sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 1)

Sposoby na udany szybki seks

Szybki numerek (z ang. quickie) dzięki swojej intensywności może być równie erotyczny i satysfakcjonujący, co „pełnometrażowy” seks. Moment, w którym nie masz zbyt wiele czasu, ale odczuwasz ogromną ochotę na igraszki, a Twoje myśli krążą wokół seksu, może okazać się idealnym na szybki numerek, który nie wytrąci Cię z rytmu, a pozwoli podładować baterie i zaspokoić tę nagłą potrzebę.

szybki seks, szybki stosunek

W dobie mody na wszystko, co slow – życie, podróżowanie, jedzenie, ubrania, a wreszcie – seks, szybkie numerki mogą wydawać się czymś nie na miejscu. Zwłaszcza połączone z często powielaną opinią, że długie sesje pieszczot i niekończąca się droga na szczyt są znacznie bardziej satysfakcjonujące. Ale nie ukrywajmy – czasem, również w sferze seksualnej, zwyczajnie ma się ochotę na kebaba i frytki. I będą one smakować tak samo dobrze, jak posiłek w wykwintnej restauracji, dostarczony do stolika w godzinę od zamówienia. Poza tym – żaden rodzaj seksu nie jest „lepszy” od innych, tak długo, jak znajdujesz w nim dla siebie coś satysfakcjonującego.

szybki seks, szybki stosunek

JAK WIĘC MIEĆ UDANY SZYBKI SEKS?

Upewnij się, że wszyscy są po tej samej stronie. Aby mieć szybki seks... trzeba pragnąć szybkiego seksu. Być może nigdy nie udało Ci się go zakosztować, bo wydawało Ci się, że druga osoba woli co innego lub dopadła Cię moda na slow. Jeżeli jednak znajdujesz w wizji szybkiego numerku coś podniecającego, podziel się tą fantazją z drugą osobą. Może okazać się, że quickie też jest na liście rzeczy, których chciałaby doświadczyć.

szybki seks, szybki stosunek

Wybierz odpowiednie miejsce. W przypadku szybkiego seksu najlepiej sprawdzają się miejsca, które nie są sypialnią, bo to one dodają atmosferze pieprzu. Mamy na myśli korytarz, łazienkę, kanapę w salonie, a nawet... zaparkowany samochód czy odpowiednio osłonięty balkon. Twój dom naprawdę jest seksualnym placem zabaw!

Może zdarzyć się tak, że ochota na szybki numerek dopadnie Cię na imprezie, w pociągu czy poza domem – wówczas wykorzystaj ustronne miejsce, np. toaletę lub schowek. Z pewnością będziecie mieć co wspominać z wypiekami na twarzy przez długie miesiące. Zwłaszcza, że w przypadku miejsc częściowo publicznych atmosferę podkręci możliwość zostania przyłapanymi.

Przeczytaj nasz artykuł o seksie w miejscach publicznych.

szybki seks, szybki stosunek
KINKY PORADA:
Zainicjuj szybki seks, kiedy druga osoba bierze prysznic – zaskocz ją, wślizgując się do kabiny. Poranny numerek zadziała lepiej niż kofeina, a wieczorny pozwoli rozładować napięcia całego dnia i wyciszyć się przed snem.

Nie rozbieraj się do naga. Szybkie numerki mają to do siebie, że są nagłe i bardzo często spontaniczne. Jeżeli nie uprawiacie seksu w wodzie, zostawienie na sobie ubrań może dodatkowo podkręcić atmosferę – podciągnięta spódnica czy sukienka lub lekko opuszczone albo tylko rozpięte spodnie i ręce błądzące pod koszulką dodadzą całemu zdarzeniu pikanterii. A ponowne ubranie się i doprowadzenie do porządku będzie kwestią kilkunastu sekund.

szybki seks, szybki stosunek

Zmień definicję gry wstępnej. W szybkim seksie zwyczajnie nie ma czasu na długą sesję pieszczot. Znajdź więc coś, co pobudza Ciebie i drugą osobą niemal od razu – może to być pikantna wiadomość, naga fotka, mówienie sobie sprośnych rzeczy. Słowem: coś, co rozpala Was od zera do setki w bardzo krótkim czasie i skutecznie czyni gotowymi do akcji.

Jeżeli szukasz inspiracji do długiej gry wstępnej, zajrzyj do naszego poradnika.

Miej pod ręką lubrykant. Niezależnie od tego, czy Twoja sesja szybkiego seksu będzie zakładała zabawy penetracyjne, czy nie (w końcu może być to równie dobrze mały seans prac ręcznych lub seksu oralnego), może okazać się, że ciało po prostu nie nadąży, czyli – nie wyprodukuje własnego nawilżenia. Dlatego nie obawiaj się sięgnąć po odrobinę żelu nawilżającego, bo jego obecność pozwoli uniknąć ewentualnych otarć.

szybki seks, szybki stosunek

Przyjmij odpowiednią pozycję. Pozycje seksualne wprost stworzone do szybkich numerków to wszelkie pozycje stojące – zarówno twarzą w twarz, jak i od tyłu. Sprawdzą się one idealnie podczas krótkiej sesji penetracji, stymulacji genitaliów dłonią czy seksu oralnego – wystarczy, że klękniesz przed drugą osobą. Czasem do konkretnych pozycji zainspiruje Cię otocznie, np. blat czy umywalka, na której możesz usiąść lub posadzić/położyć drugą osobę, kanapa, o którą wystarczy się oprzeć czy krzesło lub fotel – stworzone do wszelkich pozycji siedzących.

szybki seks, szybki stosunek

Nie nastawiaj się na orgazm. Szybkie i intensywne pieszczoty wcale nie muszą być zwieńczone orgazmem. Wprost przeciwnie – wiele osób angażuje się w szybkie numerki nie po to, aby doświadczyć wielkiego O, ale po to, żeby poczuć się energiczniej, seksowniej, a nawet silniej, czy po prostu podkręcić atmosferę przed dłuższą sesją pieszczot za kilka godzin. Zwłaszcza, że nawet krótki seksualny kontakt z drugą osobą może podnieść poziom wzmacniającej więź oksytocyny.

Pamiętaj przy tym, że w rzeczywistości szybkich numerków każda zaangażowana strona odpowiada za swój orgazm. W tej sytuacji przyda się wiedza na temat własnych podniet i tego, co doprowadza Cię na szczyt.

KINKY PORADA:
Jeżeli masz ochotę doświadczyć orgazmu podczas szybkiego numerku, a masz wulwę, sięgnij po bezdotykowy stymulator łechtaczki, np. Lelo Sona Cruise czy Womanizer w500 – te akcesoria erotyczne przejawiają wysoką skuteczność w doprowadzaniu na szczyt. Nawet w kilka sekund!
szybki seks, szybki stosunek

Zadbaj o łatwość sprzątania. Szybki seks nie będzie szybki, jeżeli trzeba będzie sprzątać po nim przez godzinę. Dlatego zatroszcz się o zminimalizowanie potencjalnego bałaganu – jeżeli masz penisa, użyj prezerwatywy, nawet jeżeli na co dzień nie sięgasz po kondomy. Jeżeli będziesz mieć wytrysk, gumka ułatwi ogarnięcie się zarówno Tobie, jak i drugiej osobie. Miej też pod ręką chusteczki (mogą być nawilżane), które pozwolą szybko się oczyścić.

ZA CO KOCHAMY SZYBKIE NUMERKI?

Quickie to moment, w którym pożądanie spotyka niemal natychmiastową gratyfikację, a wprowadzając quickie do swojego seksualnego menu, zyskasz pewność, że zawsze znajdziesz czas na seks. Zwłaszcza, że udowodniono, iż angażowanie się w szybkie numerki w relacjach, w których ilość seksu znacznie się obniżyła, wpływa pozytywnie na przywrócenie intymności i ochoty na igraszki. Mamy więc kolejny powód, aby kochać szybki seks.

proseksualna

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone