sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

dilda ceramiczne

| | produktów: 0
DILDA CERAMICZNE

“Jeżeli porcelana to wyłącznie taka, której nie żal pod butem tragarza lub gąsienicą czołgu” - tak zaczyna się jeden z wierszy wspaniałego poety, Stanisława Barańczaka. Choć darzymy autora wielkim szacunkiem, to tym razem musimy stanowczo się nie zgodzić! Przepiękne porcelanowe dilda z naszej oferty to prawdziwa poezja!

Ceramiczne dilda łączą piękno i funkcjonalność

Dilda wykonane porcelany są jednymi z najpiękniejszych akcesoriów erotycznych dostępnych na rynku. Każde z nich to małe dzieło sztuki, którego miejsce nie musi znajdować się na dnie szuflady! Ich piękny wygląd łączy się z funkcjonalnością, trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. Ceramiczny materiał użyty do ich stworzenia jest także w pełni hipoalergiczny, nie powodu nigdy uczulenia.

Wykorzystanie porcelany i szkła jako tworzywa dilda sięga wielu wieków wstecz, aż do czasów starożytnych. Teraz te klasyczne materiały przeżywają swój renesans! Na rynku możemy spotkać także dilda kamienne, dilda metalowe czy dilda drewniane.

Dzięki swoim właściwościom ceramiczne dilda szybko ogrzewają się w dłoni, zyskując temperaturę zbliżoną do ciała. W zależności od fantazji taki rodzaj erotycznej zabawki możemy też włożyć do gorącej wody lub… do zamrażarki! Doznania będą niepowtarzalne. Niektóre modele można również napełnić ciepłą lub zimną wodą.

Eleganckie kwiatowe dilda porcelanowe Aveline i Elodie dostępne w ofercie Kinky Winky z pewnością zaspokoją gusta miłośników minimalizmu i funkcjonalności. Oczywiście nie tylko gusta.

Ceramiczne dilda są całkowicie bezpieczne i bardzo odporne. Wykonuje się je z specjalnej kompozycji związków, które utwardzają porcelanę, czyniąc je trudnymi do uszkodzenia. Nawet gdy zachowamy się jak słoń w składzie porcelany i upuścimy nasze dildo na podłogę nie dozna ono żadnego uszczerbku.

Jak myć ceramiczne dilda?

Dzięki technologii swojego wykonania porcelanowe dilda nie posiadają najmniejszych porów na swojej powierzchni, dzięki czemu nie absorbują żadnych płynów. Dzięki temu ceramiczne gadżety erotyczne są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy umyć je w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła i gotowe! Możemy do tego celu również użyć specjalnych płynów do mycia erotycznych gadżetów. Porcelanowe dilda można myć także w zmywarce do naczyń. Te piękne przedmioty mogą nam służyć latami, a prostota ich budowy zapewnia 100% niezawodność. I oczywiście, w przeciwieństwie do swoich kuzynów wibratorów, nie potrzebują żadnego źródła zasilania.

Dilda towarzyszą nam od wieków

Dildo jest pierwszą zabawką erotyczną stworzoną przez cywilizację człowieka. Najwcześniejsze egzemplarze pochodzą z neolitu. Marmurowe dildo posiadała w swoich zbiorach ostatnia królowa Egiptu, Kleopatra. W starożytnej Grecji dilda nazywano "olisbos" i - co ciekawe - większość z nich była wytwarzana w Milecie. Wykonywano je z kamienia, drewna i skóry. Natomiast w Chinach popularnym materiałem w ich produkcji były brąz, drewno, kość słoniowa i jadeit. Słowo "dildo" powstało w XVII wieku i prawdopodobnie pochodzi od włoskiego słowa "diletto", które oznacza sprawianie przyjemności.sex shop, rabat

Rabat 5% za Newsletter

na wszystkie zakupy

dildo, poradnik zakupowy

Jak wybrać dildo

poradnik zakupowy o dildach

wegańskie akcesoria erotyczne

Wegańskie akcesoria

gadżety cruelty free

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone