sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 2)

Seks w miejscu publicznym - 5 zmysłowych scenariuszy do wypróbowania

Jak być kinky w miejscu publicznym, czerpać z tego radość i... nie dać się przyłapać?

Na zewnątrz coraz cieplej, więc coraz więcej czasu spędzamy poza domem, produkując zapasy witaminy D i ciesząc się z letnich aktywności. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób tą aktywnością staje się seks na dworze – w końcu seks na łonie natury to jedna z najpopularniejszych fantazji erotycznych. Czas połączyć pożyteczne z przyjemnym – dla ciała!

seks w miejscu publicznym

Dlaczego seks w miejscach publicznych sprawia nam tak ogromną przyjemność? Głównie dlatego, że rozkosz i orgazm są tak samo związane z naszą fizycznością, jak i psychiką. Jeżeli więc decydujemy się na seks w jakimś innym, zakazanym miejscu, możemy czerpać z niego niesamowite doznania – podczas igraszek publicznie do stymulacji fizycznej dochodzi tu ogromna stymulacja psychiczna. I choć seks na dworze może okazać się dużo mniej wygodny niż ten w domu, igranie z prywatną intymnością w miejscach publicznych rzeczywiście jest w stanie zrekompensować nam niewygody, a także nauczyć nasze ciało przeżywania orgazmu w spartańskich warunkach i pozornie niesprzyjających okolicznościach.

Seks publicznie może okazać się ciekawszy z jeszcze jednego powodu – dom może kojarzyć nam się z miejscem, gdzie jesteśmy „na serio”, pełniąc rolę przykładnych opiekunów_ek, pracując, wykonując inne czynności, które są mało seksowne. Nie znajdujemy w nim więc przestrzeni dla zabawy, a co dopiero intymnej zabawy. Dlatego wyjście z igraszkami poza dom może okazać się zbawienne dla naszego życia erotycznego i seksualnie kreatywnej strony. Mamy więc nadzieję, że przygotowane przez nas scenariusze, jak urozmaicić seks poza domem zainspirują Cię do zmysłowych poszukiwań.

seks w miejscu publicznym
 1. Igraszki w ogródku, na działce lub na balkonie. Ta propozycja coś w sam raz dla osób które chcą zakosztować seksu w miejscu na wpół publicznym. Działkowa altanka, osłonięty balkon lub ustronny kącik w przydomowym ogródku to zmysłowe lokacje, które jednocześnie oferują ekscytację seksu na dworze, ale też zapewniają szybkie schronienie, gdy zajdzie taka potrzeba.
  KINKY PORADA
  Powstań! Jeżeli najczęściej uprawiasz seks, leżąc, szybko przekonasz się, że pozycje leżące niekoniecznie sprawdzają się w seksie na dworze, który wymaga dyskrecji i oszczędności miejsca. Dzięki temu możesz jednak wypróbować pozycje stojące lub w siedzeniu – w nich dużo łatwiej udawać, że nic takiego się nie dzieje, gdy ktoś Cię przyłapie!
  seks w miejscu publicznym
  Alternatywą jest rozbicie namiotu w ogrodzie lub na innym terenie do tego przeznaczonym. Tym samym będziesz uprawiać seks publicznie, ale bez konieczności ciągłego sprawdzania, czy ktoś nie idzie lub nie patrzy. Jedyną wadą takiego rozwiązania może okazać się bardzo ograniczona przestrzeń namiotu, chociaż wierzymy, że obudzi to Waszą erotyczną kreatywność. Coś bardziej wyszukanego? Zameldujcie się w hotelu z domków na drzewie i nie zasłaniajcie firan! Będziecie jednocześnie bardzo blisko natury i w bezpiecznym zaciszu czterech ścian.
  KINKY PORADA
  Podczas seksualnych eskapad nie zapomnij o lubrykancie, a także spreju czyszczącym, którego można używać również do ciała – ma on działanie nie tylko odświeżające, ale i przeciwgrzybicze..
  seks w miejscu publicznym
 2. Zbocz ze szlaku. Skoro już mówimy o naturze... Zapewne znasz powiedzenie, że im dalej w las, tym więcej drzew. W praktyce oznacza to również im dalej w las, tym mniej w nim ludzi. Myśl też jak harcerz_ka i zawsze... czuwaj! Dyskrecja przede wszystkim. Dlatego staraj się nie rozbierać do naga w miejscach, w których istnieje prawdopodobieństwo pojawienia się innych osób – postaw też na odzież, którą łatwo naciągnąć z powrotem. Aby zminimalizować ryzyko zostania przyłapanymi, spróbujcie seksu na dworze podczas deszczu. Kapiące krople działają jak naturalny wibrator, łaskocząc skórę w różnych miejscach.
  KINKY PORADA
  Decydując się na seks na łonie natury, postaraj się nie rzucać się w oczy. Dotyczy to również... ubrań! Neutralne, dopasowane do otoczenia kolory będą przyciągać zdecydowanie mniej uwagi niż te jaskrawe. Temat pośpiesznego seksu w lesie eksplorowała m.in. Erika Lust w filmie Rush of the Forbidden, dostępnym w kompilacji XConfessions vol. 3.
  Jeżeli przemieszczasz się samochodem, śmiało możesz wykorzystać jego erotyczny potencjał. Nie polecamy zabaw podczas jazdy, ale już te w (lub na!) zaparkowanym aucie, zdecydowanie tak. Aby połączyć seks w aucie z chęcią przygody, wybierz się na ustronny parking po zmroku, zainicjuj zabawy na masce auta, a gdy okoliczności nie będą sprzyjały, by je tam dokończyć, przenieś się wraz z partnerem_ką do środka!
  seks w miejscu publicznym
 3. W bocznej alejce. Seks na dworze nie musi oznaczać wyłącznie seksu na łonie natury – w końcu równie podniecające mogą być rozwiązania bardziej... urbanistyczne. Nie jest to zdecydowanie najbardziej romantyczna sceneria – boczne i tylne alejki często obstawione są kontenerami na śmieci, więc doznania zapachowe mogą być nieco inne niż np. te w lesie. Niemniej jednak boczne uliczki sprzyjają realizowaniu fantazji o szybkim, ostrym seksie, a jeżeli połączyć to z odgrywaniem nieznajomych, którzy spotkali się przypadkiem w pobliskim barze, mamy kompletny scenariusz. Upewnij się też, że znasz tę okolicę na tyle, by stwierdzić, że rzeczywiście jest to boczna, rzadko uczęszczana alejka. No i nie daj się uwiecznić wścibskiemu oku monitoringu!
 4. Zabawy z gadżetami. Współczesne gadżety zdecydowanie pozwalają wynieść seksualne zabawy poza dom. Wykorzystaj więc zabawki, które działają na pilota (takie jak wibrujące jajeczka) lub są sterowane aplikacją (jak gadżety We-Vibe). Dzięki temu wprowadzisz do swojego seksualnego menu seks w miejscu publicznym bez konieczności rozbierania się, a nawet stania obok partnera_ki. Możesz tym samym wymyślać własne zadania podczas tego typu zabaw, np. wysłać partnera_kę po kawę lub lody i włączać wibracje zabawki, kiedy ta druga osoba składa zamówienie, na grillu ze znajomymi przywoływać ją do siebie wibracjami, a na festiwalu wibrować gadżetem w rytm muzyki.
  KINKY PORADA
  Mając wibrujący gadżet w ciele, wystrzegaj się siadania na twardym krześle!
 5. Bondage publicznie. Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia BDSM, a w szczególności aspekt krępowania ciała, ten scenariusz może Ci się spodobać, bo pozwala realizować kink w miejscu publicznym. Wystarczy, że zainwestujesz w linę do Shibari i nauczysz się paru wiązań do stosowania na torsie i w okolicach genitaliów. Taka uprząż erotyczna gwarantuje nie tylko niesamowite doznania wizualne dla patrzącego – ma też tę zaletę, że bez większych przeszkód można ukryć pod ubraniem. Czujesz się nieco bardziej odważnie i masz okazję, by założyć dłuższy płaszcz? Wypróbuj trik, który zaprezentowała Erika Lust w filmie Handcuffs („Kajdanki”).

Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Cię do wyjścia daleko poza sypialnię. Pamiętaj też, że seks w miejscu publicznym może odbyć się bez nagości, penetracji czy nawet seksu oralnego. Zabawy na łonie natury rozbudują nie tylko Twoje seksualne menu, ale i to, co pojmujesz jako seks, jeżeli tylko spróbujesz oddać się sesji zmysłowego pettingu gdzieś na ustronnej ścieżce, czy przy plaży. Głębokie pocałunki, a nawet tarzanie się po trawie, podszczypywanie i gładzenie swoich ciał w jakimś pięknym miejscu na łonie natury pozwolą Ci zasmakować, czym jest seks publicznie, znacznie minimalizując ryzyko bycia oskarżonym_ą o obrazę moralności publicznej.

proseksualna

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone