sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 6)

Gadżety erotyczne dla par - praktyczny przewodnik

Wydaje ci się, że większość gadżetów erotycznych została stworzona dla singli, a pary nie znajdą dla nich żadnego kreatywnego zastosowania? Nic bardziej mylnego! Nasze rady oraz specjalnie przygotowane Kinky scenariusze, pozwalają nie tylko wprowadzić akcesoria erotyczne do wspólnej sypialni, ale również zatrzymać je tam na dłużej!

Gadżety erotyczne dla par

W języku Eskimosów seks to „czas śmiechu”, dlatego raz na zawsze porzućmy myślenie o nim jak o pracy czy zadaniu do wykonania, bo seks powinien być przede wszystkim dobrą zabawą. A co najlepiej sprawdza się w zabawie? Zabawki! W końcu gadżety erotyczne powstały przede wszystkim po to, abyśmy czerpali przyjemność z ich użytkowania. Najgorsze, co możemy zrobić swojemu życiu seksualnemu, to stwierdzić, że wszelkie urozmaicenia odciągają uwagę od samego aktu. Nic bardziej mylnego! Nie ma nic złego w tym, aby, przy użyciu małych urozmaiceń zamienić dobry seks na... nieziemski seks.

PRZEŁAMUJEMY GADŻETOWE STEREOTYPY!

Wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi, reaguje zaskoczeniem dowiedziawszy się, jak powszechne stało się ich użytkowanie, a w szczególności sięganie po akcesoria przez pary. W Kinky Winky od zawsze podkreślamy: gadżety erotyczne nie są produkowane wyłącznie dla singli czy dla przedstawicieli danej płci. Mogą po nie sięgać wszyscy ludzie, niezależnie od płci, orientacji seksualnej czy wieku (o ile są dorośli w świetle prawa). Jeżeli więc ty i twój_oja partner_ka macie zakończenia nerwowe czy to na łechtaczce, czy na główce penisa, perineum lub wokół odbytu – gadżety erotyczne są dla was i bez przeszkód możecie po nie sięgać we dwoje_ie. Zapewniamy, że nawet osoby początkujące w Kinky Winky znajdą coś dla siebie.

Jeżeli nadal się wahasz, pozwól, że rozwiejemy Twoje obawy: gadżety erotyczne nie mają na celu wymienić ciebie na lepszy model. Choć nowoczesne gadżety erotyczne wyposażone są w funkcje, których nie oferuje ludzkie ciało (na przykład dostosowywanie temperatury do temperatury otoczenia, intensywne pulsowanie czy wibracje), to miejmy świadomość, że nie zastąpią tego, co daje kontakt z drugim człowiekiem: przytulania po orgazmie, intymności, pocałunków. Akcesoria erotyczne są tym, czym chciał_a_byś, aby były: bardzo przyjemnym dodatkiem, który pomaga rozwijać naszą seksualność solo oraz w duecie. Jak bardzo producenci by się nie starali, gadżety erotyczne nigdy nie staną się zamiennikiem żywego organizmu! Czy można się od ich używania uzależnić? Odpowiemy zagadką: czy, skoro większość z nas zaczynała odkrywanie swojej seksualności o masturbacji, oznacza to, że odkrywszy seks z kimś, cenimy go niżej niż zabawy solo?

Uważa się, że partnerzy_ki, którzy są ze sobą blisko, nie potrzebują zabawek erotycznych. Zaskoczymy cię: mają rację – nie potrzebują ich, co nie oznacza, że nie mogą chcieć spróbować czegoś nowego i w efekcie to polubić! Gadżety erotyczne urozmaicają życie seksualne na takiej samej zasadzie, co wypróbowywanie nowych pozycji, miejsc, przebieranki czy role-playing, czyli wszystkie zabiegi, bez których szybko wpadlibyśmy w seksualną rutynę. A w seksie nie ma nic gorszego od nudy!

Seks gadżety są coraz popularniejsze i coraz powszechniejsze staje się ich użytkowanie. Na rynku dostępnych jest tyle modeli seks gadżetów, że bez wątpienia każdy znajdzie wśród nich coś dostosowanego do własnej anatomii i preferencji. Seks gadżety tworzone są przez ludzi i dla ludzi, bardzo często stoją za nimi osoby takie, jak Ty, które stawiają na przyjemność i odkrywanie różnych jej wymiarów! Pamiętaj jednak, aby sięgać po akcesoria erotyczne wykonane z wysokiej jakości i bezpiecznych dla ciała materiałów. Choć używanie zabawek erotycznych jest jak najbardziej zdrowe, nie wszystkie seks gadżety mogą takie być. Wystrzegaj się seks gadżetów wykonanych z porowatych materiałów, żelu, elementów trudnych do wyczyszczenia, takich jak sznurek. Seks gadżety powinny być tak samo łatwe w użyciu, jak i utrzymaniu w czystości.

KORZYŚCI Z UŻYWANIA GADŻETÓW EROTYCZNYCH

Jedną z wielu zalet gadżetów erotycznych jest to, że ich wprowadzenie do sypialni powoduje zdjęcie presji z partnera_ki. Niektóre, jak na przykład lassa czy pierścienie na penisa pomagają osiągnąć i utrzymać erekcję, inne, jak na przykład wibratory, dilda czy pulsatory, pozwolą ci zaspokoić partnera_kę, kiedy sam_a już szczytowałeś_aś i dalsza zabawa penetracyjna jest ponad twoje siły.

Być może sam_a masz już kilka gadżetów, którymi chciał_a_byś podzielić się z partnerem_ką, być może to on_a jest w posiadaniu erotycznej wyprawki, a być może razem stracicie gadżetowe dziewictwo. Niezależnie od tego, w jakiej jesteś sytuacji, przygotowany przez nas poradnik sprawdzi się niezależnie od okoliczności.

Przede wszystkim pamiętaj, aby nie brać partnera_ki z zaskoczenia. Wyobraź sobie tę sytuację: jesteście nago, robi się gorąco, a nagle on_a wyciąga spod poduszki wielkie różowe coś, o czego istnieniu nawet nie miałaś_eś pojęcia. Czasem tyle wystarczy, by romantyczny nastrój prysł, a partner_k_a zniechęcił_a się do dalszych igraszek, dlatego namawiamy, abyś przed wprowadzeniem gadżetów erotycznych do sypialni porozmawiał_a z partnerem_ką. Może okazać się, że ta druga osoba jest chętna do urozmaicenia waszego życia erotycznego przy użyciu akcesoriów, ale... innych niż sam_a masz na myśli. Dlatego zanim udasz się na zakupy, zachęć partnera_kę do rozmowy i wspólnego przeglądnięcia asortymentu sklepu. Porównajcie, które gadżety najbardziej się wam podobają i które najbardziej chcielibyście_ałybyście wypróbować. Nalejcie sobie po kieliszku wina i zróbcie sobie wirtualną wycieczkę po naszym sklepie. Kinky Winky ma tę zaletę, że jest otwarty 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku!

Możesz również zacząć od sięgnięcia po gadżety niepenetracyjne, na przykład opaski na oczy, piórka do łaskotania, erotyczne kości do gry czy aromatyczne kosmetyki do masażu. Tego typu akcesoria nie tylko pobudzają zmysły i dodają pikanterii zabawom, ale również rozwijają erotyczną wyobraźnię i budują poczucie bliskości pomiędzy kochankami.

KINKY SCENARIUSZ:
Pobudź wszystkie zmysły partnera_ki!

Zacznij od przygotowania dla niego_j aromatycznej kąpieli z kilkoma kroplami olejku do masażu. Dobierz zapach do okoliczności: cytrusowy, energetyzujący pobudzi go_ją przed bardziej dynamiczną sesją pieszczot, zaś korzenny lub słodki – zrelaksuje i wyciszy po ciężkim dniu, i będzie idealnym wstępem do leniwych, niespiesznych zabaw.

Następnie zawiąż mu_jej oczy, zapal świeczkę do masażu, której zapach wypełni pokój, puść nastrojową muzykę i potraktuj ciało partnera_ki jako pole do eksperymentów z różnymi typami wrażeń. Możesz naprzemiennie masować jego_j ciało kamieniem do masażu lub dłońmi i przesuwać po jego_j skórze piórkiem do łaskotania. Polewaj ciało partnera_ki ciepłym woskiem świecy do masażu, po czym przejedź po nim kostką lodu lub schłodzonym kamieniem.

Nanieś na swoje ciało jadalny kosmetyk, na przykład czekoladową farbkę do zdobienia ciała, i pozwól, aby wykorzystując jednocześnie zmysł węchu smaku, partner_ka podążała zaznaczoną przez ciebie ścieżką. Przy pomocy farbki napisz na swojej skórze wiadomość, którą partner_ka odczyta i zliże, kiedy już przywrócisz jej zmysł wzroku. Używając jadalnej farbki, możesz również zabawić się w kaligrafa_kę i powoli nanosić na ciele partnera_ki znaki, które on_a będzie odszyfrowywać w trakcie.

Bądź elastyczny_a. Nawet najpiękniejszy gadżet erotyczny w twoim ulubionym kolorze może okazać się niedostosowany do twoich potrzeb i oczekiwań. Aby zaoszczędzić ci rozczarowań, w Kinky Winky zawsze służymy radą – zadaj nam pytanie. Chcemy, aby twoja erotyczna wyprawka spełniła twoje oczekiwania. Możemy ci obiecać, że mamy w ofercie wyłącznie gadżety najwyższej jakości, bezpieczne dla twojego ciała, wykonane z atestowanych materiałów i przy użyciu zaawansowanych technologii. Znajdziesz u nas również akcesoria, które pomogą utrzymać w formie twoje zdrowie intymne. W szczególności polecamy kulki waginalne oraz kulki analne.

KINKY SCENARIUSZ: Sekretne przyjemności

Razem z partnerem_ką zaaplikujcie sobie, w zależności od potrzeb, kulki waginalne (SmartBalls) lub analne (BBalls) i... wybierzcie się na wspólny trening lub spacer. Nie tylko odkryjecie, jak przyjemne są ich drgania podczas ruchu, ale również będziecie dzielić sekret – gwarantujemy, że nikt nie domyśli się, że wasze zaróżowione policzki i szerokie uśmiechy to nie tylko zasługa sportowych endorfin...

TY + ON_A + GADŻETY = TRÓJKĄT IDEALNY!

Nawet jeżeli twoim celem jest używanie gadżetów erotycznych z partnerem_ką, zacznij od wypróbowania ich w pojedynkę: oswój zabawkę, zapoznaj się z jej funkcjonowaniem przed sięgnięciem po nią w sytuacji intymnej. Namów do tego samego partnera_kę. Obsługa wibratorów czy dild może nie należy do skomplikowanych, ale stanowczo zalecamy wypróbowanie gadżetów „na sucho” i zapoznanie się z instrukcją obsługi, co pozwoli ci odkryć wszystkie możliwe funkcje nowej zabawki, a w sytuacji intymnej posługiwać się gadżetem pewnie i precyzyjnie.

Jeżeli jedno z Was już posiada akcesoria erotyczne, może zaprosić drugą osobę do świata gadżetów: zaprezentować, co się z nimi robi i jak.

Akcesoria erotyczne inspirują do wypróbowywania nowych scenariuszy z ich udziałem, a sięgnięcie po seks gadżety okazuje się krokiem, który zmienia życie seksualne pary na lepsze. Szybko przekonasz się, na jak wiele kreatywnych sposobów akcesoria erotyczne mogą być używane. Dodatkowo, co dwie głowy, to nie jedna, więc możesz mieć pewność, że zabawki erotyczne w ręce partnera_ki zostaną użyte w sposób, którego nawet sobie wcześniej nie wyobrażałeś_aś! Mamy nadzieję, że propozycje naszych erotycznych scenariuszy z zastosowaniem seks gadżetów również okażą się dla Ciebie inspirujące.

Gadżety erotyczne dla par
KINKY SCENARIUSZ:
Pokaż partnerowi_ce, jak używasz swojej ulubionej zabawki

To pozwoli mu_jej zrozumieć, co sprawia ci największą rozkosz. Jeżeli ta wizja nieco cię krępuje, sięgnij po mały trik: załóż sobie opaskę na oczy. To doskonały sposób na oszukanie siebie: skoro ja nic nie widzę, oznacza, że jestem niewidzialna_y. Pozwoli ci to uniknąć ciągłego sprawdzania, co robi i jak reaguje partner_ka, i po prostu oddać się przyjemności. Jeżeli jesteś typem gadatliwym, możesz podczas pokazu opowiadać, co robisz i co czujesz. Następnie w podobny sposób zaprezentuj możliwości akcesorium na drugiej osobie.

Sięgnięcie po gadżety erotyczne sprzyja poszukiwaniom naszych punktów przyjemności. Dla jednych będzie to punkt G, łechtaczka, sutki, dla innych – perineum (miejsce pomiędzy penisem lub pochwą a odbytem), główka penisa lub jądra.

KINKY SCENARIUSZ:
Poszukiwanie nowych, nieoczywistych stref erogennych!

Użyj wibratora do drażnienia partnera_ki pod kolanami, w zgięciach łokci, podeszew jego_j stóp, okolicy pępka czy wnętrza dłoni. Zdziwisz się, jak wiele jest na jego_j ciele nieodkrytych miejsc, które wywołują podobne odczucia, co drażnienie intymnych części ciała!

Podczas gry wstępnej zaczynaj zawsze od delikatniejszej stymulacji, stopniowo zwiększając jej intensywność oraz nacisk gadżetu na dany obszar. W przeciwnym razie atakowanie ciała partnera_ki z pełną mocą bez odpowiedniego przygotowania może okazać się dla niego_j nieprzyjemne. Sięgnięcie po akcesoria erotyczne ma również tę dobrą stronę, że wydłuża czas gry wstępnej oraz igraszek, pozwalając rozpalać kochanka_ę powoli, co czyni jego_j ciało jeszcze bardziej podatnym i jeszcze bardziej gotowym na intensywny orgazm.

Podczas seksu penetracyjnego użyj gadżetów do stymulowania tych części swojego ciała (lub ciała partnera_ki), do których dostęp, na przykład ze względu na pozycję, jest utrudniony. Małe wibratory łechtaczkowe można z powodzeniem położyć między ciałami. Wibratory penetracyjne z powodzeniem stają się przedłużeniem dłoni, pozwalając, na przykład podczas pozycji od tyłu lub peggingu, pieścić łechtaczkę partnerki bądź penisa partnera. Pojedyncze kulki gejszy nie dość, że sprawią przyjemność to jeszcze wzmocnią mięśnie Kegla, które pomagają kobietom w dostarczeniu przyjemności z seksu. Stymulatory prostaty lub korki analne (do stosowania również przez kobiety!) mogą być wykorzystywane także podczas stosunku, co zapewnia dodatkową stymulację, u kobiet – zacieśnianie pochwy, a te wyposażone w wibracje sprawiają, że mrowienie odczuwa również osoba, która nie ma gadżetu wewnątrz.

KINKY PORADA

Robiąc zakupy, nie zapomnij o lubrykancie. Jeżeli istnieje jakikolwiek produkt z sex shopu, który absolutnie każdy powinien mieć, to jest to dobry żel poślizgowy. W naszym asortymencie mamy lubrykanty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie: smakowe, rozluźniające, do skóry wrażliwej. Lubrykant sprawdza się nie tylko podczas zabawy z gadżetami erotycznymi, ale również podczas seksu penetracyjnego, masturbacji czy aplikowania kulek gejszy.

Szczególnej uwadze polecamy dildo Pure Wand, akcesorium wykonane ze stali nierdzewnej, które docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ergonomiczny kształt gadżetu pozwala bezproblemowo znaleźć punkt G lub gruczoł prostaty, zaś gładkość, twardość materiału oraz możliwość eksperymentowania z temperaturą gadżetu, pozwala odkryć nieznaną do tej pory rozkosz oraz łatwość użytkowania.

GADŻETY EROTYCZNE DLA PAR

Są to zabawki, których funkcjonowanie opiera się na zamontowaniu gadżetu jednej osobie (na przykład pierścienia na penisa czy rewolucyjnego We-Vibe w pochwie), co pozwala, dzięki odpowiedniej strukturze lub trybom wibracji, stymulować również partnera_kę.

Zabawki erotyczne dla par to prężnie rozwijająca się dziedzina, ponieważ producenci zdają sobie sprawę, jak wiele osób chce używać seks gadżetów z partnerem_ką. Wśród dostępnych na rynku modeli znajdziemy zabawki erotyczne, które nie wymagają używania rąk lub seks gadżety sterowane aplikacją. Tak, niektóre zabawki erotyczne dla par umożliwiają sterowanie gadżetem partnera_ki w czasie rzeczywistym dzięki WiFi, a nawet uprawianie wirtualnego seksu z nieznajomymi, którzy posiadają ten sam zestaw akcesoriów.

Gadżety erotyczne dla par
KINKY PORADA

Pierścienie na penisa świetnie sprawdzają się również jako wibratory łechtaczkowe!

Do tej grupy zaliczamy również dilda do uprzęży, dilda dwustronne lub gadżety typu Share lub Share Vibe (przeznaczone dla par mieszanych lub les), które pozwalają na seks penetracyjny waginalny lub analny (pegging). W ich przypadku niezwykle ważne jest dobranie rozmiaru w zależności od indywidualnych potrzeb lub przeznaczenia – osoby lubiące intensywną stymulację docenią wielkość i strukturę dilda Share XL, osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stymulacją analną – wariant mniejszy.

KINKY SCENARIUSZ:
Zamieńcie się rolami (lub, w przypadku par les, zadecydujcie, która z was będzie stroną aktywną, a która pasywną)

Przy użyciu dilda Share lub dilda z uprzężą spróbujcie symulowanego seksu oralnego (fellatio). Strona pasywna będzie mogła przekonać się, co czuje osoba, która jednocześnie dominuje nad stroną aktywną oraz oddaje jej we władanie jedną z najdelikatniejszych części swojego ciała. Być może zechcecie spróbować również symulowanego seksu oralnego w wydaniu jak z mainstreamowego filmu porno...

Dużą popularnością cieszą się również akcesoria Lelo sterowane przy pomocy pilota, których zaletą jest to, że można zabierać je w miejsca publiczne. Kobieta umieszcza w pochwie pasywną, bo odbierającą sygnały z pilota, część zestawu, zaś partner_ka przejmuje kontrolę nad momentem, intensywnością i rodzajem wibracji, które są przez kochankę odczuwane.

KINKY SCENARIUSZ:
Zabierzcie swój gadżet na pilota na imprezę w klubie czy spacer po parku.

Niech partner_ka, która ma kontrolę nad pilotem włącza i wyłącza zabawkę bez ostrzeżenia. Niepewność i oczekiwanie połączone ze wspólnym sekretem są bardzo podniecającą grą wstępną, którą można zacząć na długo przed przekroczeniem progu sypialni!

Akcesoria erotyczne przeznaczone do jednoczesnego użytkowania we dwoje_ie na rynku gadżetów stanowią zdecydowaną mniejszość. Mamy jednak nadzieję, że przekonaliśmy cię, że każdy gadżet erotyczny zaprojektowany do zabaw w pojedynkę, może z powodzeniem stać się idealnym towarzyszem erotycznych przygód we dwoje_ie.

proseksualna

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone