sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: higiena SYPH-Check-1 // test na kiłę // skuteczność 98%

SYPH-Check-1
test na kiłę
skuteczność 98%

(ocen: 5)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 55 PLN
ILOŚĆ SZTUK
KUP TERAZ Ten produkt kupiło już:
142 osób

SKUTECZNY, DOMOWY TEST NA KIŁĘ

Do najbardziej seksownych zdań, jakie możesz powiedzieć swojemu partnerowi lub partnerce należy z całą pewnością: “Kochanie, zróbmy razem test na kiłę.” W Kinky Winky uważamy bowiem, że zdrowie jest sexy. Podobnie jak odpowiedzialność. Dlatego w naszej ofercie znalazł się właśnie test SYPH-Check-1®, który rozpoznaje świeżą infekcję syfilis, jak również przewlekłe zakażenie kiłą.

Zrobisz to dyskretnie

Nie, nie musisz robić badania w towarzystwie:) Jego zaletą jest bowiem to, że możesz przebadać się samodzielnie, rozwiewając przy tym wszelkie wątpliwości i zachowując maksimum dyskrecji. Z uwagi na fakt, że kiła może przez wiele lat utrzymywać się w fazie utajnionej, nie dając wówczas żadnych objawów, naprawdę warto wykonać test profilaktycznie. Nie tylko wtedy, gdy mamy wątpliwości.

Test na kiłę Syph Check 1

Zrobisz to dla swojego dobra. I dla dobra innych

Większość osób aktywnych seksualnie zdaje sobie sprawę, jak ważne są regularne badania pod kątem chorób wenerycznych. Kiła, znana również jako syfilis, jest jedną z nich. To niebezpieczna choroba, którą każdego roku, tylko w samej Polsce, zaraża się 10 tysięcy osób. Teraz nie musisz umawiać się na wizytę lekarską, ponieważ masz możliwość przeprowadzenia badania samodzielnie. Możesz dzięki temu uniknąć poważnych powikłań, takich jak zaburzenia psychiczne, uszkodzenie układu nerwowego, a nawet całkowita utrata wzroku.

Wynik testu już po 10 minutach

Test na kiłę SYPH-Check-1® wykrywa przeciwciała IgM oraz IgG przeciwko Treponema pallidum w krwi uzyskanej z nakłucia palca. Mówiąc wprost: krew otrzymana wskutek ukłucia lancetem, którą za pomocą pipety umieścisz w dołku próbkowym załączonej płytki, udzieli Ci odpowiedzi już po upływie 10 minut. To bardzo proste. I wiarygodne, jeśli tylko przeprowadzisz badanie ściśle z załączoną instrukcją.

Kiedy należy zrobić test?

Jeśli masz za sobą kontakty seksualne z różnymi partnerami/partnerkami i uprawiasz tzw. seks bez zabezpieczenia, bądź zauważasz u siebie charakterystyczne objawy, takie jak owrzodzenie w okolicach ust, czy na narządach płciowych. Badaniu na kiłę poddaje się również kobiety w ciąży.

Test na kiłę Syph Check 1

SPECYFIKACJA

nazwa: Syph-Check-1
producent: LabHome

zawartość: test na kiłę | instrukcja
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone