sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: higiena Miękkie tampony // bez sznureczka // 3 sztuki, normal

Miękkie tampony
bez sznureczka
3 sztuki, normal

(ocen: 1)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt w magazynie
czas do wysyłki: wysyłamy w 24 h
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 19 PLN
ILOŚĆ SZTUK

MIĘKKIE TAMPONY DO SEKSU

Trudno w tym temacie o poetyckie przenośnie czy eleganckie porównania. Dlatego zapytamy wprost: czy kiedykolwiek zdarzył Ci się dyskomfort związany z uprawianiem seksu podczas miesiączki? Czy kiedykolwiek okres podczas zbliżenia dał Wam w kość? Domniemujemy, że tak. Dlatego z przyjemnością prezentujemy miekkie tampony JoyDivision.

Bezpieczne i wygodne w stosowaniu

Miękkie tampony marki Joydivision są w stu procentach bezpieczne, przebadane ginekologicznie pod każdym kątem. Mają za sobą testy dermatologiczne i higieniczne, więc niczym nie ryzykujecie sięgając po tę wygodną alternatywę dla tradycyjnych tamponów.

Nic nie poczujecie dzięki kształtowi tamponu

Miękkie tampony są tak zaprojektowane, że ani Ty, ani osoby partnerskie nie poczujecie ich podczas stosunku. Soft-tampons wchodzą ciut głębiej niż klasyczne tampony, dzięki czemu osoba z penisem nie napotka oporu po drodze. To dość miła odmiana, prawda? Produkt jest delikatny, lekki, a przy tym łatwy w obsłudze. Tampony są komfortowe i niewyczuwalne dla drugiej osoby.

Prosta i wygodna aplikacja...

  1. wyjmij soft-tampon z opakowania;
  2. aplikacja będzie łatwiejsza, jeśli na suchy tampon naniesiesz niewielką ilość żelu nawilżającego lub zwilżysz go czystą wodą. Stosując tę drugą metodę starannie wyciśnij tampon, aby zapewnić potem maksymalne wchłanianie Twojej wilgoci;
  3. tampon najlepiej wkładać w pozycji kucznej lub siedząc na sedesie;
  4. uchwyć tampon po bokach (kciukiem i palcem środkowym), a następnie ściśnij. Tampon przyjmie kształt serca, co sprawi, że jego czubek będzie węższy. Drugą dłonią rozchyl wargi sromowe i włóż tampon. Następnie palcem wskazującym i/lub środkowym wprowadz tampon głębiej do wnętrza pochwy (aż do szyjki macicy).

...i równie łatwe wyciąganie

Soft-Tampons łatwo wyjmiesz dzięki specjalnym uchwytom z klapkami. W przypadku ewentualnych problemów sugerujemy przyjęcie pozycji kucznej, ponieważ w ten sposób zmniejsza się długość pochwy. Tampon najlepiej zmieniać co 4 do 6 godzin. Przy czym maksymalny użytkowania wynosi 8 godzin. Pamiętaj, by po stosunku bez użycia prezerwatywy natychmiast zmienić tampon na nowy.

Nie tylko do seksu

Nietradycyjne tampony świetnie sprawdzają się podczas innej aktywności niż seksualna penetracja. Ich zalety poznasz w saunie, na basenie czy podczas uprawiania sportów.

Dopasuj je do siebie

Soft tampony występują w dwóch rozmiarach: Normal i Mini. Dzięki temu idealnie dopasują się do Twoich kształtów oraz do aktualnego momentu cyklu.

miękkie tampony, soft tampons

SPECYFIKACJA

nazwa: Soft-Tampons Normal
producent: JoyDivision

rozmiar: normal
liczba sztuk: 3

zawartość: miękkie tampony
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone