sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Kneble BDSM

| | produktów: 3
akcesoria erotyczne: bdsm knebel Knebel – czarny // Double Black // ręcznie robiony

Knebel – czarny
Double Black
ręcznie robiony

Silikonowy knebel wykonany ręcznie w polskiej manufakturze. Higieniczny, stylowy i skuteczny. Idealny do praktyk BDSM.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
155 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm knebel Knebel – czerwony // Earth&Fire // ręcznie robiony

Knebel – czerwony
Earth&Fire
ręcznie robiony

Silikonowy knebel wykonany ręcznie w polskiej manufakturze. Higieniczny, stylowy i skuteczny. Idealny do praktyk BDSM.

produkt w magazynie | wysyłamy w 24 h
155 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm knebel Fantasy Gag // czarny falliczny knebel

Fantasy Gag
czarny falliczny knebel

Uczucie bezbronności to dla wielu osób bardzo podniecająca chwila. Knebel do zatykania ust pozwoli Ci zrealizować fantazje związane z uległością najlepiej jak to możliwe!

produkt na zamówienie | wysyłamy w 7 dni
200 PLN
KNEBLE BDSM

Kneble to nieodłączne akcesoria stosowane podczas gier erotycznych z gatunku BDSM. Stosowane są po to, by uniemożliwić wydawanie artykułowanych dźwięków przez osobę podległą. Takie gadżety pozwalają na uzyskanie sytuacji, w której obie osoby preferujące praktyki bondage czy sadomaso, czerpią satysfakcję ze swojej uległości lub dominacji. Jednak kneble stosowane są nie tylko jako stały element gry zabarwionej fetyszyzmem. Mogą także zainteresować osoby, które pragną nadać swojemu życiu erotycznemu ostrości i pikanterii.

Kneble dostępne w Kinky Winky to produkty wysokiej jakości, których zarówno wykonanie, jak i materiały, spełniają najwyższe standardy. Sam knebel może być wykonany z twardego silikonu, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy w prosty sposób odczepić go od skórzanych pasków i umyć pod bieżącą wodą z mydłem lub specjalnym środkiem do czyszczenia gadżetów erotycznych. Można go również umyć w zmywarce.

Założenie knebla nie powinno sprawić najmniejszego kłopotu, gdyż dołączone do niego paski mają regulowaną długość. Ponadto, w większości wykonane są z naturalnej skóry, która jest miła w dotyku, nie powoduje podrażnień ani odparzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy gra erotyczna trwa godzinami…

Kneble, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu, doskonale dopasowują się do kształtu twarzy, dzięki czemu skutecznie uniemożliwiają mówienie, jednocześnie nie powodując obtarć czy innego dyskomfortu. Czerwona kulka, czy też czarny fallus na skórzanych paskach zapinanych wokół głowy mogą przyprawić o drżenie ekscytacji. Dla wielu osób jest to niezbędny element udanego seksu.

W Kinky Winky zachęcamy do eksperymentowania w seksie i szukania nowych, ekscytujących doznań. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że żadna zabawa z rodzaju BDSM nie może się obejść bez wcześniejszego ustalenia znaku bądź hasła bezpieczeństwa. W przypadku kneblowania może to być umówiony ruch, który da sygnał dominującej osobie, że zabawa posunęła się za daleko i osoba podległa chce zmienić jej natężenie lub kierunek.erotyczny prezent

Sprzęt do krępowania

jak go wybrać?

akcesoria BDSM

BDSM dla początkujących

dominacja i masochizm

wybór knebla

Dyskretny urok knebla

jak wybrać knebel?

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone