sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: higiena Bathmate Trim // trymer intymny

Bathmate Trim
trymer intymny

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 155 PLN
ILOŚĆ SZTUK

MASZYNKA DO STRZYŻENIA MIEJSC INTYMNYCH

Delikatne i trudno dostępne miejsca na ciele wymagają szczególnego traktowania. Dlatego firma Bathmate stworzyła maszynkę (trymer), dzięki której golenie miejsc intymnych jest proste i przyjemne. A jakie daje efekty!

Precyzyjne działanie = pożądane efekty

Maszynka do strzyżenia miejsc intymnych musi być bardzo dokładna. Bathmate Trim wyposażona jest w 4 przystawki, które pozwalają na uzyskanie długości włosów od 3 do 12 milimetrów. Doskonałe ostrze sprawia, że skracanie włosków jest szybkie i dokładnie takie, jak chcemy.

Wygodne strzyżenie

Trymer Bathmate ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie leży w dłoni. Działa na akumulator, więc podczas golenia nie przeszkadza nam żaden zwisający przewód. Ładowanie odbywa się poprzez kabel USB dołączony do zestawu. Dzięki temu, że ostrze nie ma dużych rozmiarów, możemy użyć trymera także na innych częściach ciała.

Zrób coś dla siebie

Krótko przystrzyżone włoski na miejscach intymnych dla wielu osób są bardzo atrakcyjne! Jednak to nie jedyna zaleta stosowania maszynki Trim Bathmate. Przystrzyżone okolice łonowe ułatwiają zachowanie odpowiedniej higieny.

Elegancki i praktyczny zestaw

W pudełku znajdziesz maszynkę, 2 nasadki golące, 4 grzebienie oraz kabel USB do ładowania. Urządzenie wraz ze wszystkimi akcesoriami mieści się w załączonym, eleganckim etui.

bathmate trim

SPECYFIKACJA

nazwa: Bathmate Trim
producent: Bathmate

zawartość: trymer | 2 nasadki | 4 grzebienie| ładowarka na USB | etui
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone