sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: wibrator Nuo – fioletowy // wibrator analny na pilota

Nuo – fioletowy
wibrator analny na pilota

(ocen: 24)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 440 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

NUO – STYMULATOR PROSTATY STEROWANY PILOTEM

Świetna jakość i stylowy design to cechy produktów firmy Je Joue, znanego producenta gadżetów erotycznych, które łączą w sobie estetykę wykonania z technologicznym zaawansowaniem i przyjemnością stosowania. Nuo – wibrator analny i stymulator prostaty – jest jednym z nich.

Anatomiczny kształt, dopasowujący się do naturalnych krzywizn ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn, doskonale sprawdzi się u początkujących, jak i zaawansowanych amatorów stymulacji analnej.

Podwójną stymulację zapewnią przyjemne wibracje, których źródłem są silniki, umiejscowione w dwóch częściach stymulatora. Powodują one jednoczesną stymulację analną, jak i masaż krocza.

Zdrowy masaż prostaty to kolejne zastosowanie Nuo. Docenią go te osoby, które poza przyjemnością, którą daje stosowanie Nuo, oczekują również zdrowotnych korzyści stymulatora analnego. Nuo został zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć te dwie funkcje. Jego wszechstronność docenią osoby dowolnych płci.

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej lub dołączonego pilota. Nuo możemy używać samodzielnie lub z pomocą drugiej osoby, która decyduje o sile i tempie wibracji. Możemy również zainstalować na telefonie aplikację producenta i dzięki niej sterować Nuo.

Doskonałej jakości silikon jest w 100% bezpieczny podczas kontaktu z ciałem, co pozwala na pełną dowolność z jego zastosowaniu i przyjemność analnych zabaw. Komfort użytkowania zwiększy użycie lubrykantu na bazie wody.

SPECYFIKACJA

nazwa: Nuo Purple
producent: Je Joue

kolor: fioletowy

materiał: 100% silikon medyczny

wymiary: 9,8 x 8,4 x 3,5 cm
waga: 97 g

wibracje: 7 programów | 5 prędkości

zasilanie: kabelek ładujący (w zestawie)

zawartość: stymulator analny | pilot | kabelek ładujący | instrukcja
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone