sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: bdsm Łącznik Hogtie Xtreme // True Blue // zapięcie D-ring

Łącznik Hogtie Xtreme
True Blue
zapięcie D-ring

(ocen: 1)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 120 PLN
ILOŚĆ SZTUK

ŁĄCZNIK BONDAGE

Ten niewielki dodatek sprawi, że ilość konfiguracji wiązań bondage będzie olbrzymia! Precyzja wykonania, porywający design i zaproszenie do wyzwolenia wyobraźni – to wszystko zapewniają łączniki z polskiej kolekcji marki Leather Seduction.

Wykonane z dbałością o każdy szczegół. Łączniki z serii Hogtie produkowane są z ogromną precyzją i dbałością o najmniejsze detal. Tworzone są ręcznie, co nadaje im szczególnego charakteru. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i przyjrzeć się szczegółom. Raj dla oczu.

Rozszerzenie możliwości. Łączniki typu D-ring pozwalają na łączenie akcesoriów z kolekcji Leather Seduction w dowolnych konfiguracjach. Wypróbuj je z kajdankami, pasami czy obrożą!

Łącznik Hogtie z serii Xtreme. To zaproszenie do ekstremalnej gry! Cztery paski zakończone D – ringiem, a do tego dłuższy pas - z dodatkową regulacją, zakończony karabińczykiem. Nie sposób przejść obok takiego gadżetu obojętnie!

Naturalna skóra. Podobnie jak wszystkie akcesoria z kolekcji Leather Seduction, również łączniki wykonane są z najwyższej jakości naturalnej skóry pochodzącej z polskich garbarni. Taka skóra ma piękny, charakterystyczny zapach i jest niezwykle trwała.

Bezpieczne wykończenia. W Kinky Winky mamy tylko takie produkty, które zapewniają bezpieczeństwo w stosowaniu. W akcesoriach z kolekcji Leather Seduction również lakier wykorzystany do wykończeń to środek bezpieczny. Nie powoduje uczuleń ani podrażnień. Dzięki temu możesz się bezproblemowo skupić wyłącznie na przyjemnościach :)

SPECYFIKACJA

nazwa: True Blue
producent: Leather Seduction

kolor: granatowy

materiał: skóra naturalna

szerokość krótkiego paska: 2 cm
długość z D-ringiem: 8 cm

szerokość długiego paska: 2,5
długość z D-ringiem: 35-58 cm

średnica kółka: 5 cm

zawartość: łącznik bondage
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone