sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
nagroda erotrendy
opinie, seks shop

Erotyczne gry i zabawy

| | produktów: 4
akcesoria erotyczne: dodatek erotyczny gry i zabawy Love Dice // gra erotyczna

Love Dice
gra erotyczna

Kości do gry erotycznej. Urozmaicają życie intymne.

produkt w magazynie | wysyłamy w 24 h
33 PLN
akcesoria erotyczne: dodatek erotyczny gry i zabawy Niegrzeczne kości // gra erotyczna

Niegrzeczne kości
gra erotyczna

Kości do gry erotycznej. Urozmaicają życie intymne.

produkt na zamówienie | wysyłamy w 7 dni
33 PLN
akcesoria erotyczne: dodatek erotyczny gry i zabawy Intymne Rozmowy // karty dla par

Intymne Rozmowy
karty dla par

Karty dla par Intymne Rozmowy to intymna gra, dzięki której para może lepiej się poznać i zrozumieć nawzajem. Dzięki grze pogłębicie swoją więź i wzbogacicie intymną relację.

produkt dostępny | wysyłamy w 7 dni
109 PLN 99 PLN
akcesoria erotyczne: dodatek erotyczny gry i zabawy Komma Lika // zagraj w równość // gra dla par

Komma Lika
zagraj w równość
gra dla par

Jeśli w związku zdarzają się Wam dyskusje na temat obowiązków domowych i tego, kto tak naprawdę zajmuje się domem to Komma Lika jest tym, co może się Wam bardzo przydać.

produkt na zamówienie | wysyłamy w 7 dni
135 PLN
EROTYCZNE GRY I ZABAWY

Nuda jest zabójcą namiętności. Gdy w nasze życie erotyczne wkrada się rutyna, musimy temu jakoś zaradzić. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z bogatej oferty gier i zabawnych dodatków erotycznych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by stworzyć grę na własnych zasadach! Ważne, abyśmy przełamali swoje przyzwyczajenia i rozdmuchali ponownie ogień dzikich pasji!

Gry erotyczne łączą dobrą zabawę z narastającym podnieceniem

Gry erotyczne i zabawy we dwoje dają nam okazję, by lepiej poznać własne potrzeby i fantazje i otworzyć się na nowe, ekscytujące formy seksu.

Wśród erotycznych zabaw bardzo popularne są kości Love Dice. Zdajcie się na ślepy los i pozwólcie przypadkowi zdecydować, co za chwilę wydarzy się między wami. Rzucając kośćmi w odpowiedniej kolejności poznajemy najpierw czynność, potem część ciała, a na końcu miejsce, w którym będziemy się bawić. Sprzyja to budowaniu napięcia i podniecenia.

Takich form "seksualnego hazardu" jest zresztą co niemiara, choćby znany wszystkim rozbierany poker, a także gra w butelkę. Ta ostatnia nie musi mieć tak prostych zasad, jakie pamiętamy z młodości - bardzo łatwo jest przemienić ją w prawdziwą łóżkową ruletkę. wystarczy na kawałku kartonu rozrysować koło, którego kolejne obszary będą polem określającym rodzaj zabawy jaki podejmiemy. Może być to na przykład pozycja w jakiej będziemy uprawiać seks, ale też propozycja włączenia do zabawy danej zabawki erotycznej: wibratora, dilda, kajdanek, pejcza - wszystkiego, co przyjdzie nam do głowy i na co mamy skrytą ochotę.

Nie tylko gry erotyczne: Nietypowa gra na remis

W ofercie Kinky Winky znajdziecie też bardzo nietypową grę dla par żyjących razem. Komma Lika, bo o niej mowa, to nietypowa rozrywka, której celem nie jest wygrana żadnej ze stron. Punkty zdobywamy wykonując codzienne obowiązki, takie jak wyjście z psem na spacer, wyniesienie śmieci, zmywanie naczyń - możliwości jest wiele i możemy dowolnie ustalić punktowane czynności przed rozpoczęciem meczu - może trwać on dowolną ilość czasu - np. tydzień. W tym czasie, za pomocą kolorowych magnesów, które możemy przyczepiać do lodówki, oznaczamy liczbę zdobytych punktów. Zasadą Komma Liki jest to, że dążymy do tego, aby osiągnąć remis! Bo Komma Lika znaczy właśnie "dojść do równości".erotyczny prezent

Prezent erotyczny

jak go wybrać?

erotyczne dodatki, poradnik

Erotyczne dodatki

jak i po co ich używać?

zabawki erotyczne dla par

Gadżety dla par

używaj ich z inną osobą!

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone