sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
TY I KINKY WINKY
ZAKUPY
PRZYDATNE LINKI
O NAS
KONTAKT
info@kinkywinky.pl
tel. 737 455 455
więcej
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Formy płatności

W sex shopie Kinky Winky możesz zapłacić za swoje zamówienie na kilka sposobów:

 1. Szybki przelew elektroniczny (obsługiwany przez serwis Tpay.com) – to najszybszy sposób dokonania płatności, twoją wpłatę otrzymujemy niemal natychmiast. Szybki przelew jest również bardzo bezpieczny. Płatność odbywa się poprzez internetowy system Twojego banku, dzięki czemu bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane przez bank, z którego korzystasz na co dzień.
 2. Tradycyjny przelew – jeżeli Twój bank nie jest obsługiwany przez Tpay.com (co mało prawdopodobne, gdyż ten serwis pośredniczy w transakcjach z 35 polskimi bankami), lub gdy nie ufasz płatnościom online (choć naprawdę nie ma powodów, by się ich obawiać) zawsze możesz zapłacić za swoje zamówienie w sposób tradycyjny (na wpłatę czekamy 7 dni roboczych).

  Oto dane do przelewu:
  Idea Bank, 94 1950 0001 2006 0031 8506 0001
  Kinky Winky Antoni Ruszkowski-Gruszka
  ul. Piastowska 58A/18
  80-332 Gdańsk

  Informacje niezbędne do dokonania wpłaty wyślemy Ci również po złożeniu zamówienia. Dla przyspieszenia wysyłki prosimy o umieszczenie w tytule przelewu numeru zamówienia.
 3. Karta kredytowa (autoryzacja kart obsługiwana poprzez serwisy Tpay.com oraz PayPal.com) – po wybraniu tej formy płatności przeglądarka przeniesie Cię na stronę Transferuj.pl, a następnie na PayPal.com, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza bezpieczny system autoryzacji kart kredytowych obciąży Twoją kartę kwotą, na jaką opiewa zamówienie.
 4. Płatność przy odbiorze – za swoje zamówienie zapłacisz w chwili dostawy, stąd warto mieć przy sobie odliczoną kwotę. Przy tej formie płatności wysyłka następuje niemal natychmiast po potwierdzeniu i skompletowaniu zamówienia, jednak jest ze względu na koszty pobrania jest to najdroższa metoda dostawy.

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Płatności elektroniczne w sklepie Kinky Winky są obsługiwane przez Tpay.com, który szyfruje transakcje 128-bitowym certyfikatem SSL. Dzięki temu zakupy dokonywane w sklepie Kinky Winky są bardzo bezpieczne.

Queer sex shop Kinky Winky na żadnym etapie dokonywania płatności nie ma dostępu do Twoich poufnych danych finansowych. Autoryzacja płatności odbywa się poprzez serwis Tpay.com, dzięki czemu numer karty płatniczej oraz numer i stan Twojego konta nie są nam przekazywane.

Przeczytaj więcej o bezpieczeństwie zakupów dokonywanych w Kinky Winky.

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone