sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 1)

Sekrety najlepszych gadżetów erotycznych

Dlaczego możesz mieć pewność, że sex shop Kinky Winky oferuje wyłącznie crème de la crème zabawek dla dorosłych?

CORAZ MNIEJ WSTYDLIWE, CORAZ BARDZIEJ POWSZECHNE

Akcesoria erotyczne na dobre rozgościły się w mainstreamie – pisze się o nich w magazynach, są tematami dnia w programach telewizji śniadaniowych, można znaleźć je w sklepach z bielizną czy drogeriach. Z przedmiotów, które do niedawna wstydliwie upychało się gdzieś pod materacem, gadżety erotyczne zyskały miano małych dzieł sztuki, towarzyszów stylu życia, których bez zażenowania stawiamy na półce w sypialni czy łazience i o których dyskutujemy ze znajomymi na spotkaniach towarzyskich. Coraz popularniejsze stają się również imprezy z gadżetami, które – jak kiedyś słynne pokazy garnków czy plastikowych pojemników – mają sprawić, by jak najwięcej zabawek trafiło pod strzechy.

gadżety erotyczne

Wybierając się do butiku erotycznego, wielu kupujących zastanawia się, jaki był klucz dobierania asortymentu danego sklepu. Gadżety „tylko dla kobiet”? Zabawki „dla par”? Choć nie możemy wypowiadać się za innych, my w Kinky Winky stawiamy przede wszystkim na kryterium jakości, nie dzieląc zabawek na te „dla niego” i „dla niej”. W tym wpisie udowadnialiśmy przecież, że każdy gadżet przeznaczony do użytku solo można zaprosić do igraszek we trójkę. Decydując się na wprowadzenie nowego produktu do sklepu, skąd wiemy, że jest najlepszy?

OBSERWUJEMY MARKĘ

Sekretem wiodących marek jest to, że produkują i rozwijają te akcesoria, na których znają się najlepiej – nJoy na gadżetach ze stali nierdzewnej, Fun Factory i Tantus na zabawkach z silikonu medycznego, Nexus – na gadżetach analnych. Dzięki wyspecjalizowaniu się w wąskiej niszy, firmy te budują sieć wiernych konsumentów. Ale to nie wszystko, czego wymagamy od producentów.

Jeżdżąc na targi, spotykamy się z przedstawicielami marek, sprawdzamy akcesoria oraz to, jak dany producent mówi o swoich produktach oraz potencjalnych kupujących. Chcemy być kojarzeni wyłącznie z tymi, które sprawiają, że odwiedzający ich stanowiska oraz potencjalni konsumenci czują się komfortowo oraz stronimy od tych, którzy pouczają swoich klientów lub traktują ich z góry. Niedawno pisaliśmy o tym, że branżę dla dorosłych tworzą przede wszystkim sekspozytywni ludzie i tylko takimi chcemy się w Kinky Winky otaczać.

gadżety erotyczne

Przeszukując Internet i czasopisma branżowe, obserwujemy, co o współpracach z daną marką mają do powiedzenia testerzy i testerki gadżetów erotycznych – w końcu prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Chcemy wiedzieć, czy przy wypuszczaniu kolejnych wersji danej zabawki, marka wzięła sobie do serca uwagi konsumentów czy osób piszących o gadżetach. Sprawdzamy też, jak dany producent dba o swoją obecność w mediach oraz Internecie, jego transparentność dotyczącą procesu produkcyjnego oraz surowców, z których wykonane są akcesoria erotyczne. A co za tym idzie...

PYTAMY O MATERIAŁY

Całe szczęście konsumenci z dużo większą ostrożnością podchodzą do gadżetów wykonanych z materiałów potencjalnie niebezpiecznych dla ciała ludzkiego i wiedzą, że gadżety to nie „artykuły kolekcjonerskie”, a przedmioty dużo bliższe ciału niż bielizna.

W Kinky Winky podkreślamy, że nie tylko akcesoria ekskluzywne powinny być bezpieczne, dlatego znajdziesz u nas gadżety na każdą kieszeń, wciąż wykonane z przyjaznych dla ciała materiałów. Skąd wiemy, że nasze zabawki otrzymują zielone światło w każdej kategorii? Flagowi producenci zabawek dla dorosłych otwarcie informują, z jakich surowców zrobione są ich akcesoria oraz gdzie znajdują się ich zakłady produkcyjne. Tych, którzy mają w tej kwestii coś do ukrycia, wymyślają nazwy materiałów, o których branża nie słyszała, omijamy z daleka!

Więcej o materiałach przeczytasz w naszym przewodniku po higienie akcesoriów erotycznych.

gadżety erotyczne

STAWIAMY NA NOWE TECHNOLOGIE

Innowacyjność gadżetów erotycznych to nie projektowanie kształtów, których jeszcze rynek nie widział. Najlepsze zabawki ulepsza się głównie od środka, sprawiając, że mają dużo bardziej wydajne baterie i mocniejsze silniki, dodaje się im funkcje indywidualnego programowania przez użytkownika, aktywowania głosem lub sterowania pilotem. Ulepsza panele kontrolne. Niektóre akcesoria można zsynchronizować z telefonem, inne ładować przez USB. Tego typu urozmaicenia bez wątpienia wpływają nie tylko na atrakcyjność danego produktu, ale przede wszystkim na wygodę użytkowania.

gadżety erotyczne

WIERZYMY W INŻYNIERIĘ W SŁUŻBIE PRZYJEMNOŚCI

Zabawki to nie tylko „bzz bzz” - to silnik, którego moc dostosowana jest do masy zabawki oraz części ciała, do której jest przeznaczona. Gadżety do elektrostymulacji nie mogą kopać zbyt mocno, a wibratory analne oferować zbyt silnej stymulacji. Nie bez powodu najczęściej wybierane wibratory mają po kilka modułów oraz programów wibracji.

Podobnie rzecz ma się z przewodnictwem: silikon tłumi wibracje w dużo większym stopniu niż plastik ABS. Zwracamy również uwagę na kształt – akcesoria do punktu G będą zakrzywione, z odpowiednio rozpłaszczoną lub wyprofilowaną końcówką, a stymulatory prostaty będą miały kształt, który ułatwi wprowadzanie gadżetu do odbytu. Zabawki nie muszą być coraz mniejsze lub ogromne – najważniejsze jest to, by były skuteczne.

Od jakiegoś czasu hitem wśród fanów gadżetów erotycznych są pulsatory Fun Factory. Zastosowanie wahadła w mechanizmie zabawki pozwoliło rozkołysać setki tysięcy wagin i odbytów w sposób przypominającego seks penetracyjny. Inne akcesoria potrafią symulować seks oralny. Gadżety przyszłości są na wyciągnięcie ręki już teraz.

Czy wiesz, że... niektóre gadżety erotyczne zostały gadżetami erotycznymi przez przypadek? Jednym z najpopularniejszych przykładów jest historia masażera Original Magic Wand wyprodukowanego przez firmę Hitachi. Przeznaczeniem gadżetu było masowanie karku i pleców, ale użytkowniczki szybko znalazły dla niego nowe, bardziej orgazmiczne zastosowanie. Kształt masażera stał się inspiracją dla innych wibratorów do stymulacji zewnętrznej, między innymi Lelo Smart Wand, a marka Hitachi, nie chcąc być kojarzona z branżą erotyczną, zrezygnowała z członu „Hitachi” w nazwie, więc do dziś masażer funkcjonuje jako Magic Wand Original.
hitachi magic wand

UFAMY TESTOM

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze akcesoria to te, które testuje się na prawdziwych ludziach z prawdziwymi waginami, penisami, sutkami i anusami. Chyba zgodzicie się, że w przypadku produktów, które mają dostarczać orgazmów oraz ulepszać nasze życie seksualne ma to sens? Choć teoretycznie każdą zabawką da się manipulować tak, aby doprowadzić się na szczyt, doświadczenie użytkownika jest dla nas bardzo ważne. Testy na ludziach pozwalają wyeliminować błędy, które pojawiają się w procesie projektowania czy produkcji prototypów. A chodzi nie tylko o orgazmy, ale też o intuicyjność obsługi panelu kontrolnego, sterowność czy możliwość utrzymania zabawki w dłoni.

gadżety erotyczne

Na papierze każda zabawka może jawić się jako ergonomiczna, luksusowa, piękna, a w rzeczywistości – kompletnie nie działać na ciała. Niektóre marki ogłaszają nabory testerów na swoich stronach internetowych!

EDUKUJEMY, ŻE NIE CHODZI WYŁĄCZNIE O SEKS

Niektóre produkty dostępne w butikach erotycznych nie mają przeznaczenia stricte... orgazmicznego. Mamy na myśli kubeczki menstruacyjne, kulki gejszy, lejki do siusiania czy pierścienie na penisa. To akcesoria, które wpływają na poprawę komfortu na co dzień oraz, jak w przypadku kulek waginalnych, cock ringów, jakości życia seksualnego, umożliwiając współżycie lub czyniąc je jeszcze przyjemniejszym. Wiele marek wprowadza je do swoich kolekcji, wiedząc, że kupujący coraz częściej chcą dbać o swoje zdrowie intymne, pozostając wiernymi sprawdzonemu producentowi.

PRZETRWAJĄ TYLKO NAJLEPSI

Kinky Winky na co dzień pomaga setkom kupujących urozmaicać ich życie erotyczne. Nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany z morza dostępnych na rynku zabawek tak, by odpowiadać różnym upodobaniom różnych osób, nie dyskryminując żadnego ciała i żadnej orientacji seksualnej.

Na świecie codziennie wymyśla się i produkuje setki nowych akcesoriów erotycznych. Nikogo nie dziwi więc, że niektóre z nich nie przyjmują się i są wycofywane z masowej produkcji, a inne, jak na przykład Pure Wand, dildo Ella od Lelo czy kulki gejszy Teneo stają się bestsellerami, ponieważ odmieniły życie seksualne wielu ludzi, którzy zdecydowali się po nie sięgnąć.

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone