sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: dildo Feeldoe Slim – cieńsze // wibrujące dildo // dla par

Feeldoe Slim – cieńsze
wibrujące dildo
dla par

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 350 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

WYGODNE PRZEDŁUŻENIE TWOJEGO CIAŁA

Feeldoe marki Tantus to gadżet, który wygląda nie z tej ziemi i dzięki któremu Ty zrobisz rzeczy nie z tej ziemi. Odpowiednio założony stanie się bowiem przedłużeniem Twojego ciała i to w konkretnym celu - penetracji. Żadnych pasków, zatrzasków, ringów - tylko Ty, Feeldoe i Twój partner lub partnerka. Zaintrygowaliśmy Cię?

Zabawa z gadżetem wymaga ćwiczeń

Wszystkie podróże w kosmos poprzedzają przygotowania. Na całe szczęście w przypadku Twojej misji kosmicznej w grę nie wchodzą lata, a co najwyżej kilka godzin. Zachęcamy Cię bowiem, żeby przed pierwszym odlotem wypróbować Feeldoe nosząc go po domu, tak po prostu. Umieść gadżet, oswój się z wrażeniami, wyczuj środek ciężkości podczas poruszania się i upewnij się, że potrafisz go kontrolować.

Feeldoe Slim Tantus

Dildo utrzymuje się miejscu dzięki Twoim mięśniom

Dokładnie tak, zamiast pasków - mięśnie Kegla. Wystarczy, że umieścisz jego krótszą część wewnątrz waginy, a przed pierwszym lotem trochę poćwiczysz poruszanie się. Potem możesz przystąpić do penetracji - pójdzie gładko, ponieważ dildo zostało tak zaprojektowane, by jak najwierniej oddawać „warunki naturalne” (stąd charakterystycznie zagięta końcówka).

Feeldoe Slim Tantus

Nie tylko penetruje - również wibruje

Tak właśnie, w miejscu łączenia końcówek znajduje się otwór, w którym możesz umieścić mały wibrator typu bullet. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoja partnerka lub partner będziecie mogli cieszyć się dodatkową stymulacją. Drgania wibratora odczuwalne są na całej długości Feeldoe. Bullet i bateria znajdują się w zestawie.

Feeldoe Slim Tantus

Dilda firmy Tantus dostępne są w dwóch wariantach

Intensywnie ubarwione, różniące się rozmiarami, proporcjami i wagą - to właśnie Feeldoes. Działające na tej samej zasadzie, niezwykle naturalnie wyglądające - to Realdoes, które także różnią się między sobą. Dzięki temu masz możliwość wybrać wariant jak najlepiej odpowiadający potrzebom Twoim i Twojej partnerki lub partnera.

Gadżet jest wodoodporny...

Zarówno samo dildo, jak i dołączony do niego bullet nadają się do figli pod prysznicem, czy w wannie. Przyjemne dotychczas wspólne kąpiele, mogą stać się jeszcze przyjemniejsze!

Feeldoe Slim Tantus

...i wykonany z bezpiecznych dla ciała materiałów

Feeldoe został w całości wyprodukowany z najwyższej jakości silikonu. Możesz zatem mieć pewność, że jedyne realne zagrożenie związane z Twoim zdrowiem i wynikające z korzystania z dilda, to przyspieszone bicie serca.

Feeldoe Slim Tantus

Wyjątkowo łatwo utrzymać go w czystości

Jest całkowicie wodoodporny, toteż lubi się z wodą bieżącą i mydłem. Możesz mu jednak również zafundować sesję SPA w zmywarce do naczyń. Na pewno się nie obrazi.

Feeldoe Slim Tantus

SPECYFIKACJA

nazwa: Feeldoe Slim
producent: Tantus

kolor: niebieski
wykończenie: błyszczące
materiał: 100% silikon klasy premium

długość części aktywnej: 14 cm
długość części pasywnej: 6,35 cm
średnica końcówki aktywnej: 3,17 cm
średnica końcówki pasywnej: 3,81 cm

wibracje: 1 prędkość
zasilanie: 3 x bateria LR44 (w zestawie)

zawartość: dildo strapless Feeldoe Slim
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone