sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: wibrator Pulsowibrator Sundaze // fuksja

Pulsowibrator Sundaze
fuksja

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 579 PLN wysyłka gratis
ILOŚĆ SZTUK

PULSOWIBRATOR FUN FACTORY

Pulsator czy wibrator? Teraz nie musisz wybierać! Tak pysznej zabawki świat dawno nie widział. Rozkoszny, radosny, zwinny i przytulny. Taki, który dotknie nie tylko wszystkich gorących miejsc - sięgnie głęboko do serca i ciała, pogłaszcze duszę seksualnej bestii w Tobie.

Pulsowibrator Sundaze to gadżet zaprojektowany tak, by delektować się rozkoszą

Znasz to uczucie? Długa, leniwa niedziela, podczas której nie pozostaje Ci nic innego jak się zrelaksować I dobrze poczuć? To uczucie, które daje Ci pulsowibrator Sundaze.

Mruczenie, uderzanie, pulsowanie, wibrowanie... wybierz co kochasz, lub wędruj przez wszystkie pieszczoty. Zabawka z opatentowaną technologią przeprowadza Cię przez pełen wachlarz wrażeń od wibracji, przez uderzanie, pulsacje i kombinacje rozmaitych innych ustawień pomiędzy nimi.

pulsowibrator sundaze fun factory

Seksuologowie podkreślają, że ważna jest droga, nie cel!

Pulsowibrator Sundaze nie tylko stymuluje 3 różne typy zakończeń nerwowych ciała (zazwyczaj wibratory powodują reakcję jednego typu) – on pomaga budować podniecenie stopniowo, zwiększając wrażliwość i seksualną gotowość na orgazm.

pulsowibrator sundaze fun factory

Zakres ustawień zaprasza Cię do zabawy ze sobą, do poszukiwań i eksperymentów z doznaniami. Kiedy zatrzymujesz się na tym, czego doznajesz tu i teraz, rozkosz rośnie, a Twoje ciało staje się bardziej wrażliwe na bodźce. I chociaż niewątpliwie ta zabawka doprowadza do słodkiego finału, tym, co jest w niej najsłodsze, to droga, którą prowadzi. Otwórz się na to, co i jak przeżywasz, jak się podniecasz.

Nowa technologia: wibracja, uderzanie, pulsowanie oraz ruchy posuwiste. Pulsowibrator Sundaze włącza się szybko – następnie pozwala Ci eksplorować przyjemność. Dotyka takich zakończeń nerwowych, jakich inne wibratory nie potrafią sięgnąć.

Sterowanie intuicyjne i wygodne

Panel sterowania jest intuicyjny i można go użyć do ustawienia ulubionego trybu, który chcesz włączyć. Pulsowibrator Sundaze posiada - jak wiele gadżetów marki Fun Factory - blokadę panelu sterowania TRAVEL LOCK przydatną przy podróżowaniu np. na romantyczne weekendy.

pulsowibrator sundaze fun factory

SPECYFIKACJA

nazwa: Sundaze Fuchsia Pink
producent: Fun Factory

kolor: fuksja
materiał: 100% silikon medyczny

długość: 17,5 cm
długość użytkowa: 11,5 cm
średnica: 2,5-4 cm
waga: 335 g

stymulacja: 11 prędkości | 4 tryby wibracji

zasilanie: kabelek ładujący Click’n’Charge (w zestawie)

zawartość: pulsowibrator Sundaze | kabelek ładujący | instrukcja
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone