sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 1)

Premiera drugiego numeru magazynu G’rls Room

8 marca to nie tylko Dzień Kobiet, ale również data premiery drugiego numeru pisma G’rls Room, któremu jako Kinky Winky BARDZO kibicujemy od samego początku.

g'rls room

Hasło przewodnie wiosennego numeru to: „We Should All Be Feminists”, czyli tytuł wystąpienia Chimamandy Ngozie Adichie na TEDx w 2013 i wydanego potem na tej podstawie eseju, a także popularny ostatnio hasztag #AllBodiesAreGoodBodies, ponieważ tym razem pochylono się nad kwestią samoakceptacji i podejścia do swojego ciała. To podejście wynika m.in. z tego, że w mediach pojawia się coraz więcej pozytywnych przykładów różnorodności, jednak z drugiej strony wciąż widać, po sobie samych czy po komentarzach w sieci, jak trudno nam przychodzi pogodzenie się z „niedoskonałościami”, własnymi, jak i cudzymi. Do rozmowy na temat piękna tkwiącego w różnorodności zaproszono Aretę Szpurę z Local Heroes, Anastazję Bernad, jedną z bohaterek charytatywnego kalendarza Local Heroes na 2017 rok, Zuzę Klatt (kobietybezdiety.wordpress.com), socjolożki Marię Woźniak, Izę Desperak i Martynę Krogulec.

Idąc tropem ciała, poruszono także temat kobiecej przyjemności seksualnej, która wciąż nie jest dostatecznie afirmowana w przeciwieństwie do tej męskiej. Po waginie, o której pisano w poprzednim wydaniu, przyszedł czas na łechtaczkę, która jest fascynującym narządem, służącym wyłącznie przyjemności. Śledząc jej historię, a zarazem historię stosunku do kobiecej seksualności, można z przerażeniem odkryć, jak bardzo była ona lekceważona przez stulecia. Zresztą nadal nie jest na tym polu za dobrze.

Poza tym rozmowa z Renatą Gąsiorowską, twórczynią animacji „Cipka” czy młodą fotografką Karoliną Hanulak. Artystka Iwona Demko opowiada Natalii Jeziorek o tym, jak zmieniał się stosunek do kobiet w społeczeństwie na przestrzeni wieków. Z Agatą Loewe, założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności, porozmawiano o tym, co to właściwie znaczy, że ktoś ma pozytywne podejście do seksu i o sile naszej erotycznej wyobraźni. Prezeska Stowarzyszenia Doula w Polsce, Małgorzata Borecka, opowiada Marcie Jagniewskiej o tym, jak nawet długi i bolesny poród może dać kobiecie poczucie siły, o ile jej decyzje w jego trakcie są szanowane. Hanna Rydlewska w rozmowie z Paulą Szynol podkreśla wagę kobiecej przyjaźni. A także: wywiad Aleksandry Nowak z reżyserem filmu „Mr. Gaga” Tomerem Heymannem, wywiad Anny Sierant z wieloletnią kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet Aleksandrą Sikorą, artykuł Marty Mitek o ziołach, opowiadanie Kuby Wojtaszczyka, tekst Piotra Dobrego o BDSM w kinie oraz felietony Agaty Diduszko-Zyglewskiej i Jej Perfekcyjności, jak i stworzone specjalnie dla pisma ilustracje zdolnych dziewczyn: Marty Grabickiej, Olgi Szczechowskiej i Kamili Fify.

Na okładce pisma cudowna Truus Bronkhorst w obiektywie Magdy Domagały (Meg Galla). Truus to 66-letnia tancerka, która zgodziła się dołączyć do grona ambasadorek G’rls Room.

Więcej informacji na stronie: www.girlsroom.pl

PS
W nowym numerze znajdziecie też piękne zdjęcia kilku gadżetów od Kinky Winky ;)

g'rls room

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone