queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: dildo Zestaw dilatorów Inspire // 5 dild do ćwiczeń // w leczeniu pochwicy

Zestaw dilatorów Inspire
5 dild do ćwiczeń
w leczeniu pochwicy

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 330 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

POMOCNA DŁOŃ

To nie jest przypadek, że zestaw dilatorów Inspire wygląda jak pięć palców. Można nawet powiedzieć, że wszystkie razem wyglądają jak pomocna dłoń. Dużo jest w tym prawdy, zostały przecież zaprojektowane i wykonane z myślą o Twoim zdrowiu, komforcie i udanym seksie. Jeśli zatem rozważasz zakup dilatorów, ten zestaw może okazać się dla Ciebie najlepszą opcją, a oto dlaczego:

Trening rozłożony na etapy

Zestaw Inspire został tak skomponowany, aby poprowadzić Cię przez kolejne ćwiczenia według nieśmiertelnej zasady od najmniejszego do największego. Istnieje prawdopodobieństwo, że trening z Inspire rozpoczniesz od najmniejszego paluszka, ale nie musi tak być. Wiele zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości Twojego ciała. Pamiętaj jednak, by być dla siebie łagodną i cierpliwą osobą.

zestaw dilatorów Inspire

Zaprojektowane, by pomagać

Ten zestaw dilatorów polecany jest szczególnie osobom początkującym. Zarówno tym, które zmagają się z problemem, jakim jest pochwica, jak i tym, które przechodzą rekonwalescencję po zabiegu chirurgicznym, czy też chcą przyzwyczaić ciało do penetracji, bądź wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. Regularne treningi z użyciem tych dilatorów naprawdę poprowadzą Cię do wyznaczonego celu.

zestaw dilatorów Inspire

Wygodne w użyciu

Każdy z dilatorów ma taki kształt, by maksymalnie uprościć Ci ćwiczenia. Końcówki są węższe, a samo akcesorium rozszerza się stopniowo na całej długości - dzięki temu aplikacja jest jeszcze łatwiejsza, a rozszerzanie następuje stopniowo. Ponadto, łatwo nim operować, ponieważ na drugim końcu znajduje się kółko, w które wkłada się palec. To bardzo wygodne i daje Ci pełną kontrolę nad gadżetem.

Wykonany z najlepszej klasy silikonu

Dilatory służą poprawie Twojego zdrowia i samopoczucia, a zatem przy produkcji sięgnięto również po materiał najwyższej jakości. Silikon jest całkowicie nieszkodliwy dla Twojego ciała i pozbawiony ftalanów. Jest również niewiarygodnie miękki i jedwabisty w dotyku.

zestaw dilatorów Inspire

Korzystaj razem z lubrykantem

Dodatkowe nawilżenie może okazać się konieczne. Z uwagi na to, że dilatory zostały wykonane z silikonu, sięgaj po środki na bazie wody.

Weź go ze sobą do wanny

Ciepła woda pomoże Ci dodatkowo rozluźnić ciało, co w przypadku treningów z dilatorami może okazać się bardzo pomocne. O gadżet się nie martw, jest całkowicie wodoodporny ;)

zestaw dilatorów Inspire

SPECYFIKACJA

nazwa: Inspire - Silicone Dilator 5 Pcs Set
producent: Cal Exotics

kolor: jasny róż
materiał: silikon medyczny

wymiary (dilator 1): 7,5 cm x 1,25 cm
wymiary (dilator 2):9 cm x 2 cm
wymiary (dilator 3):10,75 cm x 2 cm
wymiary (dilator 4): 12,75 cm x 2.5 cm
wymiary (dilator 5):14 cm x 3,25

zawartość: zestaw 5 dilatorów
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone