sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: kulki gejszy Flex // progresywne kulki gejszy

Flex
progresywne kulki gejszy

(ocen: 77)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 165 PLN
ILOŚĆ SZTUK
KUP TERAZ Ten produkt kupiło już:
200 osób

PROGRESYWNE KULKI GEJSZY

Najbardziej romantyczne kulki w naszej ofercie. Urzekają kształtem i przepięknym opakowaniem. A to dopiero początek przyjemności...

Skuteczne i przyjemnie ćwiczenia mięśni Kegla za pomocą 3 kulek gejszy różniących się wagą i rozmiarami.

Kulki dla każdej kobiety. Progresywna budowa sprawia, że przy ich pomocy mogą ćwiczyć Panie w każdym wieku i o każdym stopniu rozwoju mięśni pochwy. System potrójnych kulek umożliwia zwiększenie intensywności ćwiczeń wraz z upływem czasu.

Zwiększ przyjemność z seksu. Kulki usprawniają mięśnie pochwy, przez co ułatwiają osiągnięcie orgazmu podczas klasycznego stosunku. Przy regularnym korzystaniu wzmacniają mięśnie pochwy i poprawiają jej kondycję. Ich stosowanie ma pozytywny wpływ na zdrowie i życie seksualne kobiet.

Bezpieczne dla ciała. Kulki wykonano z jedwabistego silikonu medycznego wysokiej jakości, dzięki temu kulki są neutralne w zapachu, łatwe do utrzymania w czystości i nieszkodliwe dla zdrowia.

POZNAJ BLIŻEJ PROGRESYWNE KULKI GEJSZY

ZALETY KORZYSTANIA Z KULEK GEJSZY

  • mocniejsze orgazmy
  • większa przyjemność partnera
  • zwiększona wrażliwość seksualna
  • lepsza kontrola pęcherza moczowego
  • szybsza rekonwalescencja po porodzie

3 KULKI – WYGODA I LEPSZA KONTROLA ĆWICZEŃ

Dla początkujących. Kulka polecana na początek ćwiczeń. Jest największa i zarazem najlżejsza, dzięki czemu najmniej obciąża mięśnie. Najłatwiej utrzymać ją wewnątrz ciała i najłatwiej zaciskać wokół niej mięśnie.

Dla średnio-zaawansowanych. Idealne rozwiązanie dla bardziej zaawansowanych i wyćwiczonych pań. Te kulki są tylko minimalnie cięższe, ale ich mniejsza średnica zwiększa obciążenie mięśni.

Dla zaawansowanych. Propozycja dla najbardziej zaawansowanych pań. Umożliwiają ćwiczenia pod największym obciążeniem ze względu na swoją małą średnicę i zdecydowanie większą masę. Aby utrzymać je w środku mięśnie muszą być dobrze wyćwiczone i pracują pod dużym obciążeniem.

JAK WYBRAĆ KULKI GEJSZY – PORADNIK

W krótkiej i przystępnej formie tłumaczymy jak odpowiednio dobrać kulki gejszy, by cieszyć się ćwiczeniami mięśni Kegla. Wystarczy, że odpowiesz na 3 pytania.

kulki gejszy, poradnik

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Myślisz o zakupie kulek, ale pewne kwestie są dla Ciebie niejasne.
Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o kulki gejszy.

kulki gejszy, faq

JAK DZIAŁAJĄ KULKI GEJSZY?

Idea kulek umieszczanych wewnątrz pochwy wywodzi się z kultury Wschodu, w której stosowały je gejsze (stąd ich popularna nazwa). Zasada działania jest prosta. Po włożeniu kulek do pochwy mięśnie waginy odruchowo się na nich zaciskają, dzięki czemu zaczynają się ćwiczyć. Wewnątrz kulki waginalnej znajduje się mały ciężarek, która uderzając o ścianki wprawia całość w wibrację. W miednicy powstaje uczucie „gubienia czegoś”. Mięśnie pochwy, chcąc przytrzymać kulki, samoczynnie się na nich zaciskają i dzięki temu trenowane są w sposób automatyczny.

SPECYFIKACJA

nazwa: Flex
producent: Lovelife

kolor: różowy
wykończenie: matowe
materiał: 100% silikon medyczny

średnica kulek: 3,6 cm | 2,9 cm | 2,9 cm

waga kulek: 35 g | 45 g | 85 g

zawartość: 3 progresywne kulki gejszy
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone