queer sex shop
akcesoria erotyczne: QuickShot Vantage // mini masturbator Fleshlight

QuickShot Vantage
mini masturbator Fleshlight

zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
Darmowa dostawa i zwrot do sex shopu
cena: 127 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka
nazwa: Fleshlight Quickshot Vantage
producent: Fleshlight

kolor obudowy: przezroczysty

kolor wkładki: przezroczysty
materiał: Real Feel Super Skin

długość całkowita: 11 cm
długość wkładki: 9 cm
średnica wewnętrzna: 2 cm

mastrubator wielokrotnego użytku: tak

zawartość: mini masturbator | instrukcja | próbka lubrykantu

MASTURBATOR PODRÓŻNY FLESHLIGHT

Fleshlight – masturbator przypominający kształtem latarkę - pojawia się w nowej odsłonie. Ta popularna zabawka erotyczna dla mężczyzn nabrała teraz innego wymiaru!

Dodatkowe atrakcje podczas masturbacji. Wersja Vantage jest całkowicie przezroczysta i przypomina wyglądem kryształ. Transparentność zapewnia oglądanie i podziwianie zabawy w całej okazałości.

Łatwość utrzymania w czystości. Fleshlight, dzięki otworom umieszczonym po obu stronach, jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy przepłukać go pod bieżącą wodą, a następnie wytrzeć, wkładając do środka czystą ściereczkę.

Imitacja prawdziwego ciała. Wnętrze tuby zostało wykonane z opatentowanego materiału SuperSkin, który jest wierną imitacją ludzkiego ciała w miejscach intymnych. Przy użyciu niewielkiej ilości lubrykantu nasze zmysły nie poczują różnicy.

Niewielki, "podróżny" rozmiar. Ta zabawka erotyczna została tak zaprojektowana, by można ją było zabrać ze sobą również w podróż. Niewielki rozmiar i dyskretne opakowanie pozwalają na swobodne pozostawienie jej nawet w widocznym miejscu.

Do stosowania solo lub w parze. Ta kryształowa zabawka potrafi rozbudzić fantazję! Można używać jej solo, ale z pewnością dostarczy też ekscytujących wrażeń wizualnych naszej partnerce lub partnerowi.

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone