sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
książki erotyczne: poradnik Tajniki orgazmu

Tajniki orgazmu

(ocen: 3)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 57 PLN
ILOŚĆ SZTUK

TAJNIKI ORGAZMU

Książka przedstawia rezultaty najnowszych badań w zakresie fizjologii i biochemii orgazmu i ejakulacji.

Dlaczego tak wiele osób ma problemy z orgazmem? Co zrobić, by te problemy leczyć? Na te oraz inne pytania w sposób żartobliwy i lekki odpowiada autor tej książki.

W publikacji omówiono również teorie dotyczące powstania orgazmu. Książka ma na celu przybliżenie tego wspaniałego przeżycia zmysłowego, a jednocześnie nie pozbawia orgazmu aury tajemniczości.

Publikacja kierowana zarówno do studentów medycyny, psychologii, podyplomowych studiów seksuologicznych, jak i pozostałych osób zainteresowanych tematyką orgazmu.

RECENZJE

źródło: Katarzyna Rossienik-Ciosmak, femka.net
Autor omawia takie kwestie jak rozwój orgazmu u obu płci i mechanizmy orgazmu kobiecego i męskiego oraz wpływ substancji psychoaktywnych na jakość orga­zmu (jak wynika z badań, marihuana, haszysz i nie­duże dawki alkoholu pogłębiają doznania związane z finiszowaniem). Sporo miejsca zajmują porady, co robić w przypadku przedwczesnego bądź opóźnio­nego orgazmu lub jego braku.

KEN PURVIS – O AUTORZE

Urodził się w Anglii. Jest lekarzem, biochemikiem i fizjologiem z podwójnym – angielskim i norweskim – tytułem doktora. Napisał kilkaset artykułów naukowych z zakresu andrologii, dziedziny wiedzy medycznej o męskiej płodności i seksualnych funkcjach męskiego ciała. Na co dzień pracuje z pacjentami w Centrum Andrologicznym w Oslo. Jako popularyzator w najlepszym znaczeniu tego słowa przekazuje swoją wiedzę w wielu magazynach, tygodnikach i dziennikach, często ilustrując teksty dowcipnymi rysunkami własnego autorstwa.

SPECYFIKACJA

tytuł: Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy
autorka: Ken Purvis
wydawnictwo: Czarna Owca
rok wydania: 2011
język: polski

oprawa: miękka
ilość stron: 544
wymiary: 150×230 mm

ISBN: 978-83-7554-219-6
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone