnego, ani żadnego innego utartego schematu – tylko od Ciebie zależy, jak będzie przebiegać sesja z samym sobą.

GADŻETY EROTYCZNE NAPRAWDĘ POZWALAJĄ PRZEŁAMAĆ RUTYNĘ... MASTURBACYJNĄ

Czasami każdy z nas ma takie momenty, gdy postanawia ulepszyć technikę samozaspokajania – w końcu nawet w tej sferze życia seksualnego może dopaść nas rutyna. U wielu mężczyzn masturbacja to wyścig z samym sobą, „byle do finiszu”. Wprowadzenie gadżetów pozwoli bardziej skupić się na podróży, niż na celu, jakim jest szybki orgazm. Serio, jesteś dorosły. Nie musisz robić tego szybko i po cichu.

Pozwól sobie zwolnić tempo, a nawet zatrzymać się, by móc całą akcję zacząć od nowa – wyrobienie w sobie nawyku celebrowania sesji solo w pozytywny sposób przekłada się również na relację seksualną i pieszczoty z drugą osobą.

pierścienie na penisa
KINKY PORADA
Świetnym rozwiązaniem dla początkujących jest używanie gadżetów w pojedynkę i skupienie się na własnych pragnieniach, a niekoniecznie na tym, jak nowej zabawki można użyć na innym ciele (partnerki lub partnera). Gadżet dobrany „na miarę”, niezależnie od tego, czy będzie to pierścień na penisa, wibrator, czy korek analny, pozwoli Ci na odkrycie, do jakich rodzajów przyjemności przystosowane jest TWOJE ciało.

NAPRAWDĘ JEST W CZYM WYBIERAĆ

Porozmawiajmy więc o gadżetach dla penisa. Ta grupa zabawek obejmuje m.in. pierścienie erekcyjne (więcej o cockringach przeczytasz w osobnym tekście) oraz masturbatory, wśród których znajdziesz modele twarde, miękkie, wibrujące, w puszkach, latarkach, czy w postaci elastycznych rękawów lub nakładek. Masturbatory pozwalają stymulować penisa na różne sposoby – gadżet można trzymać w dłoni, przyczepić do ściany, zamontować pomiędzy materacem a ramą łóżka, a nawet dać go drugiej osobie, by stymulowała Twojego penisa.

masturbator fleshlight
KINKY PORADA
W przypadku masturbatorów ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Jeżeli jesteś hojnie wyposażony przez naturę, niektóre twarde masturbatory mogą okazać się dla Ciebie zbyt małe lub za ciasne. Tak, w przypadku masturbatorów kategoria „za ciasny” naprawdę istnieje! Proponujemy więc postawić na zabawkę elastyczną lub... zapytać sprzedawcę. Z pewnością ma dildo zbliżone do rozmiaru Twojego penisa i będzie w stanie dokonać wstępnej przymiarki.

Masturbatory dostępne są w różnych wariantach – możesz wybierać wśród takich, których wejścia przypominają usta, odbyt lub pochwę, ale są też takie, które nie przypominają niczego. No, może pączka z dziurką.

masturbator fleshlight masturbator fleshlight
KINKY PORADA
Uwaga: masturbatory elastyczne bywają trudne w utrzymaniu czystości. Niektóre z nich mogą być wykonane z bezpiecznych dla ciała, ale porowatych materiałów, które są mało odporne na zanieczyszczenia. Możesz przedłużyć życie swojego masturbatora, używając go z prezerwatywą lub odpowiednio dbając o jego higienę – więcej o czyszczeniu i konserwacji gadżetów erotycznych przeczytasz w osobnym tekście.

Kolejną grupą są gadżety do anusa. Odbyt to bez wątpienia bardzo wrażliwa strefa erogenna, niezależnie od płci. Do stymulacji odbytu oraz gruczołu prostaty możesz używać specjalnych masażerów, plugów oraz koralików analnych, o których szerzej pisaliśmy tutaj. Możesz dowolnie przebierać wśród modeli i rozmiarów, jednak początkującym zdecydowanie zalecamy zacząć od mniejszych egzemplarzy lub zestawów progresywnych. Mały gadżet pozwoli Ci przyzwyczaić odbyt do obecności czegoś w środku. Przyjemnej obecności. Pamiętaj jednak, że gadżet, którego będziesz używać analnie, musi mieć szeroką podstawę – ona zapobiegnie wchłonięciu gadżetu przez odbyt.

Świetnymi stymulatorami prostaty są też odpowiednio wyprofilowane dilda – ich wygięty kształt pozwala precyzyjnie trafiać w punkt P. My w szczególności polecamy dildo z bardzo gładkiej stali nierdzewnej Pure Wand marki nJoy.

korki analne
KINKY PORADA
Lubrykant zawsze jest dobrym pomysłem.

Wśród gadżetów erotycznych dla mężczyzn znajdziesz też gadżety typu 2w1, czyli coś dla zdrowia i przyjemności. Stymulatory prostaty mają zbawienny wpływ na ten gruczoł, ale czy wiesz, że istnieją też akcesoria do ćwiczeń Kegla dla panów? Odpowiedni trening pomaga wzmacniać i kontrolować mięśnie odpowiedzialne za penisa, pęcherz oraz prostatę. Jednym z takich gadżetów są kulki B Balls marki Fun Factory.

Z myślą o zdrowiu intymnym mężczyzn powstały również takie produkty, jak Private Gym z planem treningowym na DVD i towarzyszącą mu aplikacją mobilną, czy kGoal Boost – przyrząd do ćwiczenia mięśni dna miednicy od zewnątrz. Innym przykładem są też pompki do penisa, które poleca się mężczyznom z zaburzeniami erekcji.

stymulator prostaty Duke

GOTOWI NA GADŻETOWĄ PRZYGODĘ?

Już najwyższy czas odczarować mit gadżetów jako akcesoriów głównie „dla kobiet”. Zabawka erotyczna dla faceta naprawdę nie musi kojarzyć się z prześmiewczą dmuchaną kozą „z dziurką”, podarowaną przez kolegów z okazji osiemnastki. Bardzo chcemy, aby wszyscy kupujący otwarcie podchodzili do tematu i z odwagą realizowali swoje potrzeby i fantazje - pracujemy na to każdego dnia. Gadżety erotyczne naprawdę otwierają każdego, niezależnie od płci, na nowe doświadczenia i pomagają rozbudować seksualne menu.

wibrator analny lelo
proseksualna

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone