sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: prezerwatywy Huzzy – 12 sztuk // wegańskie kondomy

Huzzy – 12 sztuk
wegańskie kondomy

(ocen: 8)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłka do 21 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 49 PLN 40 PLN
ILOŚĆ SZTUK

HUZZY - WEGAŃSKIE KONDOMY

„Przepraszam, czy macie opcję wegańską...?” Jak najbardziej! Od teraz możesz nie tylko jeść, ubierać się, ale i kochać w 100% roślinnie. Wegańskie prezerwatywy Huzzy podbijają serca wegan.

(Nie)zwykłe prezerwatywy

Wegańskie kondomy Huzzy są zwyczajne i niezwykłe jednocześnie. Z jednej strony, są to klasyczne, bezbarwne prezerwatywy z naturalnego lateksu, bez zapachu i smaku, ich grubość też jest regularna, a z drugiej, nie sposób oderwać od nich wzroku.

Kondomy są cool!

Huzzy mają w sobie coś, co pozwala przekonać się, że kondomy są cool, a ich używanie nie jest wyłącznie koniecznością, a wyborem, który wiąże się z przyjemnością i celebrowaniem ekspresji seksualnej. Poczucie bezpieczeństwa i pewności to w końcu jeden z najlepszych afrodyzjaków!

Wegańskie prezerwatywy Huzzy z naturalnego lateksu

Zaraz, zaraz... To nie wszystkie prezerwatywy są wegańskie?!

Większość dostępnych na rynku prezerwatyw wykonanych z naturalnego lateksu zawiera kazeinę – pozyskiwane z mleka białko pochodzenia zwierzęcego. Kazeina ma na celu zwiększać elastyczność kondomów, nie jest jednak jedyną substancją, która działa w ten sposób.

Huzzy do produkcji swoich prezerwatyw wybiera naturalną alternatywę, która nie pochodzi od zwierząt.

Dlaczego prezerwatywy produkowane są w ten sposób?

Być może zastanawiasz się, dlaczego większość producentów nie rezygnuje z kazeiny w procesie produkcji? Głównie z powodu dostępności i przyzwyczajenia do stosowania tej substancji. Całe szczęście, że „roślinne” kondomy masz teraz w zasięgu ręki!

Huzzy posiadają certyfikat Vegan Society

Towarzystwo Wegańskie, czyli Vegan Society, doceniło kondomy Huzzy. Prezerwatywy posiadają certyfikat Vegan Society, który potwierdza, że produkty nie zawierają substancji odzwierzęcych, a także nie są testowane na zwierzętach.

Odznaczenie nie tylko ułatwia znalezienie i wybór wegańskich prezerwatyw, ale jest też formą docenienia i wyróżnienia marki.

Lokalna produkcja

Huzzy zostały zaprojektowane w Holandii, a produkowane są w Niemczech, aby zapewnić osobom użytkującym najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wybierając produkty Huzzy, jednocześnie wspierasz nie tylko weganizm, ale i lokalną produkcję!

Prezerwatywy dla wegan bez kazeiny

Stylowe wegańskie prezerwatywy

Możliwość uprawiania bezpiecznego seksu to nie jedyne, co oferuje Huzzy. Pastelowa, graficzna oprawa prezerwatyw przyciąga wzrok – do tego stopnia, że nie będziesz chciał_ ich chować! Zabawne rysunki zdobią nie tylko opakowanie, ale też ulotkę. Nie da się ukryć, że to bardzo fotogeniczne prezerwatywy. Zdecydowanie jest to branding, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Prezerwatywy wegańskie Huzzy – dlaczego warto?

Prawidłowo używane kondomy mają bardzo wysoką skuteczność w zapobieganiu zapłodnieniu oraz infekcjom przenoszonym drogą płciową.

Wegańskie kondomy Huzzy wychodzą naprzeciw osobom, które nie chcą sięgać po jakiekolwiek wyroby zawierające składniki pochodzenia zwierzęcego, ale nadal cieszyć się swobodnym, bezpieczniejszym seksem.

Marka Huzzy część środków przeznacza na walkę z poślubianiem dzieci, wyzyskowi seksualnemu oraz nieplanowanymi ciążami wśród osób nastoletnich – jest to więc firma, która angażuje się w ważne społecznie tematy.

Do każdego rodzaju seksu

Testowane nie tylko w warunkach produkcyjnych, ale i na prawdziwych ciałach, prezerwatywy Huzzy nadają się do każdego rodzaju pieszczot. Sięgaj po nie podczas penetracji waginalnej, analnej, a także podczas fellatio, nie tracąc nic a nic na jakości doznań.

Kondomy, które posiadają certyfikat Vegan Society

Milutkie w dotyku

Wegańskie prezerwatywy Huzzy są nawilżane neutralnym dla skóry środkiem na bazie silikonu. Dzięki temu ich aplikacja, jak i późniejsza penetracja to rozkosznie gładki proces. Jeżeli podczas pełnej wigoru zabawy okaże się, że nawilżenia jest za mało, sięgnij po ulubiony lubrykant na bazie silikonu lub wodny – w ten sposób wyeliminujesz niepożądane tarcie.

Erotyczne inspiracje

Oprócz jakże potrzebnych prezerwatyw, w każdym opakowaniu 12 kondomów Huzzy znajdziesz karty do kolekcjonowania, przedstawiające pozycje Kamasutry. Małe dzieła sztuki z pewnością pobudzą Twoją wyobraźnię i pomogą rozbudować seksualny repertuar! Czy zbierzesz je wszystkie?

Cała kolekcja składa się z 30 kart. Do dzieła!

Nie tylko dla wegan

W końcu wegańska ekspresja seksualna jest dla wszystkich! Nie musisz na co dzień wybierać opcji wege, aby cieszyć się bardziej roślinną intymnością. Bo Huzzy robi znacznie więcej.

Marka Huzzy, poza produkowaniem wegańskich kondomów, jest też zaangażowana społecznie i promuje wolność ekspresji seksualnej dla wszystkich. Oficjalnie sprzeciwia się slut-shamingowi, czyli negatywnemu ocenianiu ludzi z powodu częstej aktywności seksualnej, a także promuje różnorodność i inkluzywność, oferując radykalną akceptację.

Stylowe prezerwatywy wegańskie bez kazeiny

Wspólna odpowiedzialność

Ciekawą opcją, idealną dla osób, które wydatki przeznaczone na wspólny seks chcą dzielić po równo, jest wydrukowany na opakowaniu kod QR. Po jego zeskanowaniu możesz wysłać bliskiej osobie prośbę o uregulowanie jej części należności za kondomy, których razem używacie.

Piękno, miłość i seks

Według Huzzy każdy aktywny seksualnie człowiek potrzebuje piękna, miłości i satysfakcjonującego seksu, aby żyć pełnią życia. Wegańskie prezerwatywy to idealne towarzyszki tej przygody – może same w sobie nie zagwarantują gorącej randki zakończonej happy endem (tu wymagana jest jednak odrobina własnej inicjatywy), z pewnością będzie można na nich polegać już w trakcie pieszczot.

Zrównoważona produkcja i edukacja

Wegańskie prezerwatywy Huzzy są produkowane z użyciem jak najmniejszej ilości plastiku oraz z ograniczeniem transportu lotniczego, aby zredukować również ślad węglowy.

W mediach społecznościowych Huzzy poświęca sporo miejsca na edukację seksualną, normalizując bezpieczniejszy seks i rozprawiając się z narosłymi wokół seksu mitami oraz tematami tabu.

Marka ciałopozytywna i inkluzywna

Ciałopozytywność w przypadku Huzzy nie jest wyłącznie deklaratywna. Marka aktywnie angażuje w swoich kampaniach osoby o cielesności znajdującej się poza kanonem, a także o różnej ekspresji płciowej, oddając im głos.

Huzzy włącza tym samym do dyskursu te ciała i osoby, które w głównym nurcie często są pomijane w tematach seksualności i erotyki. Huzzy pokazuje je jako pełnoprawnych i aktywnych seksualnie odbiorców przyjemności.

Wegańskie kondomy Huzzy - opinie

SPECYFIKACJA

nazwa: Huzzy 12-pack
producent: Huzzy

ilość: 12 sztuk

kolor: przeźroczysty
materiał: naturalny lateks

nawilżane: tak
zbiorniczek: tak

średnica: 54 mm

zawartość: wegańskie kondomy Huzzy | karty kolekcjonerskie
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone