queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: erza.Praliné noir // wibrator w kształcie szminki

erza.Praliné noir
wibrator w kształcie szminki

(ocen: 1)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 14 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 149 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

LIPSTICK ON THE GLASS

Dyskretna, poręczna, niewielka i zadziwiająco… skuteczna. Taka jest Erza.Praline, wibrator w kształcie szminki, który zapewni Ci przyjemność gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. Uwaga! Jeśli podczas zabawy z Erzą najdzie Cię ochota, by zanucić „Dotyka mnie, a wtedy ja przymykam czarne oczy; budzę się, znów cała lśnię, lśni się róża nocy”, nie krępuj się. My sami przymykamy oczy i nucimy tę pisenkę Kory od tygodni, bowiem Erza.Praline robi dobrze wręcz śpiewająco.

Znajdź swój ulubiony wzór wibracji, masz z czego wybierać

Wibrator został tak zaprojektowany, aby sprostać rozmaitym oczekiwaniom i potrzebom. Dlatego jego twórcy stworzyli aż 12 programów. Hasło producenta, które brzmi: Don’t be shy and take your time bardzo nam się podoba. Biorąc jednak pod uwagę skuteczność Erza.Praline uprzedzamy lojalnie, że aby osiągnąć wysokie C, nie będziesz tego czasu potrzebować zbyt wiele.

Erza Praline Noir

Dyskretny design

Ten mini wibrator wygląda naprawdę niewinnie. Dzięki temu możesz mieć go zawsze przy sobie i cieszyć się świętym spokojem – ciekawskich spojrzeń najpewniej nie uświadczysz. Za to przyjemności, wręcz przeciwnie. Podłączony do ładowarki również nie wzbudzi żadnych podejrzeń.

Erza Praline Noir

I jeszcze bardziej dyskretne działanie

Wibrator należy do bardzo cichych. Oznacza to, że po pierwsze, nie rozproszy Cię w kulminacyjnym momencie, po drugie, zapewni, że Wasza relacja pozostanie tylko między Wami.

Erza dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych

Od Ciebie zależy, czy wybierzesz czerwoną czy czarną. Zarówno pierwsza, lekko ekstrawagancka opcja rouge, jak i druga – klasyczna wersja noir, sprawiają wrażenie eleganckiego przedmiotu.

Jest wodoodporny

Gadżet nie tylko przetrwa nienaruszony długie kąpiele w Twoim towarzystwie, ale również dostarczy Ci niezapomnianych, nowych wrażeń. Emitowane przez niego drgania są bowiem wtedy odczuwalne zupełnie inaczej. Nie dowiesz się jak, dopóki ich nie doświadczysz.

Erza Praline Noir

Wyjątkowo prosty w obsłudze

Wibrator jest nie tylko poręczny, ale również wygodny w obsłudze. Posiada trzy przyciski, za pomocą których zmienisz tryby wibracji, włączysz pauzę (przydatna, choć rzadko spotykana funkcja!), oraz uruchomisz/wyłączysz urządzenie. Proste rozwiązania zawsze są najlepsze!

Sprawne ładowanie, długie działanie

ie bez kozery producent zaleca: „Take your time…” Z Erza.Praline naprawdę nie musisz się spieszyć. W pełni naładowane urządzenie może umilać Ci chwile nawet przez półtorej godziny! Kiedy opadniecie z sił, podłącz je do prądu za pomocą magnetycznej ładowarki. Tak, tak, bateria znajduje się wewnątrz wibratora.

Erza Praline Noir

SPECYFIKACJA

nazwa: erza.Praliné noir
producent: erza

kolor: czarny | czerwony
materiał: plastik ABS | silikon medyczny

długość całkowita: 11 cm
średnica: 2,5 cm
waga: 32 g

wibracje: 12 programów
zasilanie: akumulator

zawartość: wibrator | ładowarka magnetyczna | instrukcja

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone