sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
sex blog erotyczny
AKTUALNOŚCI
PORADNIK
PROMOCJE
TESTY AKCESORIÓW
PORNOGRAFIA ALTERNATYWNA
WYWIADY
NASZE QUEERONATY
opinie, seks shop
(ocen: 1)

Fak Rak, czyli... KancerSutra

Z wielką radością ogłaszamy, że Kinky Winky wspiera Fundację Rak’n’Roll w realizacji kampanii społecznej o nazwie KancerSutra, czyli sztuka miłosna w chorobie nowotworowej.

kancersutra

JEŻELI RAK ZABRAŁ CZĘŚĆ CIEBIE, CAŁĄ RESZTĘ WYPEŁNIJ RADOŚCIĄ

Czym jest KancerSutra? To edukacyjno-terapeutyczny projekt mający na celu wsparcie osób z nowotworami (lub po chorobie), które chcą wrócić do udanego życia seksualnego. Rak nie musi oznaczać końca udanego życia intymnego, istnieje wiele sposobów by nie porzucać aktywności seksualnej, nawet w tak trudnych okolicznościach. W ramach projektu odbędzie się cykl warsztatów (również poza stolicą) prowadzonych przez doświadczonych seksuologów. Podczas zajęć istnieje wiele sposobów na udany seks. Zostanie również wydany poradnik oraz aplikacja multimedialna.

kancersutra

O akcji z pewnością będzie głośno, bowiem wsparcie medialne wyraziły m.in. Gazeta.pl, MTV czy TVP Regionalna. Kampanii będą towarzyszyły dwa spoty telewizyjne zachęcające do zmiany podejścia do seksu i poszukiwania przyjemności mimo ograniczeń, jakie na kobiety i ich partnerów nakłada choroba. KancerSutrę wspierają również zaprzyjaźnione z Kinky Winky takie blogi i portale jak: Proseksualna, Seksualność Kobiet, Pozytywna Seksualność, Rozmowy o Seksie czy Żadna kolejna miłostka.

Uważamy, że projekt Fundacji Rak’n’Roll jest niezmiernie ważny i społecznie potrzebny, podkreśla bowiem, że seks i rak się nie wykluczają. Dlatego nasz sklep będzie wspierać uczestniczki warsztatów gadżetami erotycznymi mającymi pomóc im w powrocie do aktywności seksualnej.

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone