sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: odzież erotyczna Maze 8 Harness // uprząż wegańska // czarna

Maze 8 Harness
uprząż wegańska
czarna

(ocen: 5)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt w magazynie
czas do wysyłki: wysyłamy w 24 h
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 160 PLN
ILOŚĆ SZTUK

UPRZĄŻ OZDOBNA MAZE H– BIELIZNA ALTERNATYWNA

MAZE 8 Harness to uprząż z pasków przypominająca kształtem cyfrę 8. Zachwyca niezwykłą prostotą, która rozbudza zmysły i wyobraźnię. W dodatku jest stworzona, by ją nosić nie tylko jako element erotycznej gry, ale także jako pełnoprawny element odzieży!

Połączenie tradycyjnej erotyki z nowoczesnością. W MAZE 8 Harness przeplata się tradycyjny akcent wprost z sypialni BDSM wraz z delikatnym, prostym designem, który może przywodzić na myśl „zwykłe” paseczki. Doskonałość produktu Bijoux Indiscrets polega na tym, że uprząż ta może być zarówno jednoznacznie wyzywająca, jak i lekko kokieteryjna, a wszystko zależy od tego, na co i w jaki sposób ją założymy.

Trzy wygodne sposoby noszenia. Producent MAZE 8 Harness proponuje, by wyjść poza schemat noszenia akcesoriów erotycznych. Załóż uprząż na gołe ciało, aby podkreślić swoją zmysłowość. Załóż ją na bieliznę, aby dodać jej większej pikanterii. Załóż ją na odzież jako uzupełnienie koncertowego czy festiwalowego outfitu.

Jeden uniwersalny rozmiar. Uprząż produkowana jest w jednym rozmiarze. Jej dolną część można dowolnie regulować, dlatego świetnie układa się na każdej sylwetce.

Ekologiczny materiał użyty do produkcji. Uprząż jest wykonana z poliuretanu, materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Może być noszona przez wegan, gdyż do jej produkcji nie użyto żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego.

Eleganckie kolory. W Kinky Winky oferujemy uprząż MAZE 8 w dwóch kolorach: czarnym i brązowym przypominającym barwą naturalną skórę.

SPECYFIKACJA

nazwa: Maze 8 Harness Black
producent: Bijoux Indiscrets

kolor: czarny
materiał: poliuretan

zawartość: wegańska uprząż
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone