sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: wibrator Zumio X // stymulator łechtaczki // intensywny

Zumio X
stymulator łechtaczki
intensywny

(ocen: 1)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 590 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

A PO ORGAŹMIE... KAWA

Zumio to coś kompletnie nowego na rynku gadżetów erotycznych. Wygląda jak ręczna spieniarka do mleka, a działa z taką siłą, jakby naprawdę był w stanie je spienić. Jest niezwykle precyzyjny, innowacyjny, dyskretny. Przede wszystkim jednak nie wibruje, a kreśli miniaturowe kółeczka, zapewniając wrażenia zupełnie nowego rodzaju. Zaintrygowaliśmy Cię?

Wiruje zamiast wibrować

Z Zumio nie doświadczysz wibracji. To gadżet, który opiera swoje działania na zupełnie nowej technologii. On wiruje, zakreślając tak małe koła, że są one niezauważalne dla oka ludzkiego. Umożliwia to niezwykle precyzyjną stymulację i to z użyciem aż ośmiu prędkości.

Zumio X

Stymuluje punktowo i precyzyjnie

Tak skoncentrowana stymulacja dostarczy Ci nie tylko silnych bodźców, ale być może umożliwi także odkrycie nowych, wrażliwych miejsc na Twoim ciele.

Samotnie lub w towarzystwie

Zumio dostarczy Ci wrażeń, kiedy tylko chcesz. Spędzasz wieczór samotnie? Proszę bardzo, dotrzyma Ci towarzystwa. Dokazujesz w większym gronie? Gadżet spisze się na medal. Jest bowiem wszechstronnie uzdolniony i każdy może na tym skorzystać.

Zumio X

Gadżet renesansu

Tak, nie tylko osoby z łechtaczką go docenią. Zumio sprawdzi się także podczas stymulowania penisa, sutków, i wszystkich innych erogennych miejsc. Ponadto jego design zachęca do eksperymentowania. Możesz używać zarówno końcówki gadżetu, jak i boków pręcika. Możesz przyciskać go mocno, lub delikatnie - za każdym razem odkrywając jak odmienne bodźce jest w stanie wygenerować ten niewielki gadżet. Okazuje się, na przykład, że przyciskając Zumio mocniej, zapewni Ci on mniej intensywną, ale za to głębszą stymulację.

Zumio X

Dwa modele Zumio dla różnych potrzeb

Twórcy Zumio mają świadomość, że ludzie różnią się między sobą stopniem wrażliwości, toteż stworzyli dwa modele gadżetu. Zumio X dostarcza naprawdę silnych wrażeń. Z kolei Zumio S posiada krótszą i bardziej miękką końcówkę, dzięki czemu polecany jest osobom preferującym bardziej delikatne traktowanie.

Zumio X

Jest wodoodporny

To oznacza, że łatwo utrzymać go w czystości, ale również to, że można zabrać go ze sobą pod prysznic lub do wanny. Osobiście uważamy, że jest to bardzo dobry pomysł - eksperymentowanie na mokro bardzo często przynosi nieoczekiwane i bardzo przyjemne rezultaty.

Zumio X

Idealny towarzysz podróży

Zumio możesz zabrać nie tylko pod prysznic, ale również w każdą dalszą podróż. Posiada tryb blokowania, a zatem nie ma możliwości przypadkowego uruchomienia i rozładowania baterii. Przede wszystkim jednak jest niewielkich rozmiarów, a jego design naprawdę jest dyskretny. Licz się tylko z jednym. Ktoś może zapytać, po co Ci na wakacjach spieniarka do mleka…

Wygodny i dyskretny w użyciu

Ta zabawka naprawdę dobrze leży w dłoni. Jest smukła, wygodna w obsłudze i intuicyjna - sterujesz nią za pomocą przycisków góra/dół. Dużym plusem jest fakt, że nawet podczas ustawienia gadżetu na najwyższe obroty, w uchwycie nie poczujesz żadnych drgań. Zumio jest też bardzo cichy.

Zumio X

Całkowicie bezpieczna zabawa. Ekologicznie!

Jest to możliwe dzięki temu, że gadżet został wykonany z silikonu medycznego i tworzywa ABS, wolnych od ftalanów, lateksu i BPA. Ponadto, korzystanie z Zumio wiąże się z troską o dobro naszej planety - wszystko dzięki akumulatorowi Ni-Mh, który jako jedyny nie zawiera metali ciężkich, a także opakowaniu poddającemu się recyclingowi.

Czterogodzinne figle

Dokładnie tak długo działa w pełni naładowany Zumio. Dzięki kablowi USB i indukcyjnej ładowarce dołączonym do opakowania zabawka może być gotowa do użycia w dowolnym momencie.

Zumio X

SPECYFIKACJA

nazwa: Zumio X
producent: Zumio

kolor: fioletowy
materiał: 100% silikon medyczny | plastik ABS

długość całkowita: 17,8 cm

wibracje: 8 prędkości
zasilanie: ładowanie przez USB

zawartość: stymulator Zumio | podstawka ładująca | kabelek USB | woreczek | instrukcja
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone