sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 0)

„Warsztaty intymności dla par” z queeronatem Kinky Winky

Nadchodzi fantastyczne rozszerzenie "Warsztatów intymności", bestsellerowej książki Agnieszki Szeżyńskiej (autorkę możesz znać chociażby z gościnnych felietonów i poradników zamieszczanych na naszej stronie).

warsztaty przyjemności dla par

W swojej najnowszej publikacji autorka odpowiada na takie między innymi pytania: Jak budować szczęśliwe życie seksualne w stałym związku? Jak pielęgnować intymną więź w obliczu różnic i zmian? Jak być sobą i ze sobą w seksie?

W Warsztatach intymności dla par znajdziesz przepis na budowanie własnego intymnego domu z pomocą filozofii współ/nie/zależności – tak, by było w nim miejsce na wspólnotę, na niezależność, na wzajemne wsparcie i branie odpowiedzialności za siebie.

warsztaty przyjemności dla par

Kilkadziesiąt zadań i wiedza zawarta w książce pomoże Tobie i osobie partnerskiej stworzyć bezpieczny, dopasowany do potrzeb intymny dom, w którym możecie pielęgnować waszą więź i pracować nad swoim seksualnym życiem.

A wszystko po to, aby stworzyć taki intymny związek, w którym chce się być.

Warsztaty intymności dla par są objęte queeronatem Kinky Winky oraz patronatem Instytutu Pozytywnej Seksualności.

warsztaty przyjemności dla par

O AUTORCE

Agnieszka Szeżyńska

Agnieszka Szeżyńska to certyfikowana coachka intymności, trenerka i pedagożka z 15-letnim doświadczeniem w edukacji dorosłych, rozwoju osobistym i szkoleniu trenerów, ekspertka w zakresie psycholingwistyki i komunikacji.

Ukończyła studia z zakresu seksuologii i coachingu w międzynarodowej szkole Sex Coach University, gdzie obecnie wspiera rozwój kolejnych szkolonych ekspertów jako Student Advisor. Współpracuje z Instytutem Pozytywnej Seksualności w Warszawie, należy do World Association of Sex Coaches. Orędowniczka inteligencji seksualnej jako jednej z podstawowych umiejętności dorosłego człowieka.

Prowadzi warsztaty i konsultacje dla par i osób indywidualnych. W swojej pracy pomaga klientom budować trwałe i szczęśliwe życie intymne w stałych relacjach. Specjalizuje się w pomocy w sytuacjach niedopasowania seksualnego - różnicach w poziomie libido, odmiennych potrzebach i fantazjach. Prowadzi szkolenia z zakresu podwyższania samoświadomości seksualnej, kobiecej seksualności i radzenia sobie z zazdrością.

Więcej o Agnieszce na jej stronach:
coachingintymnosci.pl
facebook.com/coachingintymnosci

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone