sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Obroże na szyję

| | produktów: 5
akcesoria erotyczne: bdsm obroża na szyje Obroża na szyję - wąska // Double Black

Obroża na szyję - wąska
Double Black

Perfekcyjnie wykończona obroża na szyję ze skóry. Ręcznie robiona, łatwa w regulacji, wszechstronna w użyciu.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
190 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm obroża na szyje Obroża na szyję - wąska // True Blue

Obroża na szyję - wąska
True Blue

Perfekcyjnie wykończona obroża na szyję ze skóry. Ręcznie robiona, łatwa w regulacji, wszechstronna w użyciu.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
190 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm obroża na szyje Obroża na szyję - szeroka // Bruised Gray

Obroża na szyję - szeroka
Bruised Gray

Perfekcyjnie wykończona obroża na szyję ze skóry. Ręcznie robiona, łatwa w regulacji, wszechstronna w użyciu.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
210 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm obroża na szyje Obroża na szyję - szeroka // Double Black

Obroża na szyję - szeroka
Double Black

Perfekcyjnie wykończona obroża na szyję ze skóry. Ręcznie robiona, łatwa w regulacji, wszechstronna w użyciu.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
210 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm obroża na szyje Obroża na szyję - szeroka // True Blue

Obroża na szyję - szeroka
True Blue

Perfekcyjnie wykończona obroża na szyję ze skóry. Ręcznie robiona, łatwa w regulacji, wszechstronna w użyciu.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
210 PLN
OBROŻA BDSM

Tego typu igraszki związane są z różnymi gadżetami, które wykorzystuje się w czasie zabaw i praktyk seksualnych. Skórzana obroża BDSM jest jednym z nich. Co ciekawe, niektóre z zabawek bywają używane także przez pary, które nie skupiają się na dominacji. Należy do nich np. obroża na szyję BDSM, która jest traktowana po prostu jako element uatrakcyjniający życie erotyczne. Miłośnicy uległości mają do wyboru wiele ciekawych akcesoriów, w tym smyczy, kajdanek czy pasów na nadgarstki, które wykorzystywane są przy okazji zabaw leather seduction. Jeśli interesują Cię produkty tego typu, to jesteś we właściwym miejscu!

Obroża BDSM ‒ erotyczne gadżety bez kompromisów dla wymagających

Szyja to niezwykle delikatna i wrażliwa część ciała, dlatego jeśli chodzi o akcesoria erotyczne takie jak obroże na szyję, nie można iść na kompromis (i nie zamierzamy). W Kinky Winky uwielbiamy gadżety, które – oprócz tego, że mogą dostarczyć nam zmysłowych rozkoszy – są zwyczajnie piękne i wykonane z nadzwyczajną precyzją. Takie właśnie są obroże, które mamy w swojej ofercie. Spójrz tylko na te zdjęcia, powiększ je – czy widzisz, jak w każdym, nawet najdrobniejszym detalu, zadbano tu o jakość? Przyglądanie się im to jak uczta dla zmysłów – wprost nie można nacieszyć nimi oczu! ;)

Szyja to jedna ze stref erogennych, ale też miejsce, gdzie może zagościć choker albo obroża BDSM z ćwiekami. Jeśli już pojawia się obroża, to warto uzupełnić ją o smycz, przy której pomocy zaprowadzimy partnera lub partnerkę do sypialni.

Obroże na szyję to jedne z akcesoriów najczęściej stosowanych są w technikach bondage. Jeśli używasz je od dawna lub też zamierzasz dopiero rozpocząć z nimi swoją przygodę, obroże jakie oferujemy, będą dla Ciebie idealne. Dlaczego? Są uniwersalne – pasek z dziurkami pozwala na dowolną regulację długości. Są bezpieczne – naturalna skóra, z jakiej są wykonane, nie podrażnia ani nie uczula. Lakier stosowany do wykończeń również spełnia wymogi bezpieczeństwa w odniesieniu do kontaktu z ludzkim ciałem. W dodatku, obroże te można łączyć z innymi akcesoriami – wyposażone są w co najmniej jeden D-ring.

Relacje i seks BDSM dla wielu osób mogą wydawać się czymś dziwnym, ale tak naprawdę jest to coś więcej niż zamiłowanie do bólu. Nie ma tu kompromisów. Jest zaufanie, i to zaufanie na naprawdę wysokim poziomie, którego może brakować w innych relacjach.

Podczas krępowania partnera lub partnerki z łatwością można dominować i spełniać swoje pragnienia, a gadżety takie jak leather collar nakręcą tylko atmosferę. Warto jednak dodać, że chokery czy też obroże BDSM z łańcuszkami nie muszą być wykorzystywane praktycznie. Często są one noszone jako element ubioru. Taki zestaw z obrożą może być naprawdę hot!

Skórzane obroże BDSM ‒ wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania

W Kinky Winky znajduje się wiele produktów z kategorii BDSM ‒ kajdanki, smycze, klipsy z łańcuszkami zakładane na sutki, skórzane pasy na nadgarstek, pasy na uda i wiele innych. Wszystkie zabawki są wytrzymałe i bezpiecznie w użyciu.

Skórzane elementy dodatkowo są obszyte tak, by nie podrażniać skóry, ale jednocześnie dawać przyjemność. Po tym właśnie można poznać ich drapieżny charakter. Taśmy i liny do bondage pozwalają na szybkie i wygodne krępowanie partnera lub partnerki.

Zwróć uwagę na te wykończenia lakierowaną skórą. Na te przeszycia! Na te nity! Na tę wyściółkę z mięciutkiej, cienkiej skórki! Aż chciałoby się wyciągnąć po nie rękę! Ale to nie wszystko! Obroże, jakie widzisz, są wykonane z naturalnej skóry, a co za tym idzie – obłędnie pachną! Po zakupie mogą wydawać się dość sztywne, ale jest na to prosta rada. Jeśli chcesz nadać im więcej miękkości i elastyczności, wystarczy je powykręcać na wszystkie strony.

Obroże, które dostępne są w sklepie Kinky Winky, wyposażono w klamry, by łatwo można było połączyć je ze smyczą. Akcesorium może mieć łańcuszek lub łańcuchy. W ofercie znajdą się też obroże z zaciskami w zestawie. Noszenie oraz używanie takich produktów najczęściej oznacza akceptację technik BDSM, ale pamiętajmy ‒ nie zaczynajmy niczego bez zgody drugiej strony.

Jak wybrać idealną obrożę BDSM i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Obroża do BDSM powinna być dobrze wykończona. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Chodzi o naszą wygodę i bezpieczeństwo. Możesz zdecydować, czy chcesz kupić obrożę ze skóry twardej, czy może miękkiej, bardziej przyjemnej w dotyku i noszeniu. Warto zwracać uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest obroża dla kobiet BDSM lub obroża męska BDSM. Dlaczego?

Ponieważ to użytkownik, a nie produkt ma decydować o stopniu bólu, który zostanie mu zadany. Warto wybierać gadżety znanych i renomowanych producentów oferujących produkty ze skóry sztucznej lub naturalnej.

Możesz wybrać, czy chcesz, aby obroża na szyję była nabijana ćwiekami, czy może dawała możliwość łatwego połączenia jej z kajdankami, by jeszcze bardziej skrępować osobę zdominowaną. Kinky Winky jest jednym ze sklepów, w których znajdziesz różne modele obroży.

Osoby początkujące powinny wybrać produkty wyposażone w rzepy, aby z łatwością można było je rozpiąć. Przy każdym dostępnym u nas produkcie znajduje się galeria, która pokazuje rzeczywiste towary oraz sposób, w jaki powinny być używane. To ogromne ułatwienie dla osób, które dopiero wchodzą (lub chcą wejść) w ekscytujący świat BDSM. Z nami to naprawdę łatwe!

Obroże, jakie oferujemy w Kinky Winky, powinny zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Dostępne są w wyrafinowanych kolorach: czarne, niebieskie, szare, z lamówkami w tym samym kolorze lub też w kolorze czerwonym. Z wyściółką lub też wykończone na surowo. Ponadto, znajdziesz u nas obroże dostępne w dwóch szerokościach. Które podobają się Ci się najbardziej?erotyczny prezent

Sprzęt do krępowania

jak go wybrać?

akcesoria BDSM

BDSM dla początkujących

dominacja i masochizm

zabawki erotyczne dla par

Leather Seduction

gadżety ze skóry

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone