sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 3)

Czy nadchodzi kondomowa rewolucja? HEX – innowacyjna prezerwatywa firmy Lelo

Tradycyjna prezerwatywa jaka jest… każdy widzi. Ot elastyczny „pokrowiec” na penisa, który stał się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia i kultury. Przed wiekami wytwarzana ze zwierzęcych jelit, zaś od kilku dekad produkowana z lateksu, w niemal niezmienny sposób. Wydawało się, że nie ma tu miejsca na żadną przełomową zmianę.

Ambitne wyzwanie zrewolucjonizowania kondomów postanowiła podjąć firma Lelo. Skandynawski producent akcesoriów erotycznych przekonuje, że HEX, bo takie imię nadano nowej „gumce”, stanowi najpoważniejszą zmianę w technologii wytwarzania prezerwatyw od przeszło 70 lat.

prezerwatywa lelo hex

Zwykła lateksowa prezerwatywa według używających jej osób przysparza kilku poważnych problemów:

  • redukuje przyjemność mężczyzny
  • ma tendencje do pękania
  • zbyt często spada

Celem inżynierów firmy Lelo było stworzenie produktu pozbawionego powyższych wad. Co zatem sprawia, że prezerwatywa HEX jest taka wyjątkowa? Producenci przekonują, że… wszystko. Pomysłodawcy postanowili wymyślić prezerwatywę na nowo poprzez modyfikację każdego etapu projektowania i produkcji.

Budowa prezerwatywy HEX jest inspirowana grafenem, czyli robiącym oszałamiającą karierę materiałem, którego ultrawytrzymała struktura przypomina plaster miodu. HEX jest zbudowana z sieci 350 hexagonów wypełnionych ultracienkimi lateksowymi panelami (mającymi zaledwie 0.045 mm grubości).

prezerwatywa lelo hex

W wyniku 7-letnich badań stworzono kondom, który jest niemal niewyczuwalny i bardzo trudno go przebić. Opracowana konstrukcja zapewnia ogromną wytrzymałość oraz dopasowuje się do indywidualnego kształtu każdego użytkownika. Wewnętrzna struktura otula penisa, co zapobiega zsunięciu się prezerwatywy podczas stosunku. W rezultacie otrzymano produkt łączący niespotykaną intymność, wyjątkowe bezpieczeństwo i komfort.

prezerwatywa lelo hex

Różnicę można zobaczyć na poniższej prezentacji.

prezerwatywa lelo hex

Ambasadorem nowego produktu został Charlie Sheen, popularny amerykański aktor, który w wideo promującym prezerwatywy HEX przestrzega przed wirusem HIV.

Czy wprowadzanie na rynek nowego rodzaju prezerwatyw zmieni coś w życiu erotycznym jej użytkowników i użytkowniczek? Czy zapewnienia producenta o fenomenalnych cechach innowacyjnego produktu znajdą pokrycie w rzeczywistości? Niebawem się przekonamy.

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone