sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: wibrator Mr Boss – jeżynowy // wibrator hybrydowy

Mr Boss – jeżynowy
wibrator hybrydowy

(ocen: 50)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 270 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

MR BOSS – WIBRATOR HYBRYDOWY

Wibrator Mr Boss ma wszystko to, co powinna mieć bardzo dobra zabawka erotyczna. Zmysłowy kształt, odpowiednią wielkość, a przy tym… jest gotowy zawsze, gdy tego potrzebujesz! ;)

Głębokie, zmysłowe, mruczące wibracje. Nazwa zobowiązuje – to Mr Boss tu rządzi. Jego silne, basowe drgania doprowadzą Cię na sam szczyt. Możesz wybierać spośród 6 trybów i 4 prędkości wibrowania!

Wibrator hybrydowy – co to znaczy? Zasilanie hybrydowe sprawia, że wibrator Mr Boss można zasilać na 2 sposoby: zarówno zwykłymi bateriami, jak również akumulatorkami, które na dodatek naładujesz w gadżecie, bez potrzeby ich wyjmowania (wibrator sam rozpoznaje czy ma wewnątrz baterię czy akumulator). Aby skorzystać z tego rozszerzenia funkcjonalności należy dokupić osobny zestaw ładujący. Nigdy wcześniej nie było tylu możliwości ładowania zabawek erotycznych. To bardzo wygodne, a przy tym ekologiczne rozwiązanie!

Niezawodny w działaniu. Mr Boss działa zawsze z taką samą siłą, bez względu na to, czy baterie się wyczerpują, czy nie. Nie musisz się zatem obawiać, że w środku zabawy wibrator nie będzie działać tak dobrze jak tego chcesz.

Bardzo dyskretny. To wibrator, który – mimo, że zapewnia głębokie, mocne wibracje – jednocześnie jest bardzo dyskretny. Działa cicho. Został też wyposażony w blokadę, która uniemożliwia jego przypadkowe włączenie.

Zmysłowy kształt. Kształt Mr Bossa jest bardzo realistyczny, znaleźć można na nim żyłki i pobudzające zgrubienia! Jego wielkość została dopasowana tak, by osiągnąć mnóstwo przyjemności. A jednak… można ją jeszcze zwiększyć. Użyj kilku kropli lubrykantu na bazie wody i sprawdź!

Wodoodporny. Masz ochotę na chwilę zapomnienia w wannie lub pod prysznicem? Zabierz ze sobą Mr Bossa! Jest całkowicie wodoodporny. Z tego powodu bardzo łatwo utrzymasz go w czystości – wystarczy umyć gadżet wodą z mydłem lub środkiem do czyszczenia akcesoriów erotycznych.

Bezpieczny dla ciała. Mr Boss jest wykonany z silikonu medycznego. To materiał, który jest w 100% bezpieczny dla ludzkiego ciała, a ponadto nie wchłania zabrudzeń ani bakterii. Jest też rozkosznie śliski i gładki – to Ci się spodoba!

SPECYFIKACJA

nazwa: Mr Boss
producent: Fun Factory

kolor: jeżynowy
materiał: 100% silikon medyczny

długość: 20,2 cm
średnica: 1,7-4 cm

wibracje: 6 programów | 4 prędkości

zasilanie: 2 x bateria AAA
czas działania: 75-150 min.

zawartość: wibrator | instrukcja
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone