sex shop, wibrator, dildo, wibratory dla kobiet
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop

Zrób dobrze kotkowi... kupując wibrator

Pomóż nam pomagać… robiąc sobie dobrze :) Kinky Winky łączy przyjemne z pożytecznym i startuje z akcją, której celem jest pomoc chorym kotom.

Przy zakupie dowolnego wibratora z naszej oferty przekażemy 10 PLN na zakup karmy weterynaryjnej dla chorych kotów ze schroniska Ciapkowo w Gdyni.

Nasza akcja trwa do 15 marca 2015.

zrób dobrze kotkowi

Zachęcamy również do wsparcia nie-finansowego. Jeżeli nie planujesz zakupu wibratora w najbliższym czasie, ale pomysł przypadł Ci do gustu to polub go (klikając niebieski przycisk w górnej części strony) lub poinformuj osoby zainteresowane. Oczywiście będzie nam niezmiernie miło jeżeli zechcesz napisać o naszej akcji w mediach.

WYNIK AKCJI: KOTKI NAKARMIONE!

Wasza reakcja na pomysł nakarmienia chorych kotów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu kilku dni podstrona sklepu informująca o akcji zdobyła ponad 2500 polubień, komentarzy oraz udostępnień, co było absolutnym rekordem w historii Kinky Winky. Bardzo pozytywnie zareagowały również media. Wzmianka o "Zrób dobrze kotkowi" pojawiła się w m.in w: CKM, MMtrójmiasto, Marketing i Biznes, Radio ESKA. W rezultacie trwającej miesiąc zbiórki do schroniska trafiło ponad 25 kg drogocennej karmy weterynaryjnej. Dziękujemy!!!

zrób dobrze kotkowi, ciapkowo

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone