sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

dilda kamienne

| | produktów: 1
akcesoria erotyczne: dildo z kamienia D.1 // dildo z kamienia księżycowego

D.1
dildo z kamienia księżycowego

Dildo wykonane z kamienia księżycowego. Małe dzieło sztuki erotycznej.

produkt na zamówienie | wysyłamy w 7 dni
380 PLN wysyłka gratis
DILDA KAMIENNE

Historia dilda sięga czasów prehistorycznych - najstarszy odnaleziony kamienny członek ma aż 28 tysięcy lat! Dla neolitycznych kultów płodności kamień był oczywistym wyborem w poszukiwaniu materiału do wykonania rytualnych akcesoriów o kształtach prącia. Współcześnie twórcy seksualiów powracają do historycznych korzeni i angażując nowoczesne techniki obróbki tworzą piękne kamienne dilda.

Kamienne dilda łączą tradycyjny materiał z nowoczesną technologią wykonania

Kamienne dilda to tworzone z pasji małe dzieła sztuki w służbie przyjemności. Ich materiał zawsze wybierany jest z najpiękniejszych odmian kamienia (na przykład kamienia księżycowego), a precyzyjna obróbka czyni je idealnie gładkimi, odpornymi i anatomicznie wyprofilowanymi przewodnikami na naszej drodze do osiągnięcia orgazmu.

Równocześnie w ich kamiennej duszy zaklęte są pradawne historie zaginionych matriarchalnych kultów bogiń płodności, są gadżetami luksusowymi, w 100% naturalnymi i ekologicznymi, a odpowiednio zadbane, będę nam służyć latami.

Doceń slow sex wraz ze swym kamiennym dildo

Pamiętajmy, że nasze dildo nie jest wibratorem. Za tym oczywistym stwierdzeniem kryje się jednak kilka mniej oczywistych cech tego seksualium, które odróżniają je od mechanicznego kuzyna. Podczas gdy wibratory pozwalają na intensywną stymulację dzięki swoim wibracjom (a często też innym zaskakującym możliwościom), a przez to pozwalają na osiągnięcie prawie błyskawicznego orgazmu, przygoda z dildem wygląda diametralnie inaczej. Z ich pomocą możemy docenić i rozsmakować się w przyjemności, w pełni kontrolując ruchy swojego dildo zaczynamy doceniać i celebrować drogę do orgazmu.

Z naszym kamiennym dildo możemy używać każdego rodzaju lubrykantu, nie musimy martwić się także, że jego akumulator wyczerpie się w najmniej odpowiednim momencie. Praktycznie każde dildo jest w pełni wodoodporne.

Są serca zimne jak kamień. Kamienne dilda nie muszą!

Zabawy z kamiennym dildo pozwalają nam na jeszcze jeden rodzaj eksperymentów! Gadżety z tego materiału (a także dilda ceramiczne, dilda szklane, a także w pewnym zakresie dilda metalowe) możemy wedle własnych gustów podgrzać lub schłodzić. Dildo z kamienia możemy ogrzać w dłoni, a także na przykład zalać na kilka chwil gorącą wodą - staje się ono wtedy wspaniałym, ciepłym pomocnikiem przy rozluźniających pieszczotach waginy. Jeżeli mamy ochotę na inny rodzaj doznań - nic prostszego! Wystarczy umieścić je na kilka chwil w lodówce.

Jak dbać o kamienne dilda?

Dilda z kamienia są idealnie gładkie i nie posiadają porów na swojej powierzchni - dzięki temu to jedne z akcesoriów, które najłatwiej utrzymać w idealnej czystości. Dildo po prostu myjemy w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła lub płynu do mycia erotycznych gadżetów.sex shop, rabat

Rabat 5% za Newsletter

na wszystkie zakupy

dildo, poradnik zakupowy

Jak wybrać dildo

poradnik zakupowy o dildach

wegańskie akcesoria erotyczne

Wegańskie akcesoria

gadżety cruelty free

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone