sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: bdsm Limitless Extreme // zestaw bondage // dla zaawansowanych

Limitless Extreme
zestaw bondage
dla zaawansowanych

(ocen: 50)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 815 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK
KUP TERAZ Ten produkt kupiło już:
15 osób

ZESTAW BONDAGE LIMITLESS EXTREME

Ten zestaw rozbudza wyobraźnię – wprost nie sposób przejść obok niego obojętnie! Szerokie zastosowanie, a przy tym niezwykle wyrafinowany design – takie właśnie są zestawy z kolekcji Leather Seduction.

Przyjemność bez ograniczeń. Zestaw Limitless Extreme to zaproszenie do szukania nieograniczonych możliwości. Dzięki niemu wykonasz podstawowe wiązania nóg i rąk, ale to nie wszystko. Cały zestaw unieruchomi również Twojego Uległego lub Twoją Uległą całkowicie!

Co zawiera zestaw Limitless Extreme? W komplecie znajdziesz szeroką obrożę, kajdanki na ręce, kajdanki na nogi, łącznik Hogtie D-ring Xtreme oraz zestaw 8 kłódek. Dodatkowe D-ringi na obroży i kajdankach dają jeszcze większe możliwości łączenia i zniewolenia partnera lub partnerki.

Reguluj wedle życzenia. Akcesoria w zestawie bondage Limitless Extreme wyposażone są w duży zakres regulacji. Kajdanki, obroża, a także pasek w łączniku Hogtie D to gadżety z klamrą typu safe unlock, z ogromną ilością dziurek na paskach, które pozwalają na indywidualne dopasowanie.

Naturalna i wytrzymała skóra. Nie ma bodaj lepszego materiału, który można by wykorzystać do produkcji akcesoriów bondage. Naturalna skóra jest niezwykle trwała, mocna i bezproblemowa w utrzymaniu. Cały zestaw wykonany jest właśnie z takiej naturalnej, obłędnie pachnącej skóry. Jeśli chcesz nadać paskom więcej miękkości i elastyczności, wystarczy poskręcać je w różne strony.

Ręczne wykonanie. Skórzane akcesoria z serii Limitless Xtreme wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowanych kaletników i szwaczki. Wystarczy spojrzeć na wykończenia – są doskonałe w każdym calu, a każdy szczegół jest dopracowany z największą starannością.

Bezpieczeństwo. W Kinky Winky lubimy produkty, które są perfekcyjnie wykonane, przemyślane w każdym aspekcie, a do tego bezpieczne. Cały zestaw wyprodukowany jest z materiałów przyjaznych dla człowieka, nie wyłączając lakierów użytych do wykończenia skórzanych elementów zestawu bondage.

SPECYFIKACJA

nazwa: Limitless Extreme True Blue
producent: Leather Seduction

kolor: granatowy

materiał: skóra naturalna

zawartość: kajdanki na ręce, kajdanki na nogi, szeroka obroża, łącznik Hogtie Xtreme D-ring, zestaw 8 kłódek
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone