sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: masturbator OFFBeat – Venti // masturbator silikonowy // większy - czerwony

OFFBeat – Venti
masturbator silikonowy
większy - czerwony

(ocen: 9)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłka do 21 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 158 PLN
ILOŚĆ SZTUK

NOWY, LEPSZY WANKING

Oto Off Beat – zabawka idealna dla tych, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce. To prosty, wygodny w użyciu, zapewniający uczucie stałego kontaktu dłoń - penis, masturbator od brytyjskiej manufaktury Godemiche.

Wyjątkowo naturalne odczucia

Off Beat został zaprojektowany w konkretnym celu. Miał służyć zwiększeniu wrażeń odczuwanych podczas masturbacji, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnie naturalnych doznań. Dlatego też silikonowy rękaw jest tak elastyczny i miękki. Zagłębienia zostały zaprojektowane w taki sposób, by Twoje palce swobodnie się na nim układały.

Bardzo wygodny w użyciu

Off Beat jest łatwy w aplikacji i użyciu. Z uwagi na swoją elastyczność, założenie go nie sprawia żadnych problemów. Podobnie utrzymanie go w czystości. Wykonany z najwyższej klasy silikonu, dobrze znosi kąpiele w wodzie z mydłem.

Dwa rozmiary dla dwóch różnych preferencji

W zależności od tego, czy uprawiasz wanking dwoma palcami, czy całą dłonią, czy preferujesz stymulację końcówki penisa, czy całego prącia - wybierz krótszą wersję gadżetu (Grande) lub dłuższą (Venti). Średnica w obu modelach jest taka sama i wynosi około 3 centymetry (spokojnie, rozciąga się że hej!).

Korzystaj z lubrykantem na bazie wody

Ponieważ Off Beat jest wykonany z silikonu, wystrzegaj się środków nawilżających, które mają go w składzie. Masturbatory Godemiche posiadają dożywotnią gwarancję, ale jednak nawet one mogą nie przeżyć konfrontacji z innym lubrykantem, niż ten na bazie wody.

Dyskretny design

Projektanci Godemiche postarali się, by ich masturbator był tak dyskretny, jak skuteczny. Udało im się, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie i korzystać kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Jeśli przez przypadek wypadnie z Twojej torby lub plecaka, powiesz najwyżej, że to osłonka na chwyty rowerowe.

Aż trzy wersje do wyboru!

Masurbatory Godemiche dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego też jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim jednak zostały wyprodukowane z trzech różnych odmian silikonu wysokiej jakości: perłowego (Off Beat Pearlescent), klasycznego (Off Beat Standard) oraz w wyjątkowo intensywnych kolorach, połyskującego w ciemności (Off Beat UV).

Bezpieczny dla Twojego ciała

Masturbatory są wykonane z nieporowatego, całkowicie bezpiecznego silikonu. Dlatego też są hipoalergiczne i trwałe. Korzystaj z nich zgodnie z zaleceniami i konserwuj odpowiednio, a posłużą Ci do końca życia.

SPECYFIKACJA

nazwa: OFFBeat Venti Red
producent: Godemiche

kolor: czerwony

materiał: 100% silikon medyczny

długość: 10 cm
średnica: 3 cm

mastrubator wielokrotnego użytku: tak

zawartość: masturbator silikonowy
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone