sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Lewatywa

| | produktów: 3
akcesoria erotyczne: higiena lewatywa Gruszka do lewatywy // 224 ml

Gruszka do lewatywy
224 ml

Pojemna i prosta w użyciu gruszka do lewatywy.

produkt dostępny | wysyłamy w 7 dni
59 PLN
akcesoria erotyczne: higiena lewatywa Gruszka do lewatywy // z nasadką stymulującą

Gruszka do lewatywy
z nasadką stymulującą

Gruszka do lewatywy z nasadką stymulującą.

produkt na zamówienie | wysyłamy w 7 dni
99 PLN
akcesoria erotyczne: higiena lewatywa Douche Pro – 330 ml // stymuluje prostatę

Douche Pro – 330 ml
stymuluje prostatę

Udoskonalona wersja klasycznej gruszki do lewatywy marki Nexus. Pojemna i skuteczna. Stymuluje dodatkowo prostatę.

produkt w magazynie | wysyłamy w 24 h
100 PLN
AKCESORIA DO LEWATYWY

W seksie analnym utrzymanie higieny odbytu jest sprawą bardzo istotną. Lewatywa to akcesorium, które doskonale służy zachowaniu czystości tej okolicy ciała, jest prosta w użyciu, a do jej zastosowania potrzebujemy tylko zwykłej wody. Choć jest to urządzenie o praktycznym zastosowaniu, niekiedy nawet... może stać się zabawką erotyczną.

Gruszka do lewatywy to proste urządzenie, dzięki którym bez trudu zadbasz o swoją higienę, zarówno przed seksem analnym, jak i przed masturbacją analną. Jest wykonana z materiałów bezpiecznych dla człowieka i łatwo ją zaaplikować.

Stosowanie gruszki do lewatywy wymaga wykonania kilku prostych czynności. Przed jej użyciem przepłucz ją wodą. Po zdjęciu zatyczki wlej do gruszki letnią wodę. Nałóż zatyczkę i zaaplikuj na nią trochę środka nawilżającego. Następnie, usiądź na ubikacji i włóż końcówkę do odbytu. Ściśnij lekko gruszkę, aby wlać wodę do środka. Po wyjęciu lewatywy, zaciśnij na chwilę zwieracze aż do chwili, gdy pojawi się potrzeba wypuszczenia wody. Czynność taką powtarzamy do momentu, gdy wypływająca woda będzie czysta. Po takim zabiegu nie tylko uzyskasz higieniczną czystość, ale poczujesz się lekko!

Jeśli stosujesz lewatywę przed seksem analnym, wykonaj ją około 45 minut przed planowanym zbliżeniem. Gruszkę napełniaj wyłącznie wodą i zwróć uwagę, by nie była ona zbyt gorąca.

Oprócz niewątpliwych korzyści higienicznych płynących ze stosowania lewatywy, możemy również dzięki takiemu zabiegowi wspomóc swoje zdrowie. Uważa się, że oczyszczanie odbytu za pomocą lewatywy sprawia, że organizm pozbywa się toksyn, a człowiek zyskuje znacznie lepsze samopoczucie.

Utrzymanie higieny odbytu nie musi być zwykłą, standardową czynnością przed zbliżeniem, ale już sama w sobie może stać się wstępem do dalszych przyjemności. Osobom zaawansowanym w zabawach analnych Kinky Winky proponuje gruszkę do lewatywy z nasadką stymulującą Cal Exotics. To gruszka ze sztywną, żebrowaną nasadką, która może dostarczyć dodatkowych wrażeń zmysłowych. Można ją także zdjąć i wówczas uzyskujemy zwykłą gruszkę do lewatywy.seks analny, gadżety

Gadżety analne

poradnik o gadżetach analnych

higiena zabawek erotycznych

Higiena gadżetów

czyszczenie akcesoriów erotycznych

seks analny, poradnik

Seks analny w praktyce

jak odbyć stosunek analny?

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone