sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Masażery prostaty

| | produktów: 4
akcesoria erotyczne: wibrator masażer prostaty Naughty Boy – czarny // masażer prostaty dla początkujących

Naughty Boy – czarny
masażer prostaty dla początkujących

Ten stymulator prostaty to niegrzeczny chłopak, z którym bardzo fajnie zgrzeszyć.

produkt dostępny | wysyłamy w 7 dni
333 PLN wysyłka gratis
akcesoria erotyczne: wibrator masażer prostaty Rude Boy – czarny // masażer prostaty

Rude Boy – czarny
masażer prostaty

Legendarny masażer prostaty. Dostarcza przyjemności bez użycia rąk.

produkt dostępny | wysyłamy w 7 dni
333 PLN wysyłka gratis
akcesoria erotyczne: wibrator masażer prostaty Nuo – czarny // wibrator analny

Nuo – czarny
wibrator analny

Wibrator analny dla par. Sprawdza się również jako masażer prostaty. Wodoodporny i sterowany pilotem.

produkt dostępny | wysyłamy w 3 dni
440 PLN wysyłka gratis
akcesoria erotyczne: wibrator masażer prostaty Nuo – fioletowy // wibrator analny na pilota

Nuo – fioletowy
wibrator analny na pilota

Wibrator analny dla par. Sprawdza się również jako masażer prostaty. Wodoodporny i sterowany pilotem.

produkt na zamówienie | wysyłamy w 3 dni
440 PLN wysyłka gratis
MASAŻERY PROSTATY

Masowanie prostaty jest niezwykle przyjemne i nie ma się co dziwić, że wielu mężczyzn decyduje się na używanie masażera do stymulacji tego gruczołu. Urządzenie to ma odpowiedni kształt, który pozwala dotrzeć we właściwe miejsce. Wykorzystanie masażera do kontaktu z prostatą jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, niż użycie do jej stymulacji palców.

Masażery prostaty ‒ dla początkujących i zaawansowanych

Masażery prostaty to urządzenia, które po włożeniu do odbytu dzięki odpowiednio wyprofilowanym końcówkom sięgają do prostaty. Poprzez stopniowane wibracje wykonują jej masaż, co zapewnia niezwykle przyjemne i podniecające doznania. Jednak to nie wszystko! Kształt i wielkość masażera pozwala na jednoczesną stymulację perineum, czyli jednego z najbardziej erogennych miejsc, znajdującego się pomiędzy jądrami a odbytem.

Masaż prostaty to skuteczna droga do intensywnego, zwalającego z nóg orgazmu. Dla wielu mężczyzn to zupełnie nowe doznania, które wnoszą jakość pożycia na zupełnie nowy poziom. Należy jednak pamiętać, że podczas penetracji odbytu trzeba zachować szczególną ostrożność i wybrać taki stymulator prostaty, który będzie wykonany z materiałów bezpiecznych dla naszej odbytnicy, czyli na przykład z silikonu medycznego. Zastosowanie tego tworzywa daje pewność, że masażer prostaty będzie hipoalergiczny i łatwy do utrzymania w czystości.

Jaki masażer prostaty kupić i na co zwracać uwagę przy wyborze?

Najlepsze masażery prostaty, to produkty, które dobieramy indywidualnie, dlatego powinniśmy zawsze zwracać uwagę na wielkość oraz kształt każdego modelu. Na rynku znajdziemy też masażery, które podczas masowania pozwalają na jednoczesną stymulację perineum, czyli jednego z najbardziej erogennych miejsc, znajdującego się pomiędzy jądrami a odbytem.

Jeśli dodamy do tak prowadzonej stymulacji masturbację, to możemy przeżywać rozkosz wielokrotnie. Dobry masażer analny pobudzający prostatę powinien być też wodoodporny, by można było używać go pod prysznicem lub w wannie. No i najważniejsze ‒ gdy wybierzemy odpowiedni gadżet, to czasem będziemy używać go zapewne wspólnie z partnerem lub partnerką, chociażby do peggingu, szczególnie jeśli masażer ma możliwość zamocowania go na straponie.

Masażery prostaty, jakie oferuje nasz sklep, wykonane są z bezpiecznych tworzyw. Od lat sprzedajemy produkty najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców, aby nasi klienci mogli skupić się na przyjemności i dzieleniu orgazmu lub orgazmów ze swoją drugą połową. Kinky Winky to sex shop gwarantujący bezpieczne i dyskretne zakupy oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia!

Wykonane z materiałów niezwykle przyjemnych w dotyku, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Przy pomocy odrobiny lubrykantu masażery prostaty pozwalają na odkrywanie najgłębszych stref erogennych naszego ciała. Masażery to nie tylko akcesoria erotyczne. Wśród nich znaleźć możemy również modele, które zapewniają masaż prozdrowotny. A to tylko jedna z ich funkcji, gdyż ich podstawowe zadanie to dostarczyć mężczyźnie maksimum rozkoszy...

W Kinky Winky możemy wybierać spośród masażerów o zaokrąglonych kształtach, jak również zawierających specjalne zgrubienia wzmacniające stymulację. Wybór masażera prostaty zależy zarówno od naszych osobistych preferencji, jak i stopnia zaawansowania w zabawach analnych. Gadżety o łagodnych zaokrągleniach, jak Naughty Boy, będą doskonałe dla początkujących w odkrywaniu przyjemności płynącej z masażu prostaty. Natomiast modele o nieregularnych kształtach, jak Big Boy, zadowolą panów bardziej zaawansowanych w stymulacji anusa. Trzeba tu dodać, że masażery prostaty dostępne są w różnych rozmiarach, tak by każdy mógł znaleźć odpowiadającą swoim potrzebom wielkość gadżetu.

Mężczyźni ceniący sobie możliwość dzielenia zabawek z partnerką lub partnerem z przyjemnością sięgną po Nuo, niezwykły produkt firmy Je Joue. To masażer, który nie tylko wykonuje masaż zdrowotny prostaty, zapewnia ale również stymulację anusa (zarówno u mężczyzn jak i kobiet). Dodatkowo wyposażony jest w pilota, którym możemy stopniować nasilenie wibracji. Jednak to jeszcze nie wszystko! Na telefonie komórkowym możemy zainstalować aplikację producenta, która umożliwia sterowanie tym obłędnym urządzeniem.

Zdrowie i przyjemność dzięki masażerom prostaty ‒ dlaczego warto ich używać?

Zanim przejdziemy do masażu, warto wspomnieć o tym, gdzie znajduje się prostata, ponieważ jest to bardzo ważny gruczoł i warto, aby każdy mężczyzna badał go przynajmniej raz w roku. Choćby po to, żeby sprawdzić, czy nie doszło do jej przerostu.

Jak sprawdzić prostatę? Można to zrobić za pomocą testera do prostaty, który dostępny jest w każdej aptece, ale także wykonać badanie za pomocą palca. Gdzie znajduje się prostata? Gruczoł ten umiejscowiony jest dokładnie pod pęcherzem moczowym, z drugiej strony przylega do przedniej ściany odbytu, a przez jego wnętrze przechodzi cewka moczowa.

Masaż prostaty u mężczyzn może mieć charakter zdrowotny i nazywa się go dojeniem układu krokowego. Masaż prozdrowotny jest zalecany przez lekarzy i pozwala też na samodzielne sprawdzenie, czy gruczoł nie uległ powiększeniu. Ze względu na zdrowie naszego ciała warto poddawać się badaniom lub robić je samemu.

Higieniczną czystość okolic analnych możesz łatwo uzyskać, korzystając z dostępnych w Kinky Winky akcesoriów do lewatywy.

Wszystkie masażery prostaty znajdujące się w naszym sklepie wykonane są z doskonałej jakości materiałów, takich jak silikon medyczny, który zapewnia 100% bezpieczeństwa w kontakcie z ludzkim ciałem - jest hipoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

Zamówione produkty wysyłamy w dyskretnych opakowaniach i dołączamy potrzebne baterie.zabawki erotyczne dla mężczyzn

Gadżety dla mężczyzn

przegląd zabawek dla panów

gadżety analne

O gadżetach analnych

poradnik o korkach i zatyczkach

masaż prostaty, poradnik

Masaż prostaty

jak wykonać masaż prostaty?

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone