sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
TY I KINKY WINKY
ZAKUPY
PRZYDATNE LINKI
O NAS
KONTAKT
info@kinkywinky.pl
tel. 737 455 455
więcej
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Bezpieczeństwo

Warto się zabezpieczać (nie tylko w sypialni), dlatego sex shop Kinky Winky stawia na:

BEZPIECZNE ZAKUPY

Płatności elektroniczne w sklepie Kinky Winky są obsługiwane przez Tpay.com, który szyfruje transakcje 128-bitowym certyfikatem SSL. Dzięki temu zakupy dokonywane w sklepie Kinky Winky są bardzo bezpieczne. Certyfikaty wiarygodności serwisu Transferuj.pl zostały potwierdzone przez znaną i renomowaną firmę Thawte Inc.

O zabezpieczeniu transakcji Certyfikatem SSL poinformuje Cię symbol kłódki znajdujący się w prawym, dolnym rogu okna przeglądarki internetowej.

Dla dodatkowego zwiększenia Twojego bezpieczeństwa w Kinky Winky stosujemy certyfikat Rapid SSL (256-bitowy), dzięki któremu Twoja obecność w naszym sklepie ma charakter poufny (przesyłane dane są szyfrowane i nawet w przypadku przechwycenia transmisji nie mogą być odczytane przez osoby trzecie). Stosowany certyfikat uzyskaliśmy od zaufanego centrum certyfikacji, które gwarantuje bezpieczeństwo zastosowanego algorytmu.

Queer sex shop Kinky Winky na żadnym etapie dokonywania płatności nie ma dostępu do Twoich poufnych danych finansowych (numer karty płatniczej oraz numer i stan Twojego konta nie są nam przekazywane). Autoryzacja płatności odbywa się poprzez serwis Transferuj.pl, który posiada Certyfikat Jakości PCI DSS, będący rygorystycznym standardem ochrony danych osobowych posiadaczy kart płatniczych.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

Twoje dane są u nas bezpieczne. Działamy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.), a baza naszych klientów, zgodnie z wymogami prawa, jest zarejestrowana w GIODO (Główny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych) pod numerem 111672.

Nigdy, przenigdy nie udostępnimy Twoich danych nikomu obcemu (nie sprzedamy ich, ani nikomu nie wypożyczymy). Powierzone nam informacje będziemy wykorzystywać jedynie do obsługi i wysłania Twojego zamówienia (chyba nie chcesz by kurier błądził po ulicach) oraz przesyłania naszego newslettera (oczywiście jeśli na to się zgadzasz).

Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone