sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

masturbatory analne

| | produktów: 1
akcesoria erotyczne: masturbator analny Masturbator Fleshlight // masturbator analny // Angela White

Masturbator Fleshlight
masturbator analny
Angela White

Szukasz doskonałego masturbatora analnego? Flashlight to niezapomniane doznania, łatwe utrzymanie w czystości i kształt zapewniający pełną dyskrecję!

produkt na zamówienie | wysyłamy w 3 dni
245 PLN
MASTURBATORY ANALNE

Seks analny na każde zawołanie. Czy to w ogóle możliwe? Tak! Dzięki tym zabawkom możesz się cieszyć z penetracji anusa przypominająccego wyglądem, kształtem i powierzchnią prawdziwą część ciała. Zawsze wtedy, gdy będziesz mieć ochotę się w nim zanurzyć. Masturbatory analne dostępne w Kinky Winky spełniają marzenia o przyjemnym seksie analnym. Mało tego! Spełniają je w dowolnie wybranym momencie i za każdym razem.

Masturbatory analne powstały z myślą o tych osobach wyposażonych w penisy, które uwielbiają seks analny. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest możliwe znalezienie drugiej strony, która równie mocno pragnie takiej stymulacji. Dlaczego jednak odmawiać sobie przyjemności, skoro jest ona na wyciągnięcie ręki, wśród innych wspaniałych akcesoriów erotycznych, jakie znaleźć można w Kinky Winky? Warto zatem wybrać coś specjalnie dla siebie, by dać upust swojemu podnieceniu. To jest takie proste – już za kilkadziesiąt godzin możesz mieć taką zabawkę... na własność. I użyć jej zawsze wtedy, gdy masz ochotę na intensywną, analną stymulację.

Podobnie jak inne zabawki erotyczne w Kinky Winky, masturbatory analne mogą mieć zarówno różną wielkość, jak i różne kształty otworów. Od modeli do złudzenia przypominających anus, do takich które zupełnie nie przypominają otworów ludzkiego ciała, ale na przykład są całkowicie proste lub kryją się pod powierzchnią kolorowych czy przezroczystych otoczek. Bez względu na to, jakie zabawki bardziej przypadną Ci do gustu – czy te realistyczne, czy też te bardziej dyskretne, w Kinky Winky z pewnością znajdziesz coś, co dostarczy Ci olbrzymią dozę przyjemności.

Masturbatory analne w Kinky Winky to akcesoria, które bardzo łatwo utrzymać w czystości. Do ich mycia używać najlepiej wody ze środkiem przeznaczonym do czyszczenia gadżetów erotycznych. Po umyciu do wnętrza zabawki wkładamy suchą chusteczkę i przeciągamy ją przez otwór, by wytrzeć go do sucha. Przypominamy, aby do produktów wykonanych z silikonu używać lubrykantów na bazie wody, ponieważ te na bazie silikonu mogą je nieodwracalnie uszkodzić.

seks analny, poradnik

Seks analny w praktyce

jak odbyć stosunek analny?

seks zabawki dla facetów

Gadżety dla mężczyzn

zabawki erotyczne dla panów

przyjemniejsza masturbacja

Jak się masturbować?

15 technik masturbacyjnych

Dyskretna przesyłka
projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone