sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 0)

Deborah Sundahl w Polsce

Deborah Sundahl to światowej edukatorka seksualna, autorka licznych książek traktujących o punkcie G i kobiecej ejakulacji.

Działalność zaczynała w czasach kiedy większość autorytetów nie uznawała istnienia punktu G, kobiecej prostaty ani zjawiska ejakulacji. W swojej pracy czerpie m.in. z tradycji tantrycznej. Zajmowała się wydawaniem kultowego magazynu erotycznego dla kobiet On Our Backs. W 1992 roku nakręciła przełomowy film pt. How to Female Ejaculate: Find Your G-Spot, w którym przedstawiła stan badań nad kobiecym wytryskiem.

Polski przekład książki Kobieca ejakulacja i Punkt G ukazał się nakładem wydawnictwa Czarna Owca w 2009 roku.

kobieca ejakulacja

PROGRAM WIZYTY

7 listopada 2012
Wieczór autorski organizowany przez Wydawnictwo Czarna Owca i magazym MoreLove.eu

8-11 listopada 2012
Doświadczenie Kobiecej Fontanny: punkt G i jego Boski Nektar – czterodniowy warsztat dla par z Deborah Sundahl, Ośrodek „TU i TERAZ”, Nowe Kawkowo pod Olsztynem (dla par i innych relacji każdej orientacji seksualnej).

13 listopada 2012
Seminarium praktyczne Kobieca ejakulacja i punkt G dla kobiet i mężczyzn

16-18 listopada 2012
Kobieca Fontanna dla kobiet – trzydniowy warsztat z Deborah Sundahl pod Warszawą.

CZYM JEST KOBIECY EJAKULAT I PUNKT G?

Kobiecy ejakulat to płyn produkowany przez prostatę (posiadają ją również kobiety!), pełen witamin i minerałów. Ejakulat był znany i honorowany w wielu starożytnych kulturach.

Punt G to gruczoły wielkości ziarnka grochu, które nabrzmiewają w wyniku stymulacji i wydzielają, zazwyczaj podczas orgazmu płyn zwany kobiecym ejakulatem.

Punkt G jest sercem kobiecej seksualności. Dlaczego? Punkt G jest inaczej unerwiony niż łechtaczka dlatego jest źródłem odmiennych orgazmicznych doświadczeń. Ten orgazm jest ze swojej natury emocjonalny. Dlatego G-spot jest bramą do doświadczenia więzi z samą sobą i swoją partnerką_swoim partnerem, więzi głębszej niż większość kobiet kiedykolwiek poszukiwała.

Poznanie swojego punktu G to nie tylko szansa na zwiększenie fizycznej przyjemności z kontaktów seksualnych dla kobiety, ale również jej otwartości na siebie i innych w sferze intymnej. Istnienie punktu G oraz zjawiska kobiecej ejakulacji ma również ogromną wagę we wspieraniu budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji intymnych, dlatego Deborah Sundahl poprowadzi w Polsce również warsztat dla par.

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone