sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 1)

Zrób dobrze kotkowi... kupując wibrator

Pomóż nam pomagać… robiąc sobie dobrze :) Kinky Winky łączy przyjemne z pożytecznym i startuje z akcją, której celem jest pomoc chorym kotom.

Przy zakupie dowolnego wibratora z naszej oferty przekażemy 10 PLN na zakup karmy weterynaryjnej dla chorych kotów ze schroniska Ciapkowo w Gdyni.

Nasza akcja trwa do 15 marca 2015.

zrób dobrze kotkowi

Zachęcamy również do wsparcia nie-finansowego. Jeżeli nie planujesz zakupu wibratora w najbliższym czasie, ale pomysł przypadł Ci do gustu to polub go (klikając niebieski przycisk w górnej części strony) lub poinformuj osoby zainteresowane. Oczywiście będzie nam niezmiernie miło jeżeli zechcesz napisać o naszej akcji w mediach.

WYNIK AKCJI: KOTKI NAKARMIONE!

Wasza reakcja na pomysł nakarmienia chorych kotów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu kilku dni podstrona sklepu informująca o akcji zdobyła ponad 2500 polubień, komentarzy oraz udostępnień, co było absolutnym rekordem w historii Kinky Winky. Bardzo pozytywnie zareagowały również media. Wzmianka o "Zrób dobrze kotkowi" pojawiła się w m.in w: CKM, MMtrójmiasto, Marketing i Biznes, Radio ESKA. W rezultacie trwającej miesiąc zbiórki do schroniska trafiło ponad 25 kg drogocennej karmy weterynaryjnej. Dziękujemy!!!

zrób dobrze kotkowi, ciapkowo

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone