sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 3)

Cichy wibrator – nasz ranking cichych wibratorów

Które wibratory są najdyskretniejsze i jak wyciszyć niesforny gadżet, aby podczas zmysłowych zabaw skupić się jedynie na przyjemności?

cichy wibrator, dyskretny wibrator

Rodzina, dzieci, współlokatorzy w domu i cienkie ściany, przez które wszystko słychać... Zgadzamy się – niekoniecznie są to idealne warunki na swobodną sesję przyjemności z gadżetem erotycznym takim jak np. wibrujące kulki czy seks w większym gronie z użyciem zabawek. Te czynniki nie powinny Cię jednak zniechęcać do seksualnych eksploracji, bo zasługujesz na maksymalną przyjemność i głowę wolną od zmartwień, że ktoś domyśli się, co robisz za zamkniętymi drzwiami.

Jeżeli więc szukasz cichego wibratora, specjalnie dla Ciebie sporządziliśmy specjalny ranking dyskretnych gadżetów erotycznych.

RANKING CICHYCH WIBRATORÓW

Aby przekonać się, jak głośne są poszczególne wibratory w naszej ofercie, zmierzyliśmy ich głośność w decybelach, aby wyłuskać najcichsze egzemplarze. Badanie przeprowadziliśmy za pomocą aplikacji na Iphone mierzącej poziom natężenia dźwięku w decybelach, z odległości 20 cm od gadżetu, w zestawieniu podajemy wartości najintensywniejszych trybów stymulacji. Dla porównania: szelest liści to około 20 decybeli, szept – 30, przestrzeń biblioteki – 40. Średni deszcz ma głośność około 50 decybeli.

1. WIBRATORY JE JOUE – 30 DECYBELI
Marka Je Joue znana jest z bardzo głębokich, a jednocześnie niespodziewanie cichych wibracji. Łechtaczkowy mini króliczek Rabbit Bullet czy giętki wibrator G-Kii do stymulacji punktu G nie przekraczają swoją głośnością 30 decybeli, a mrucząco-dudniący mechanizm wspaniale dociera do wewnętrznych części łechtaczki.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

2. LOVENSE LUSH 2.0 – 31 DECYBELI
Intensywnie wibrujące jajeczko Lush 2.0 od Lovense to również zaskakująco mocny, a przy tym dyskretny gadżet. Jego głośność poza ciałem plasuje się w okolicach 31 decybeli, w ciele – jest praktycznie nie do wysłyszenia. Z pewnością ucieszy to pary, którym zależy na intensywnych zabawach w miejscu publicznym.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

3. CRAVE VESPER – 32 DECYBELE
Wibrator i erotyczna biżuteria w jednym! Vesper marki Crave jest dyskretny nie tylko w obszarze głośności, nie przekraczając 32 decybeli, ale i designu. To wibrator, który możesz mieć zawsze przy sobie, a nawet przechowywać go na wierzchu w pokoju, bo wygląda jak stylowy naszyjnik.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

4. IROHA ZEN – 34 DECYBELE
Delikatny wibrator Iroha Zen rzeczywiście zapewnia zabawy w stylu zen, bo jego nieinwazyjna głośność to 34 decybele. Subtelne wibracje z pewnością przypadną do gustu osobom, które przytłacza zbyt intensywna stymulacja.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

5. DAME KIP – 35 DECYBELI
Z głośnością 35 decybeli uroczy wibrator Kip marki Dame uplasował się na zaszczytnym piątym miejscu naszego rankingu cichych wibratorów. Ten nietypowy bullet umożliwia dwa rodzaje stymulacji – punktową (dzięki spiczastej końcówce), jak i bardziej rozległą, kiedy przyłoży się go prostopadle do pożądanego miejsca.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

6. LELO MIA 2 – 37 DECYBELI
Wibrująca szminka Mia 2 od Lelo ma głośność 37 decybeli. Ten przypominający nośnik USB wibrator typu pocisk jest niezwykle lekki oraz dyskretny, nie tylko w kwestii hałasu, ale też designu. Same wibracje są przy tym bardzo intensywne i skuteczne.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

7. FUN FACTORY MANTA – 38 DECYBELI
Wibrujący masturbator Fun Factory Manta ze swoimi 38 decybelami z pewnością zadowoli osoby, które mają chrapkę na niezwykle skuteczną stymulację penisa. Ten gadżet z powodzeniem może stymulować też łechtaczkę i większy obszar wulwy więc z powodzeniem można się nim dzielić z bliską osobą o innych genitaliach.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

8. SVAKOM CICI – 43 DECYBELE
Cienki i giętki wibrator Cici marki Svakom o głośności 43 decybeli zamyka nasz ranking cichych wibratorów. Ten gadżet przeznaczony do obszaru G z pewnością spodoba się osobom, które nie lubią zbyt grubych gadżetów erotycznych, a wciąż chcą doświadczyć bardzo precyzyjnej stymulacji.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

DYSKRETNE ALTERNATYWY DLA WIBRATORA

Niezwykle ciche są pulsatory. To gadżety erotyczne, które w przeciwieństwie do wibratorów, oddziałują na ciało przy pomocy tarcia, poruszając się w przód i w tył. Przeczytaj recenzję pulsatora Stronic G na naszym blogu oraz wpis porównujący pulsatory z wibratorami! Jeżeli lubisz doznania przypominające seks penetracyjny, dyskretny pulsator będzie strzałem w dziesiątkę!

Nie zapominajmy też o bezdotykowej stymulacji łechtaczki i gadżetach, które oddziałują na clitoris powietrzem, delikatnie zasysając jego żołądź. Akcesoria takie, jak Lelo Sona, są niezwykle skuteczne w dostarczaniu intensywnych orgazmów, a przy okazji – bardzo ciche.

Dyskretne zabawy zapewni nam też siła własnych mięśni i sięgnięcie po dildo. Ponieważ dilda nie mają żadnego wewnętrznego mechanizmu, który wydawałby jakikolwiek dźwięk, jedyny hałas w ich przypadku to Twoje naturalne odgłosy rozkoszy. W naszej ofercie znajdziesz egzemplarze z najwyższej klasy silikonu, stali czy drewna.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

JAK WYCISZYĆ GŁOŚNY GADŻET?

Zdarza się tak, że uruchamiając gadżet po wyjęciu z pudełka, automatycznie stwierdzamy, że jest za głośny, aby sprostać naszym oczekiwaniom w kwestii dyskrecji. Bardzo często okazuje się jednak, że zapominamy, w jakich warunkach używamy zabawek erotycznych – pod kołdrą, w wannie lub po prostu wkładając je do wnętrza ciała. Już samo to znacznie tłumi odgłos wibratora słyszalny na zewnątrz.

Jeżeli zależy Ci na maksymalnej dyskrecji, wybieraj wibratory do stymulacji wewnętrznej. Choć przy pierwszym kontakcie mogą wydawać się głośne, to zapewniamy, że ciało ludzkie bardzo dobrze izoluje mechanizm i mało prawdopodobne, że zabawkę będzie słychać przez drzwi czy ścianę. Równie skuteczne mogą okazać się zabawy w ubraniu!

cichy wibrator, dyskretny wibrator

Wiele osób używa gadżetów i uprawia seks przy dźwiękach muzyki. Ulubiona zmysłowa składanka też zagłuszy wibracje. Stwórz więc specjalną listę na Spotify do dyskretnych zabaw z wibratorem. Podobny efekt uzyskasz, włączając wentylator czy farelkę – w zależności od temperatury na zewnątrz.

Z działań zupełnie zewnętrznych i sprzyjających większej swobodzie seksualnej ekspresji – zwiększenie liczby poduszek i koców, a nawet powieszenie w pomieszczeniu grubszych zasłon też może okazać się pomocne, bo materiały świetnie pochłaniają dźwięk. Martwi Cię szpara między drzwiami a podłogą? Zatkaj ją zrolowanym szalikiem lub spraw sobie stylowy dywanik do położenia w tym miejscu.

CICHE WIBRATORY – O CZYM TRZEBA PAMIĘTAĆ?

Oprócz sposobów na wyciszenie wibratora, warto mieć też na uwadze fakt, że wibratory na baterie bardzo często okazują się znacznie głośniejsze niż te z ładowarką ze względu na nieco inny mechanizm wewnętrzny. Zwracaj przy tym uwagę na rodzaj wibracji – głębokie, nazywane też rumbly, są cichsze niż szybkie i powierzchniowe, tzw. buzzy. Jeśli więc masz jakąś zabawkę na oku, poszukaj w Internecie profesjonalnych recenzji. Wiele osób piszących o gadżetach erotycznych używa właśnie tego rozróżnienia, opisując intensywność stymulacji.

cichy wibrator, dyskretny wibrator

Bardzo ważny jest też materiał. Gadżety odlane z mięsistego silikonu będą dużo cichsze niż plastikowe lub z trzonem plastikowym, pokrytym silikonem. Rozmiar zabawki też będzie wpływał na jej głośność. Im większy gadżet, tym większy hałas. Nie można więc oczekiwać, że duży masażer typu wand okaże się tak chichy, jak szept.

KINKY PORADA:
Wibrator typu wand stanie się cichszy, gdy zawiniesz go w ręcznik. Duże masażery o potężnej mocy staną się wówczas dużo bardziej znośne, jeżeli preferujesz delikatniejsze wibracje.
Jeżeli dotychczas cichy wibrator nagle stał się głośniejszy, może być to znak, że zabawka zaczęła się psuć lub wystąpiło jakieś uszkodzenie. Zwiększona głośność, szybkie nagrzewanie się czy krótsza żywotność baterii to kwestie, których nie warto ignorować. Wibratory, jak każde inne urządzenia elektryczne, bywają awaryjne i czasem trzeba je zareklamować, jeśli wciąż obejmuje je gwarancja. Sprawdź, jak wydłużyć życie wibratora.

BEZGŁOŚNY (SOLO)SEKS NIE ISTNIEJE!

Na zakończenie chcielibyśmy podkreślić, że bezgłośny seks – czy ten solo, czy uprawiany w większym gronie – nie istnieje. Zawsze towarzyszą mu jakieś odgłosy ciała, dźwięki kołyszącego się łóżka, skrzypienie materaca. Gadżety erotyczne często okazują się tu znacznie bardziej dyskretne niż przypadkowy jęk!

ZDJĘCIA:
Dame Products
Fun Factory
Lelo
Proseksualna
G'rls Room (Maciej Kaniuk)
Unsplash

proseksualna

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone