sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Kneble BDSM

| | produktów: 3
akcesoria erotyczne: bdsm knebel Knebel – czarny // Double Black // ręcznie robiony

Knebel – czarny
Double Black
ręcznie robiony

Silikonowy knebel wykonany ręcznie w polskiej manufakturze. Higieniczny, stylowy i skuteczny. Idealny do praktyk BDSM.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
165 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm knebel Knebel – czerwony // Earth&Fire // ręcznie robiony

Knebel – czerwony
Earth&Fire
ręcznie robiony

Silikonowy knebel wykonany ręcznie w polskiej manufakturze. Higieniczny, stylowy i skuteczny. Idealny do praktyk BDSM.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
165 PLN
akcesoria erotyczne: bdsm knebel Fantasy Gag // czarny falliczny knebel

Fantasy Gag
czarny falliczny knebel

Uczucie bezbronności to dla wielu osób bardzo podniecająca chwila. Knebel do zatykania ust pozwoli Ci zrealizować fantazje związane z uległością najlepiej jak to możliwe!

produkt na zamówienie | wysyłamy w 7 dni
200 PLN
KNEBEL BDSM

Do czego służy knebel BDSM? Jest to gadżet erotyczny, który stosuje się przede wszystkim podczas zabaw i gier z gatunku BDSM. Knebel ma za zadanie powstrzymać stronę uległą przed mówieniem i wydawaniem innych artykułowanych dźwięków podczas stosunku. Warto zauważyć, że kneble BDSM są wybierane również przez pary, które wcześniej nie miały styczności z praktykami z gatunku uległości i dyscypliny, a dzieje się tak dlatego, że jest to gadżet, który potrafi znacząco podkręcić atmosferę w łóżku.

Knebel BDSM — dla lubiących dominację

Kneble to nieodłączne akcesoria stosowane podczas gier erotycznych z gatunku BDSM. Stosowane są po to, by uniemożliwić wydawanie artykułowanych dźwięków przez osobę podległą. Takie gadżety pozwalają na uzyskanie sytuacji, w której obie osoby preferujące praktyki bondage czy sadomaso, czerpią satysfakcję ze swojej uległości lub dominacji. Jednak kneble stosowane są nie tylko jako stały element gry zabarwionej fetyszyzmem. Mogą także zainteresować osoby, które pragną nadać swojemu życiu erotycznemu ostrości i pikanterii.

Sex BDSM jest podniecający przede wszystkim dla osób lubiących dominację, u których pożądanie i podniecenie wzbudza właśnie uległość partnera lub partnerki. Druga, zdominowana, strona, także przeżywa rozkosz z racji bycia poddanym, który spełnia oczekiwania swojego mastera lub masterki.

Kneble, kajdanki, różne sposoby krępowania nadgarstków i nóg to tylko niektóre z praktyk, z obszaru BDSM. Zabawy te mogą mieć różny poziom zaawansowania, a knebel w ustach BDSM to dla wielu osób podstawowe minimum oznaczające poziom początkujący. Pary, które dłużej oddają się tego rodzaju przyjemnościom, szybko decydują się na nowe gadżety i miejsce knebla zajmuje na przykład maska knebel BDSM albo knebel dildo.

Kneble dostępne w Kinky Winky to produkty wysokiej jakości, których zarówno wykonanie, jak i materiały, spełniają najwyższe standardy. Sam knebel może być wykonany z twardego silikonu, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy w prosty sposób odczepić go od skórzanych pasków i umyć pod bieżącą wodą z mydłem lub specjalnym środkiem do czyszczenia gadżetów erotycznych. Można go również umyć w zmywarce.

Jak bezpiecznie używać knebla BDSM?

Seks BDSM to przeżycie oparte na zaufaniu. Musimy poznać pragnienia naszego partnera lub partnerki, poznać granice, których nie możemy przekroczyć. Dlatego bezpieczne używanie knebla musi oznaczać w pierwszej kolejności samą akceptację obu stron na jego wykorzystanie.

Ponieważ istnieje wiele rodzajów knebli, które możemy włożyć do ust strony uległej, warto zastanowić się nad tym, z jakich materiałów powinien być wykonany taki idealny gadżet. Gdy już go wybierzemy, musimy zapoznać się ze sposobem użycia akcesorium.

By poznać jego moc, musimy umieścić kulkę w ustach partnera i zapiąć paski, małą uprząż, która utrzyma akcesorium na miejscu. Paski są regulowane, łatwo więc dopasują się do kształtu twarzy, jednocześnie uniemożliwiając mowę. Są one tak przemyślane, by nie powodować poczucia dyskomfortu czy też bólu, co jest ważne, szczególnie jeśli nasza erotyczna zabawa ma potrwać kilka godzin.

Założenie knebla nie powinno sprawić najmniejszego kłopotu, gdyż dołączone do niego paski mają regulowaną długość. Ponadto, w większości wykonane są z naturalnej skóry, która jest miła w dotyku, nie powoduje podrażnień ani odparzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy gra erotyczna trwa godzinami…

Rodzaje knebli BDSM — jaki knebel wybrać?

Jest wiele rodzajów knebli. Najczęściej spotykany to BDSM knebel kulka. Kulki są zwykle wykonane z plastiku, gumy lub silikonu i przymocowane do uprzęży, którą wystarczy opasać tył głowy, aby utrzymać kulkę na miejscu. Inny model to BDSM knebel otwarty, który zamiast kulki wyposażony jest w ring rozszerzający usta, tak, by łatwo można było je spenetrować za pomocą członka.

Takie kneble pozwalają na zabawy gag, czyli doprowadzanie partnera nawet do zadławienia się penisem lub sztucznym dildo. Do bardziej zaawansowanych gadżetów możemy zaliczyć pompowany knebel BDSM. Materiał, z którego jest wykonany, przypomina gumę, choć może być to też silikon. Gadżet posiada pompkę, a jej naciskanie sprawia, że knebel coraz bardziej wypełnia usta osoby uległej.

Kneble, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu, doskonale dopasowują się do kształtu twarzy, dzięki czemu skutecznie uniemożliwiają mówienie, jednocześnie nie powodując obtarć czy innego dyskomfortu. Czerwona kulka, czy też czarny fallus na skórzanych paskach zapinanych wokół głowy mogą przyprawić o drżenie ekscytacji. Dla wielu osób jest to niezbędny element udanego seksu.

Bez względu na to, jaki rodzaj knebla wybierzemy, zawsze warto stawiać na bezpieczeństwo i jakość. Profesjonalne akcesoria do BDSM znajdziecie w naszym sklepie. Nie tylko szybko doręczymy zamówienie pod wskazany adres, ale też służymy ci profesjonalnym doradztwem. Z naszą pomocą na pewno szybko nauczysz się czerpać przyjemność z tego rodzaju seksu!

W Kinky Winky zachęcamy do eksperymentowania w seksie i szukania nowych, ekscytujących doznań. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że żadna zabawa z rodzaju BDSM nie może się obejść bez wcześniejszego ustalenia znaku bądź hasła bezpieczeństwa. W przypadku kneblowania może to być umówiony ruch, który da sygnał dominującej osobie, że zabawa posunęła się za daleko i osoba podległa chce zmienić jej natężenie lub kierunek.erotyczny prezent

Sprzęt do krępowania

jak go wybrać?

akcesoria BDSM

BDSM dla początkujących

dominacja i masochizm

wybór knebla

Dyskretny urok knebla

jak wybrać knebel?

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone