queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
książki erotyczne: Niebezpieczeństwa onanizmu

Niebezpieczeństwa onanizmu

(ocen: 2)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 19 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

NIEBEZPIECZEŃSTWA ONANIZMU

Masturbujesz się? Miej się na baczności, bo Twoje chwile są policzone. Onanizm to wszak „nałóg wiodący wprost do śmierci”!

Oczywiście żartowaliśmy. Masturbacja jest bardzo fajna i wszystkim ją polecamy. Niemniej jednak warto się czasem zanurzyć w odmęty historii i poznać obyczaje przodków. W szczególności, gdy mówimy o sprawie tak interesującej jak onanizm.

Niebezpieczeństwa onanizmu Jacques’a Louisa Doussina-Dubreuila to – jak sam tytuł wskazuje – zatrważająca opowieść o zgubnych skutkach nałogu, który od niepamiętnych czasów wyniszcza nasze społeczeństwa.

Praca wydana po raz pierwszy w 1825 roku przytacza liczne świadectwa spisane przez nadobnych młodzieńców, którzy powierzają uczonemu doktorowi sekretne szczegóły swoich niecnych praktyk oraz przerażające spustoszenia, jakie zwyczaj ten poczynił w ich życiu psychicznym i fizycznym.

Autor wyjaśnia, powołując się przy tym na uczonych, jak wykrywać onanistów, jak czuwać nad ich cnotą i jakie kuracje im aplikować. Opowiada też, jak wielką pomocą służy w tych zabiegach religia. Nade wszystko zaś przytacza niezliczone przykłady straszliwych dolegliwości wynikających z nałogu masturbacji – nałogu wiodącego wprost ku śmierci.

RECENZJE

źródło: Małgorzata Gołaszewska, papierowemysli.pl
Przyjemna w czytaniu i przeglądaniu ciekawostka, która rozbawi, zdziwi i pozwoli przyjemnie spędzić parę chwil jakie zajmie nam jej przeczytanie.
źródło: Piotr Jagielski, literatki.com
Tekst Doussin-Dubreuila, we wspaniałym przekładzie Krzysztofa Rutkowskiego jest ważnym głosem w dyskusji nad seksualną konstytucją podmiotu, jej uwikłań w ciało i sposobów kontrolowania jego pragnień. A poza tym to naprawdę zabawna książka.
źródło: Daniel Markiewicz, esensja.pl
Książka jest godna uwagi właśnie ze względu na jej wartość kulturową. Jakie czasy, takie strachy – mówi nam w (szkoda, że tak krótkim) posłowiu tłumacz Krzysztof Rutkowski. I ma rację, bo choć możemy być zdziwieni, że w antyonanistyczny ruch zaangażowani byli tacy myśliciele, jak Kant czy Rousseau, to zaraz potem zastanowimy się, czy wielu z nam współczesnych nie jest przypadkiem ogarniętych podobnych rozmiarów, pełną idiotyzmów manią.

SPECYFIKACJA

tytuł: Niebezpieczeństwa onanizmu
autor: Jacques Louis Doussin-Dubreuil
posłowie: Krzysztof Rutkowski

wydawnictwo: słowo/obraz terytoria
rok wydania: 2011
język: polski

oprawa: broszurowa
ilość stron: 176
wymiary: 100×170 mm
ISBN: 978-83-7453-029-3
Warto kupować w Kinky Winky
  • 30 dni na zwrot produktu
  • dyskretne opakowanie
  • darmowa wysyłka powyżej 250 PLN

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone