sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
książki erotyczne: poradnik Sexy zaczyna się w głowie // Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność

Sexy zaczyna się w głowie
Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność

(ocen: 2)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 49 PLN
ILOŚĆ SZTUK

SEXY ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE

Kolejna wspólna książka – Karoli i Pauli – autorek świetnej #girlstalk. Piszą o samoakceptacji, samoświadomości, seksualności, czyli o rzeczach ważnych i kluczowych.

W Sexy zaczyna się w głowie znajdziesz cenne rady ekspertek zaproszonych do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Przeczytasz o wziętych z życia historiach – dowiesz się wiele o pracy nad samoakceptacją, samoświadomością, seksualnością. Książka Sexy zaczyna się w głowie zawiera również ciekawe ćwiczenia praktyczne, dzięki którym łatwiej przyswoisz przekazywaną wiedzę.

Książka o samoakceptacji

Bez niej trudno funkcjonować właściwie w każdej dziedzinie życia. Nie musimy od razu siebie kochać, ale warto siebie szanować, postarać się jakoś ze sobą dogadać i porozumieć, by nie być nieustannie na ścieżce wojennej ze sobą i z własnym ciałem.

Książka o samoświadomości

Ta przydaje się nie tylko w życiu prywatnym, lecz również w zawodowym. Samoświadomość to sztuka odkrywania i słuchania własnych potrzeb oraz podążania za nimi.

Książka o seksualności

Nad tą dziedziną życia często niestety nie pracujemy. A jej rozwijanie wszak pozytywnie wpływa na nasze codzienne samopoczucie oraz na inne ważne obszary życia. Odkrywanie swojej seksualności to prawdziwa przyjemność, której w żadnej mierze nie należy się wstydzić.

O autorce: Paula

Feministka, dziennikarka i propagatorka ciałopozytywności oraz sekspozytywności. Uwielbia mówić o seksualności, zwłaszcza kobiecej, obalać kolejne tabu i stereotypy, zachęcać ludzi do poszukiwania jakościowej przyjemności na własną rękę. Na co dzień redaktorka naczelna feministyczno-erotycznego magazynu G’rls ROOM, współpracuje też z Glamour.pl czy Vogue.pl. Autorka powieści Daj mi więcej, potem książki #girlstalk, a współautorka CIPKOnotes-u. Nagrywa podcast SamoMIŁOŚĆ.

O autorce: Karola

Certyfikowana coach i mentorka. Od jakiegoś czasu jest częścią teamu stojącego za aplikacją webową HER Impact, która jest platformą dostarczającą kobietom cennej wiedzyo rynku pracy szanse. Na swoim koncie ma kilka książek, w tym bestsellerową Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź. Prowadzi program #girlTALK na YouTubie (konto Karolina Cwalina).

Sexy zaczyna się w głowie

SPECYFIKACJA

tytuł: Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność
autorki: Paulina Klepacz | Karolina Cwalina-Stępniak

wydawnictwo: Sensus
rok wydania: 2020
język: polski

oprawa: miękka ze skrzydełkami
ilość stron: 240
wymiary: 170 x 200 mm

ISBN: 9788328366183
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone