sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 2)

Seksowne dodatki – jak i po co ich używać?

Dodatki erotyczne to akcesoria, które ubarwiają nasz seks – ozdabiają nagie ciało, dodają igraszkom pikanterii, a swoją obecnością urozmaicają drogę na szczyt. Sprawdź, jak mogą ulepszyć Twoje życie erotyczne!

1. POMAGAJĄ CI ODKRYĆ W SOBIE SENSUALIST_K_Ę

Sensualiści to takie osoby, które skupiają się na eksplorowaniu seksualności własnej i innych osób, opierając się o doznania zmysłowe, podczas gry erotycznej angażując zmysł dotyku na równi ze zmysłem smaku, zapachu, słuchu i wzroku. Choć na początku może to być trudne, zwłaszcza, gdy to bodźce wzrokowe są dla nas najbardziej stymulujące. Istnieje jednak rozwiązanie! Sięgnięcie po opaskę na oczy, wyostrza pozostałe zmysły – u osoby, której ciało zamienisz w erotyczny plac zabaw, ale również u siebie. Kto powiedział, że nie można masturbować się w opasce na oczy?

Więcej o technikach masturbacji przeczytasz tutaj.

opaska na oczy
KINKY SCENARIUSZ
Spróbuj zabawy w dwie ślepe myszki. Razem z drugą osobą załóżcie na oczy opaski, a następnie oddajcie się sesji wzajemnego poznawania swoich ciał. Wyeliminowanie wzroku może wpłynąć na poczucie kompletnego oddania się drugiej osobie, ale również pozwoli Wam maksymalnie zwolnić tempo pieszczot. Najważniejsze to nie podglądać!

2. POZWOLĄ CI UBRAĆ SIĘ I ROZEBRAĆ... JEDNOCZEŚNIE

Biżuteria erotyczna w postaci nakładek na sutki, połyskujących naklejek, czy dekoracyjnych opasek na nadgarstki lub kostki to miły dodatek, który jednocześnie pozwala Ci nie czuć się całkowicie nago, ale również nagość podkreśla. Wiemy doskonale, że odpowiednio dobrana biżuteria urozmaica każdy strój, pozwalając podkreślić indywidualny styl – w sytuacji erotycznej takim spersonalizowanym kostiumem może stać się nawet nagie, ozdobione świecidełkami lub erotycznymi tatuażami ciało.

Urozmaicanie nagości to świetny pomysł dla osób, które chcą pewniej poczuć się w swoim ciele lub w oryginalny sposób podkreślić to, co uważają w nim za najpiękniejsze.

dodatki erotyczne

3. POMAGAJĄ CI ROZSZERZYĆ POJĘCIE „GADŻETU EROTYCZNEGO”

Akcesoria erotyczne to nie tylko wibratory i dilda! Wśród naszych najpopularniejszych dodatków erotycznych znajdują się między innymi niegrzeczne kości do gry, które można komponować według własnych potrzeb i upodobań. Piórka do łaskotania otwierają na nowe bodźce. Opaska na łączy w postaci szerokiej wstęgi może być użyta w kreatywny sposób, na przykład do skrępowania drugiej osoby. W końcu różnorodność to przyprawa udanego życia erotycznego!

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby nowe dodatki wybierać wspólnie. Taka niewinna aktywność, niezależnie od tego, czy połączona z wyprawą do butiku erotycznego, czy z przeglądaniem asortymentu online, bez wątpienia inspiruje do rozmowy, o tym, jak można by ulepszyć tę sferę życia oraz pozwala skupić się na przyjemności obydwu stron, poznać, co uważacie za seksowne i spróbować znaleźć złoty środek, jeżeli Wasze wizje nie pokrywają się.

erotyczne kości do gry piórko do łaskotania

4. INSPIRUJĄ CIĘ DO TWORZENIA NOWYCH SCENARIUSZY EROTYCZNYCH – NIEWIELKIM KOSZTEM

Niezależnie, czy jest to role-playing, czy podkreślanie swojej erotycznej persony – zmysłowe dodatki pomagają odkryć własny styl ekspresji seksualnej, preferowane role i osobowości, które chcemy wykorzystać podczas igraszek.

Są różne metody aranżowania erotycznych sesji. Dodatki możesz dobierać w oparciu o klimat, jaki chcesz nadać pieszczotom – ma być słodko, raczej ostro, a może burleskowo? Możesz też poszukiwać ich w oparciu o bardzo konkretny scenariusz, który chcesz zrealizować z partnerem_ką. Na rynku dostępne są również dodatki niepozorne, które na salonach wydają się zwykłą biżuterią, zaś w sypialni zamieniają się w narzędzia do sprawiania rozkoszy. Tak, mamy w asortymencie naszyjnik, który jest jednocześnie wibratorem!

dodatki erotyczne

5. POZWALAJĄ CI ODKRYĆ, CO JEST SEKSOWNE DLA CIEBIE

Choć różnych ludzi podniecają różne rzeczy, niech dla Ciebie najważniejsze stanie się poznanie, co Ty uważasz za zmysłowe i pobudzające erotyczną wyobraźnię. Dodatki erotyczne mogą urozmaicić sesję solo, jak i w większym gronie, stając się naszym znakiem rozpoznawczym, pozwalają zasygnalizować otoczeniu, na co masz w danej chwili ochotę.

Ważne, aby kierować się zasadą „cokolwiek działa” - nie potępiaj się za to, że chcesz mieć świecidełka wokół sutków, kiedy przeżywasz orgazm. Oczywiście, miło jest schlebiać erotycznym gustom drugiej osoby, ale mało kto czuje się w seksownie w klimacie, którego kompletnie nie kupuje. Dlatego pamiętaj, że dodatki, jak i bielizna erotyczna powinny oddziaływać przede wszystkim na Twoje zmysły – w końcu najseksowniejsze są osoby, które czują się autentyczne i zmysłowe w kreowanym przez siebie anturażu.

6. UDOWADNIAJĄ, ŻE SEKS TO PRZEDE WSZYSTKIM DOBRA ZABAWA

Żadnej grze erotycznej nie zaszkodzi odrobina dystansu do siebie i poczucia humoru. Dlatego nie bój się śmieszności, tego, że może być dziwnie lub nawet odrobinę niezręcznie.

KINKY PORADA
Razem z drugą osobą skomponujcie swoją wersję erotycznych kości do gry. Umieśćcie na nich praktyki, które na co dzień wydają się Wam osobliwe i nazwy tych części ciała, które niekoniecznie kojarzą się Wam ze sferami erogennymi. Następnie staraj się w twórczy sposób odtworzyć to, co zgotował dla Ciebie los. Może nie będzie to najbardziej erotyczna sesja Waszego życia, ale z pewnością takie erotyczne zapasy przysporzą Wam mnóstwo radości.

7. POZWALAJĄ CI WYWOŁAĆ EFEKT WOW

Erotyczna biżuteria pod ubraniem, która ujawnia się dopiero po rozebraniu bez wątpienia zaskoczy drugą osobę. W pozytywnym tego słowa znaczeniu! Dla wielu osób sama świadomość, jaki sekret skrywają pod ubraniem, może być szalenie pobudzająca i nastrajająca na nadchodzące upojne chwile.

biżuteria erotyczna

8. UDOWADNIAJĄ, ŻE JEST ALTERNATYWA DLA KICZOWATEJ BIELIZNY

Nie zrozumcie nas źle, w Kinky Winky kochamy ładną bieliznę, ale niekoniecznie tę w wydaniu „rozmiar uniwersalny”, która dobrze układa się w naprawdę nielicznych przypadkach. Erotyczne dodatki są absolutnie dla każdego, niezależnie od płci, orientacji seksualnej, czy budowy ciała, stanowią seksowny mały prezent dla samego_j siebie lub dla ukochanej osoby.

Są też na tyle zróżnicowane, by schlebiać naprawdę różnym gustom i każdemu pozwolić czuć się pięknie w każdej erotycznej sytuacji – w sypialni i poza nią.

proseksualna

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone