sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 0)

Lejek dla kobiet Shewee – siusiaj na stojąco

W starym dowcipie Bóg pyta się Adama i Ewy, które z nich chciałoby sikać na stojąco. Adam zgłasza się jako pierwszy – Ewa dostaje więc w ramach „nagrody pocieszenia” wielokrotne orgazmy. W dzisiejszych czasach coraz więcej jest warsztatów uczących mężczyzn oddzielać orgazm od wytrysku, co daje im możliwość wielokrotnego szczytowania. Może czas by i w toaletach zapanowała równość?

Właśnie dlatego powstał cały szereg lejków dla kobiet i osób trans-gender. Po angielsku znane są jako STP – Stand to Pee. Dzięki uprzejmości Kinky Winky mogłam przetestować jedno z tych urządzeń – Shewee. Dodatkowo otrzymałam futerał i przedłużkę, ale o tym w dalszej części recenzji.

Lejek dla kobiet

PROSTOTA UŻYWANIA

Używanie urządzeń STP jest bardzo proste (w końcu mają nam ułatwić życie). Wystarczy, że rozepniemy spodnie (lub spódnicę), przesuniemy bieliznę na bok i przyciśniemy lejek do krocza. Końcówka przeciwległa do wylotu lejka powinna przylegać do perineum (miejsce między genitaliami a odbytem).

HIGIENICZNY MATERIAŁ

Lejek dla kobiet Shewee wykonany jest z twardego plastiku. Istnieją też sikawki miękkie, ale o ile kocham medyczny silikon, tym razem nie żałuję, że go nie użyto. Sztywność Shewee ułatwia mi utrzymanie go w odpowiedniej pozycji. Lejek ma jednolity kolor – mój egzemplarz jest ciemnoróżowy, ale dostępne są też niebieskie, zielone, białe oraz w kolorze piasku. Plastik sikawki jest matowany w sposób ułatwiający spływanie i zapobiega pozostawaniu kropel.

Lejek dla kobiet

POMYSŁOWY DESIGN

Projektanci Shewee pomyśleli o wszystkim. Rant, który przylega do ciała zaokrąglono, tak by nie powodował dyskomfortu, gdy przycisnę Shewee do krocza. Ponieważ zwykle na wszelki wypadek przyciskam mocniej niż to konieczne brak ostrych krawędzi jest przeze mnie podwójnie doceniony. Ale nic nie dorównuje genialności kształtu wylotu Shewee – każda kropla trafia tam gdzie chcę – nie ma możliwości, by odrobina moczu została w lejku i wylała się na mnie, gdy po skończeniu odsuwam sikawkę od ciała.

Lejek dla kobiet

Lejek dla kobiet można używać zarówno na siedząco jak i stojąco. Dla mnie największą zaletą tego produktu jest koniec „małyszowania” nad siedzeniem publicznej toalety. Dzięki podłużnemu kształtowi i niewielkiej wadze (17 cm długości, 3,5 szerokości i mniej niż 20g) bez problemu mogę zabrać Shewee nawet do eleganckiej torebki. Używam wtedy zamykanego woreczka lub, gdy mam trochę więcej miejsca, etui Shewee. Jednakże lejki mają wiele innych zastosowań. Wspomniane wcześniej korzystanie na siedząco jest ułatwieniem dla osób na wózku i obłożnie chorych (nie da się porównać z basenem!).

Lejek dla kobiet

DLA KOBIET AKTYWNYCH

Z Shewee ucieszą się też kobiety aktywne – sikawka ułatwia załatwianie potrzeb na łonie natury. Nie musimy już świecić pupami na cały las. Wystarczy tylko uważać, żebyśmy nie ustawiły się pod wiatr. Na opakowaniu są nawet piktogramy ilustrujące jak wiele sportów pomaga uprawiać Shewee.

Lejek dla kobiet

AKCESORIA DO LEJKA

Etui Shewee wykonane jest z tego samego plastiku co lejek i ma wymiary 20 na 7 cm. Też jest lekki i wygodny w użyciu – zamyka się go przez wsunięcie mniejszej części w większą. Po jednej stronie wytłoczono logo produktu, ale niewtajemniczeni pewnie uznają go za futerał na okulary.

Wspomniałam wcześniej też o przedłużce. Jest to gumowa rurka o długości 15 cm i średnicy około 2 cm. Jest pomocna, gdy potrzebujemy wydłużyć wylot Shewee – na przykład, gdy chcemy skorzystać z lejka w kombinezonie narciarskim lub innym obszernym ubraniu. Osobiście łatwiej kierowało mi się strumieniem bez przedłużki. Nie wiem czy jest to kwestia innego kąta czy też różnic w powierzchni. Przy odrobinie cierpliwości można zmieścić rurkę w futerale razem z lejkiem.

Lejek dla kobiet Lejek dla kobiet

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI

Zachowanie Shewee w czystości jest proste – doraźnie wystarczy wytrzeć ją papierem, a w domu umyć mydłem i wodą. Jeśli zajdzie taka potrzeba można Shewee wyparzyć – wytrzymuje temperaturę do 120ºC.

PODSUMOWANIE

Podsumowując, lejek Shewee jest bardzo dobrze pomyślanym i wykonanym wynalazkiem. Polecam jego kupienie wszystkim, którzy sądzą, że może się im przydać. Szczególnie, jeśli planujecie podróż. Lejek dla kobiet Shewee nie zajmie dużo miejsca w walizce a na pewno usunie kilka przykrych niedogodności.

WILD ORCHID

P.S.
Podoba Ci się Shewee? Jeżeli tak to zapraszamy na zakupy. Przekonaj się sama jak bardzo lejek potrafi ułatwić życie.

Lejek dla kobiet

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone