sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 0)

Deborah Sundahl ponownie w Polsce

Światowej edukatorka seksualna, autorka licznych książek traktujących o punkcie G i kobiecej ejakulacji w październiku po raz kolejny odwiedzi Polskę

Działalność zaczynała w czasach kiedy większość autorytetów nie uznawała istnienia punktu G, kobiecej prostaty ani zjawiska ejakulacji. W swojej pracy czerpie m.in. z tradycji tantrycznej. Zajmowała się wydawaniem kultowego magazynu erotycznego dla kobiet On Our Backs. W 1992 roku nakręciła przełomowy film pt. How to Female Ejaculate: Find Your G-Spot, w którym przedstawiła stan badań nad kobiecym wytryskiem.

Polski przekład książki Kobieca ejakulacja i Punkt G ukazał się nakładem wydawnictwa Czarna Owca w 2009 roku.

kobieca ejakulacja

PROGRAM WIZYTY

18 października 2013 r. – seminarium „Kobieca ejakulacja i Punkt G”

3 godzinne seminarium, na którym dowiesz się gdzie jest, czym jest i jak wygląda Punkt G, poznasz najnowszą wiedzę medyczną i seksuologiczną na temat Punktu G i kobiecej ejakulacji, poznasz metody i techniki stymulacji Punktu G aż do orgazmu i ejakulacji. Na seminarium uzyskasz wiedzę, którą będziesz mogła od razy zastosować w praktyce.

Seminarium dla kobiet i dla mężczyzn.

Miejsce: Warszawa, Restauracja Biosfeera
Koszt: 65 zł (przy przedpłacie na konto), 80 na miejscu
Konieczne zapisy: kobiecaejakulacja@gmail.com

19 października 2013 r. – jednodniowy warsztat dla kobiet „Poznaj swój Punkt G”

Odkrycie potencjału Punktu G oraz kobiecej ejakulacji pozwala kobietom poznać lepiej własną seksualność i doświadczyć zupełnie nowej jakości w ich życiu seksualnym.

Zadbaj o własną przyjemność i seksualne zdrowie razem z jedną z najlepszych na świecie ekspertek od kobiecej seksualności – Deborah Sundahl.

Deborah poprowadzi TYLKO JEDEN JEDNODNIOWY WARSZTAT dla kobiet w Warszawie.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się już dzisiaj na kobiecaejakulacja@gmail.com

Na tym jednodniowym warsztacie:

  • Znajdziesz, zobaczysz i poczujesz swój Punkt G!
  • Dowiesz się, na jakim poziomie odczuwania przyjemności jest w tym momencie Twój Punkt G
  • Poznasz swoją zdolność do ejakulacji
  • Nauczysz się rozróżniać wiele jakości seksualnej przyjemności
  • Dowiesz się co to jest orgazm z Punktu G i jak go doświadczyć
  • Rozwiniesz swoją sztukę miłości solo oraz jakość intymnego połączenia w seksie z partnerem_erką
  • Poznasz lepiej siebie, jako seksualną istotę.

Na tym warsztacie dowiesz również się dlaczego Punkt G jest nazywany fizycznym, emocjonalnym i duchowym centrum kobiecej seksualności.

Zrozumiesz dlaczego włączenie Punktu G i kobiecej ejakulacji do Twojego życia seksualnego sprawi, że stanie się ono pełne intymności, której pragniesz.

Rekomendujemy Wam udział przed warsztatem w seminarium „Kobieca ejakulacja i Punkt G”, które odbędzie się 18 października.

Cena: 320 zł

CZYM JEST KOBIECY EJAKULAT I PUNKT G?

Kobiecy ejakulat to płyn produkowany przez prostatę (posiadają ją również kobiety!), pełen witamin i minerałów. Ejakulat był znany i honorowany w wielu starożytnych kulturach.

Punkt G to gruczoły wielkości ziarnka grochu, które nabrzmiewają w wyniku stymulacji i wydzielają, zazwyczaj podczas orgazmu płyn zwany kobiecym ejakulatem.

Punkt G jest sercem kobiecej seksualności. Dlaczego? Punkt G jest inaczej unerwiony niż łechtaczka dlatego jest źródłem odmiennych orgazmicznych doświadczeń. Ten orgazm jest ze swojej natury emocjonalny. Dlatego G-spot jest bramą do doświadczenia więzi z samą sobą i swoją partnerką_swoim partnerem, więzi głębszej niż większość kobiet kiedykolwiek poszukiwała.

Poznanie swojego punktu G to nie tylko szansa na zwiększenie fizycznej przyjemności z kontaktów seksualnych dla kobiety, ale również jej otwartości na siebie i innych w sferze intymnej. Istnienie punktu G oraz zjawiska kobiecej ejakulacji ma również ogromną wagę we wspieraniu budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji intymnych, dlatego Deborah Sundahl poprowadzi w Polsce również warsztat dla par.

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone