sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Lejki do siusiania

| | produktów: 3
akcesoria erotyczne: higiena lejek dla kobiet GoGirl - lejek dla pań // elastyczny lejek do sikania

GoGirl - lejek dla pań
elastyczny lejek do sikania

Nie musisz mieć siusiaka, by sikać na stojaka!

produkt na zamówienie | wysyłka do 21 dni
82 PLN 77 PLN
akcesoria erotyczne: higiena lejek dla kobiet SheWee - różowy // lejek do siusiania

SheWee - różowy
lejek do siusiania

Nie musisz mieć siusiaka, by sikać na stojaka!

produkt na zamówienie | wysyłka do 21 dni
46 PLN
LEJEK DO SIKANIA

Lejek do sikania dla kobiet to niewielki elastyczny, przeważnie wykonany z silikonu medycznego gadżet, który ułatwia załatwianie potrzeb fizjologicznych bez poczucia skrępowania i dyskomfortu. Kochane dziewczyny, sikanie na stojąco nigdy nie było takie proste i wygodne!

Lejek do sikania na stojąco dla kobiet ‒ dlaczego warto z niego korzystać?

Sex shop Kinky Winky to jeden z nielicznych sklepów w Polsce, który oferuje GoGirl, czyli silikonowy lejek dla kobiet służący do siusiania na stojąco.

Lejki do sikania pokochają wszystkie użytkowniczki, które nie raz spotkały się z sytuacją, w której oddanie moczu w komfortowy sposób było bardzo trudne. Nie zawsze, gdy poczujemy potrzebę, znajdziemy w pobliżu toaletę, a nawet krzak, za którym można by przykucnąć i schować się przed światem. Lejek może w takiej sytuacji bardzo pomóc.

Masz dość lewitowania nad toaletą w knajpie? Brzydzą Cię publiczne ubikacje w pociągach czy na kempingach? A może w pobliżu po prostu brak WC? Wszystkie problemy z dostępem do toalety rozwiązuje wspaniałe urządzenie, jakim bez wątpienia jest GoGirl.

Jak używać właściwie lejka do sikania na stojąco?

Damski lejek do sikania dostępny jest w różnych kolorach, a jego rozmiar jest uniwersalny, dzięki czemu nie musimy się martwić, że produkt nie będzie pasował do naszego ciała. Korzystanie z lejka jest w 100% bezpieczne, możemy go używać podczas miesiączki, jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz w dezynfekcji.

Nawet jeśli jest wykorzystywany codziennie, nie wywoła stanu zapalnego. Lejek może być mylony czasem z kubeczkiem menstruacyjnym, ale to zupełnie co innego. Od kubeczka różni się zastosowaniem oraz tym, że nie umieszcza się go w pochwie. Warto pamiętać, że kubeczki wkłada się do pochwy, a lejka nie.

Jak używać lejka do sikania? Warto przetestować go najpierw w domu, najlepiej pod prysznicem lub w wannie. Dzięki temu nauczymy się trzymać go tak, by nie narobić bałaganu i dobrze przygotujemy się, zanim zaczniemy używać go w podróży.

Na początku musimy wyciągnąć miękki lejek z opakowania; przeważnie jest on zwinięty w niewielki rulonik. W opakowaniu znajduje się także plastikowy woreczek oraz chusteczka, dzięki której produkt można z łatwością wyczyścić po użyciu. Następnie przykładamy miseczkę lejka (jego górną część) do dolnej części wzgórka łonowego i już możemy opróżniać pęcherz. Kierujmy strumień z dala od stóp.

Dla kogo polecany jest damski lejek do sikania?

Lejek do sikania dla pań, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest głównie dla kobiet, choć mogą z niego oczywiście korzystać osoby identyfikujące się odmiennie. Produkty tego typu można stosować nawet wtedy, kiedy w pochwie znajduje się tampon oraz gdy korzystamy z podpaski. Do jego używania przekonają się panie, które często podróżują lub nie chcą korzystać na siedząco z publicznych toalet.

Lejek dla kobiet jest dopasowany do kobiecej anatomii. Umożliwia załatwianie potrzeb w sposób bardzo higieniczny i bez potrzeby zdejmowania ubrań. Jest dyskretny, lekki i prosty w użyciu.

Mając przy sobie lejek dla kobiet GoGirl nie musisz się dłużej martwić czy w pobliżu jest toaleta. Lejek Shewee jest niezastąpiony na imprezach, w podróży na wakacjach, czy w szpitalu oraz we wszystkich innych miejscach, w których dostęp do toalety jest utrudniony.

Na naszym firmowym blogu dostępny jest test lejka dla kobiet marki Shewee. Zachęcamy do lektury.

Lejek to wygoda i komfort, a samo jego stosowanie jest niezwykle łatwe. Jego walory bez wątpienia docenią też osobny aktywne fizycznie, na przykład kobiety kochające turystykę górską, gdzie — z dala od cywilizacji — trudno o łazienkę.

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone