queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: wibrator Nuo – czarny // wibrator analny

Nuo – czarny
wibrator analny

(ocen: 1)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 440 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK
KUP TERAZ Ten produkt kupiło już:
18 osób

NUO – STYMULATOR PROSTATY STEROWANY APLIKACJĄ

Świetna jakość i stylowy design to cechy produktów firmy Je Joue, znanego producenta gadżetów erotycznych, które łączą w sobie estetykę wykonania z technologicznym zaawansowaniem i przyjemnością stosowania. Nuo – wibrator analny i stymulator prostaty – jest jednym z nich.

Anatomiczny kształt, dopasowujący się do naturalnych krzywizn ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn, doskonale sprawdzi się u początkujących, jak i zaawansowanych amatorów stymulacji analnej.

Podwójną stymulację zapewnią przyjemne wibracje, których źródłem są silniki, umiejscowione w dwóch częściach stymulatora. Powodują one jednoczesną stymulację analną, jak i masaż krocza.

Zdrowy masaż prostaty to kolejne zastosowanie Nuo. Docenią go te osoby, które poza przyjemnością, którą daje stosowanie Nuo, oczekują również zdrowotnych korzyści stymulatora analnego. Nuo został zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć te dwie funkcje. Jego wszechstronność docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Nuo możemy używać samodzielnie lub z pomocą drugiej osoby, która decyduje o sile i tempie wibracji. Możemy również zainstalować na telefonie aplikację producenta i dzięki niej sterować Nuo.

Doskonałej jakości silikon jest w 100% bezpieczny podczas kontaktu z ciałem, co pozwala na pełną dowolność z jego zastosowaniu i przyjemność analnych zabaw. Komfort użytkowania zwiększy użycie lubrykantu na bazie wody.

SPECYFIKACJA

nazwa: Nuo Black
producent: Je Joue

kolor: czarny

materiał: 100% silikon medyczny

wymiary: 9,8 x 8,4 x 3,5 cm
waga: 97 g

wibracje: 7 programów | 5 prędkości

zasilanie: kabelek ładujący (w zestawie)
zasilanie pilota: 1 bateria AAA (dołączamy gratis)

zawartość: stymulator analny | kabelek ładujący | instrukcja

O PRODUCENCIE

Wyjątkowa firma, której produkty od 2010 zdobyły więcej międzynarodowych nagród niż jakakolwiek inna - m. in. 3 razy The "O" Award (w tym za najlepszy produkt dla kobiet (Gi-Ki) oraz za najlepszą małą firmę produkującą zabawki erotyczne), Venus Innowation Award oraz AVN Award dla najlepszej firmy produkującej zabawki erotyczne.

Osiągnięcia Je Joue to nie przypadek ani marketingowy chwyt. To efekt połączenia wieloletniego doświadczenia z pasją edukowania kobiet, mężczyzn i par na temat rozwoju doznań erotycznych.

Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone