sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 0)

Fanfik – spotkanie z twórcami książki

Zapraszamy na otwarte spotkanie z twórcami książki 'Fanfik'. Rozmowę z autorką Natalia Osińska oraz ilustratorką Olga Budzan poprowadzi redaktor powieści Jaś Kapela.

Poznaj okoliczności i anegdotki związane z powstawaniem lektury. Posłuchaj, co mają do powiedzenia na jej temat autorzy - opowiedz o swoich wrażeniach po lekturze!

Tym wydarzeniem wrocławski klub UFF odpala przestrzeń ROZMOWY – można się spodziewać spodziewajcie kolejnych spotkań z literaturą, kulturą i sztuką. Jak zawsze - będzie kolorowo!

SPOTKANIE Z TWÓRCAMI FANFIKA
25 lutego, 16: 00
UFF klub | Nankiera 1
wstęp wolny

fanfik

Wydarzenie organizowane wspólnie z wydawcą Fanfika - Krytyka Polityczna. Wydarzeniu patronuje Kultura Równości, zaś Kinky Winky objął je swoim queeronatem.

O książce:
W poznańskim liceum trwają przygotowania do Dnia Niepodległości. Czyja koncepcja zwycięży? Kółko historyczne domaga się patriotycznej akademii. Zespół kabaretowy woli skecze o rogalach świętomarcińskich. Tymczasem szesnastoletnia Tosia ma na głowie poważniejszy problem: chyba się zakochała w jednym z artystów. W dodatku nie potrafi dojść do ładu z tym, kim tak naprawdę jest. Jedno wie na pewno: ma dość bycia grzeczną dziewczynką i potulnego spełniania cudzych oczekiwań. Więcej tutaj.

Vlogerka Martha Oakiss: To jest dosłownie samo życie... Trzeba coś takiego przeczytać, żeby pewne rzeczy zrozumieć i co najważniejsze jest w tym też oryginalność: takiego wątku jak tu nie spotkałam w żadnej innej książce.

Vlogerka Here's Alex: Jeżeli przeczytacie "Fanfik", a nawet jak nie przeczytacie, to pamiętajcie, że to kim naprawdę jesteście wyjdzie - i lepiej żeby wyszło wcześniej, bo lata, które spędzicie okłamując się , będą stracone. [...] W pewnych momentach ta książka bardzo wjechała mi na psychikę - nie zjechała, tylko skłoniła do naprawdę głębokich rozważań.

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone