sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: wg producentów Share Vibe Pro // wibrator dla par // burgund

Share Vibe Pro
wibrator dla par
burgund

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 729 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

SHARE VIBE PRO

Wszechstronny i upajający podwójny wibrator penetracyjny dla dwóch kobiet lub par mieszanych

Nowe lżejsze dildo Share Lite

Podwójny wibrator nowej generacji zapewnia maksymalne doznania stronie aktywnej i biernej jednocześnie. SHARE VIBE PRO posiada mocny silnik, którego dudniące wibracje rozciągają się na cały imponujący trzon zabawki. Chcesz być naprawdę blisko? Po włożeniu do pochwy krótszego trzonka SHARE VIBE PRO łatwo trzyma się w środku. Zapewnia to wygodę używania i ekscytującą stymulację dla obu partnerek czy partnerów. Wypróbuj go bez uprzęży i poczuj wolność!

Idealny do peggingu

Chcesz zdominować swojego partnera? Końcówka trzonu penetrującego SHARE VIBE PRO działa niesamowicie na prostatę. Użyj jednego z różnych programów stymulacji podczas penetracji, a ty i twój partner razem wzniesiecie się na niewiarygodny poziom rozkoszy!

Bliżej niż kiedykolwiek

Nie ma nic piękniejszego niż patrzenie sobie w oczy i dotyk skóry na skórze: SHARE VIBE PRO działa bez uprzęży, więc nic nie stanie pomiędzy Tobą a Twoją partnerką. Krótszy koniec jest łatwy i wygodny do trzymania w środku, dzięki czemu możesz swobodnie się poruszać, aż Ty i Twoja partnerka osiągniecie gigantyczny orgazm.

Podaruj przyjemność

Podaruj drugiej osobie pomocną dłoń... Partnerka ma w sobie krótszy koniec, a dłuższym poruszasz Ty i pieścisz jej punkt G. Wybierz jedną z trzech prędkości i pięciu programów orgazmu, aby zwiększyć intensywność. Jeśli chcesz, możesz użyć SHARE VIBE samodzielnie w czasie sesji solo.

Czemu ten wibrator jest taki wyjątkowy?

Tym, co sprawia, że ​​SHARE VIBE PRO jest wyjątkowy, jest jego kształt, w którym znajduje się wypustka opierająca się o kość łonową, dzięki czemu jest mniej obciążamy mięśnie dna miednicy. Osoba aktywna może nosić zabawkę dopochwowo i czuć się komfortowo, nie martwiąc się o wyślizgiwanie się gadżetu, ale też doświadczać naturalnego uczucia pchania – nawet bez uprzęży! SHARE VIBE PRO posiada również mocny silnik, który kieruje wibracje przez cały trzon. Trzy prędkości i pięć programów zabawki zapewniają ustawienie odpowiadające każdemu gustowi. Nawet przy ręcznym użyciu – z wyłączonym silnikiem i włożonym tylko jedną stroną – SHARE VIBE PRO może zapewnić niesamowite orgazmy.

A propos rękodzieła: Podobnie jak wszystkie produkty FUN FACTORY, SHARE VIBE PRO jest wytwarzany ręcznie w Bremie w Niemczech, zgodnie z etycznymi praktykami produkcyjnymi i dbałością o szczegóły.

SPECYFIKACJA

nazwa: Share Vibe Pro
producent: Fun Factory

kolor: burgund
materiał: 100% silikon medyczny

długość całkowita: 30 cm
końcówka długa: 14 cm
końcówka krótka: 11,3 cm
średnica: 4,1 cm
waga: 480 g

wibracje: 3 prędkości | 5 trybów

zawartość: podwójny wibrator Share Vibe Pro
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone