sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 0)

Projektowanie rozkoszy – wywiad z twórcą marki Tickler

Szwedzka marka Tickler została powołana do życia w 2009 roku przez Erica Kaléna, założyciela i designera firmy Lelo. Ideą przewodnią nowej działalności było tworzenie funkcjonalnych, nowocześnie zaprojektowanych wibratorów o przystępnej cenie.
wibratory Tickler
Dlaczego zająłeś się projektowaniem wibratorów?

Zauważyłem wspaniałą okazję do zmiany naszego postrzegania akcesoriów erotycznych poprzez tworzenie wyjątkowych gadżetów. Chciałem przełamywać tematy tabu poprzez design. Na rynku istniała nisza dla dobrze zaprojektowanych, funkcjonalnych wibratorów wysokiej jakości. W takich aspektach codzienności jak ubrania, żywność czy wystrój wnętrz konsumenci szukają produktów dobrze zaprojektowanych, funkcjonalnych i bezpiecznych. Dlaczego zatem nie stosować tej samej perspektywy w najbardziej intymnej sferze naszego życia, jaką jest seksualność?

Gdzie podczas projektowania spędzasz najwięcej czasu? Nad deską kreślarską? A może na ulicy, szukając inspiracji?

Projektowaniem wibratorów zajmuję się już prawie 10 lat. Większość inspiracji czerpię dyskutując z ludźmi. Oczywiście sporo czasu spędzam rysując, ale najwięcej pomysłów pochodzi z mojego bezpośredniego otoczenia.

Jakie cechy musi mieć wibrator, by stać się gadżetem z rodziny Tickler?

Musi być zrobiony z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o szczegóły. Posiada rewelacyjne funkcje i wyjątkową osobowość, a także niespotykany design: współczesny, zabawny i nieco niegrzeczny.

Dlaczego uważasz, że nowocześnie zaprojektowane modele Tickler są bardziej funkcjonalne od klasycznych, fallicznie wyglądających wibratorów?

Bez wątpienia wygląd zbliżony kształtem do penisa najlepiej sprawdza się przy stymulacji waginalnej, ale większość kobiet masturbuje się – osiągając przy tym orgazm – stymulując łechtaczkę. Wszyscy mamy osobiste preferencje dotyczące wibratorów. Właśnie z tego powodu firma Tickler tworzy odmienne linie produktów. Różnią się one kształtem, funkcjami oraz rodzajem wibracji.

Źródło: materiały prasowe Tickler
Tłumaczenie: Kinky Winky

P.S. Zaintrygowały Cię wibratory Tickler? Sprawdź jak wyglądają :)

wibratory Tickler

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone